Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 371 Görüntülenme

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor Son zamanlarda bir pil sorunu olan bir Galaxy Note 5’e sahipseniz, bu yayındaki ilk durumu kontrol ettiğinizden ve önerilerinizin çalıştığını kontrol ettiğinizden emin olun. Devam etmeden önce, Android sorununuza çözüm arıyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçin.

Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili bir çözümü kolayca bulabilmemiz için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir veren kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını zaten denediyseniz, onlara cevap verdiğimizden emin olun.

Note 5 Fabrika Ayarları

Bu durumda, telefonunuzun yazılım bilgilerini silmek ve tüm ayarları varsayılanlarına geri yüklemek önemli bir sorun giderme işlemidir. Sıfırlama yapmadan önce telefonunuzun verilerini yedeklediğinizden emin olun.

Note5’inizi fabrika ayarlarına sıfırlayın:

 1. Cihazı kapatın.
 2. Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 3. Yeşil Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’, Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 4. ‘Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
 5. Seçmek için Güç düğmesine basın.
 6. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
 7. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 8. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Şimdi sistemi yeniden başlat’ vurgulanır.
 9. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.
 10. Telefonun herhangi bir uygulama eklemeden 24 saat çalışmasına izin verin.

Samsung Galaxy Note 5 Batarya Değişimi

Fabrika ayarlarına sıfırlama yaptıktan sonra bile hiçbir şey değişmezse, telefonunuzun bir pil sorunu olması gerektiğini varsayabilirsiniz. Sorunu çözmek için resmi bir Samsung pil değiştirme aldığınızdan emin olun.

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Galaxy Note 5 Batarya Değişimi”

Galaxy Note 5 Pil Ömrünü

Samsung Galaxy Note 5 pil ömrünü uzatmak için yeni bir yol var. Samsung Galaxy Note 5’in hem donanımı hem de yazılımı en üst seviyededir… ancak pil probleminin üstesinden gelmek istemeyen dev şirketler, şarj adaptörleri ve pillerin pazar payından mahrum kalmak istemiyorlar. Onlar pil tükendi asla akıllı telefonlar üretebilir. Ya da güneş enerjisinden kendi kendine depolayan bir pil düzeneği geliştirmek için çok pahalı Ar-Ge almaz. Bununla birlikte, pil ömrünü küçük yardımlarla uzatmayı daha uygun buluyorlar. Samsung Galaxy Note 5 Şarj Hemen Bitiyor

Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları için can sıkıcı olan kısa pil ömrü, şimdi yeni güncellemelerle biraz daha az sinir bozucu olacak.

Samsung Note 5 Pil Ömrünü Uzatmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Muhtemelen piyasadaki en iyi ürün olan Samsung Galaxy Note 5, pil ömrünü uzatmak için yeni bir güncelleme yayınlıyor.

Güncelleme tam olarak 144 megabayt boyutunda olacak. Bu nedenle, Wi-fi bağlantısına sahip olmanız gerekir. Cihaz ayarlarından, yazılım güncellemeleri sekmesine gidin ve güncellemeyi tam şarj ve hızlı bir Wi-Fi bağlantısı ile indirmeye başlayın. Birkaç dakika içinde, güncelleme internet hızınıza bağlı olarak düşecek ve güncellemeyi yüklemeniz istenecektir. Kabul edin ve güncelleştirmeyi başlatın. Bu uygulamanın pil ömrünün yüzde 5 ila 10’undan tasarruf etmesi bekleniyor.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir