Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor

Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor

Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor , Biz sadece yeni üyeler ve yeni sorunlar var, Samsung Android telefonlarda deneme yaklaşımı olup olmadığını. Samsung Android telefonlarında hemen deneme fırsatı bulduğum için Samsung samsung hakkında yazıyorum.

Hemen bizim sorun ve çözüm odaklanmak için bizim parmak izi tanımlama cihazı kullanın. Parmak izi güvenlik cihazımızı kullanıyoruz. Sistemimize kurduğumuz bir program bunu engelliyor, bazen ekran kapatma gibi ekran kapatma programları veya yönetici modunda çalışan bir cihaz gibi bir program yapılmalıdır;

 • Ayarlar > Güvenlik > Cihaz Yönetimi altından “Cihaz yöneticileri“.
 • Ayarlar    > Kilit Ekranı ve Güvenlik > Diğer Güvenlik Ayarları > “Cihaz yöneticileri”

Android cihaz Yöneticisi dışındaki programları veya programları devre dışı bırakırsanız ve programı uygulamalardan kaldırırsanız, parmak izi okuyucusunun daha önce olduğu gibi kararlı çalıştığını göreceksiniz. Umarım size faydalı bir makale anlatmışızdır.

Parmak İzi Okuyucusu Algılamıyor

samsung parmak izi kilidi çalışmıyor

Samsung Galaxy akıllı telefonlar parmak izi okuyucu algılamıyor , sorunun nedeni;

 1. Alınan darbeler ile kırılma / çatlama olabilir.
 2. Parmak izi sensör soketinin oksitlenmesi
 3. Zamanla sensörde meydana gelen aşınma
Samsung Yakınlık Sensör Değişimi

Parmak izi okuyucunun yanıt vermiyor ise yukarıda yazmış olduğumuz 3 donanımsal sorun olabilir. Çözüm yolu ise profesyonel bir teknisyen tarafından değiştirilmesidir.

Samsung Galaxy Parmak İzi Okuyucu Değişim Ücreti

Samsung Galaxy parmak izi sensörü değişimi alanında uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Değişim süresi teknik servis adresimize gelindiği taktirde ortalama 1 saat iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

 1. Telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
 2. Orjinal parmak izi okuyucu sensörü kullanılır.
 3. Telefonunuz garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Cep Hastanesi teknik servis odası cihaz sağlığı için gerekli olan tüm önlemlere sahiptir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur. Periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung Galaxy Parmak İzi Kilidi Çalışmıyor  samsung parmak izi sensörü yanıt vermiyor, samsung c5 parmak izi sensörü yanıt vermiyor, samsung j7 prime parmak izi sensöründe bir hata oluştu, parmak izi sensörü yanıt vermiyor j7 prime, parmak izi sensörü yanıt vermiyor c5, samsung j7 prime parmak izi sensörü yanıt vermiyor, parmak izi sensörü yanıt vermiyor j7 pro, parmak izi sensörü yanıt vermiyor daha sonra tekrar deneyin

5 Yorum

 • Alper Kaan

  Samsung A11 kullanıyorum parmak izi okuyucusu birkaç ay sorunsuz çalıştı son zamanlarda parmağımı okumuyor. Telefonu yeniden başlattığımda düzeliyor fakat bir süre sonra tekrar okumamaya başlıyor sebebi nedir?

  • Cep Hastanesi

   Merhabalar Alper bey;
   Telefonunuzun ayarlar kısmından parmak izinizi silip yeniden parmak izi yapınız. Eğer sorun hala devam ediyorsa WhatsApp hattından bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

   İletişim Bilgileri
   Çağrı Merkezi: 0216 596 0532
   WhatsApp: 0532 245 0532

 • Haydar Demirel

  Merhaba , sizin çözümünü anlattığınız şekilde Samsung C5 Pro parmak izi kilidi kullanıma açtım.Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için gerçekten çok kişiye fayda sağlar umarım.

  • Cep Hastanesi

   merhaba haydar bey sorunu cözmenize sevindik.

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir