Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kamera Sorunu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kamera Sorunu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kamera Sorunu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kamera Sorunu, samsung için Galaxy Note 20 ailesi özellikle önemlidir. Çünkü Güney Kore merkezli firmanın S20 modelleri istenen satış başarısından çok uzaktı. Bu bağlamda, yeni amiral gemisi modelleri üzerinde adeta titreyen şirketi sarsan bir olay yaşandı. Buna göre Galaxy Note 20 Ultra’yı satın alan kişiler, telefonun arka kamerasının buğulanma sorunu yaşadığını bildirdi. Olayı hemen araştırmaya başlayan Samsung yetkilileri, bunun aşırı sıcaklık değişimleri sırasında gerçekleştiğini bildirmesine rağmen, kullanıcılara göre bu genellikle günlük hayatta telefonun başına geliyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Kamera Sorunu, işin kötü yanı şirketin bunu yazılım ile beraber çözme ihtimali de bulunmuyor. Zira bu donanımsal bir hatadan kaynaklı. Bir başka kötü olan nokta ise telefonun kamerası dışarıdan değil iç taraftan buğulanıyor ve kullanıcıların kamerayı silip devam etme gibi bir şansı da bulunmuyor. Bu bakımdan ne olacağı konusunda henüz kimsenin bir fikri yok. Ayrıca Samsung da henüz bu telefonlar için değişim ya da para iadesi gibi bir uygulamaya gitmiş değil.

İlginizi Çekebilir: Huawei Mate 20 Pro Kamera Sorunları

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Özellikleri

Samsung Galaxy Note 20, 6.7 inç büyüklüğünde Infinity-O OLED bir ekrana, Snapdragon 865+ / Exynos 990 ile güçlendirilmiş bir işlemciye, 8 GB RAM’e ve 256 GB dahili depolamaya sahip. Telefonun ana kamerası ise 108 MP çözünürlüğünde olacak. Diğer kameralar ise 12 MP ultra geniş açılı kamera + 12 MP telefoto kamera olarak sıralanacak. Galaxy Note20 Ultra’nın sahip olduğu Dinamik AMOLED 2X Sonsuz-O Ekran, canlı renklerle birlikte gün ışığında dahi yansımasız bir görüntü verebilmek için 1500 nit parlaklığa sahiptir. Ayrıca göz yorgunluğunu azaltmak için mavi ışığı ciddi oranda düşürmektedir. 120Hz ekranı ipek gibi akıcı bir kaydırma deneyimi sunarken dokunma etkileşimi de inanılmaz derecede hassastır. Bu özelliği sayesinde S Pen ile yazarken gerçek bir kalemle yazıyormuş gibi hissedersiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy note 20 ultra kamera özellikleri , samsung galaxy note 20 ultra kamera
samsung galaxy note 20 ultra kamera test , samsung galaxy note 20 ultra kamera megapixel ,samsung galaxy note 20 ultra camera , samsung galaxy note 20 ultra camera specs , samsung galaxy note 20 ultra camera review , samsung galaxy note 20 ultra camera test.