Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note5 Şarj Hemen Bitiyor Son zamanlarda bir pil sorunu olan bir Galaxy Note 5’e sahipseniz, bu yayındaki ilk durumu kontrol ettiğinizden ve önerilerinizin çalıştığını kontrol ettiğinizden emin olun. Devam etmeden önce, Android sorununuza çözüm arıyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçin.

Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili bir çözümü kolayca bulabilmemiz için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir veren kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını zaten denediyseniz, onlara cevap verdiğimizden emin olun.

Note5 Fabrika Ayarları

Bu durumda, telefonunuzun yazılım bilgilerini silmek ve tüm ayarları varsayılanlarına geri yüklemek önemli bir sorun giderme işlemidir. Sıfırlama yapmadan önce telefonunuzun verilerini yedeklediğinizden emin olun.

Note5’inizi fabrika ayarlarına sıfırlayın:

 1. Cihazı kapatın.
 2. Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 3. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 4. ‘Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
 5. Seçmek için Güç düğmesine basın.
 6. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
 7. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 8. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Şimdi sistemi yeniden başlat’ vurgulanır.
 9. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.
 10. Telefonun herhangi bir uygulama eklemeden 24 saat çalışmasına izin verin.

İlginizi Çekebilir: Asus Zenfone Güç Tuşu Bozuldu

Samsung Galaxy Note 5 Batarya Değişimi

Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra bile hiçbir şey değişmezse, telefonunuzun bir pil sorunu olması gerektiğini varsayabilirsiniz. Sorunu çözmek için resmi bir Samsung pil değiştirme aldığınızdan emin olun.

Galaxy Note 5 Pil Ömrünü

Samsung Galaxy Note5 Şarj Hemen Bitiyor; pil ömrünü uzatmak için yeni bir yol var. Samsung Galaxy Note 5’in hem donanımı hem de yazılımı en üst seviyededir… ancak pil probleminin üstesinden gelmek istemeyen dev şirketler, şarj adaptörleri ve pillerin pazar payından mahrum kalmak istemiyorlar. Onlar pil tükendi asla akıllı telefonlar üretebilir. Ya da güneş enerjisinden kendi kendine depolayan bir pil düzeneği geliştirmek için çok pahalı Ar-Ge almaz. Bununla birlikte, pil ömrünü küçük yardımlarla uzatmayı daha uygun buluyorlar. Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları için can sıkıcı olan kısa pil ömrü, şimdi yeni güncellemelerle biraz daha az sinir bozucu olacak.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy note 5 şarjı çabuk bitiyor , samsung note 5 şarj çabuk bitiyor , samsung note 5 şarjı çabuk bitiyor , note 5 şarj hızlı bitiyor , galaxy note 5 şarj olmuyor , note 5 şarj çabuk bitiyor , samsung note 5 şarj sorunu , samsung galaxy note 5 batarya sorunu.