Samsung S10
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 440 Görüntülenme

Samsung Galaxy S10 Serisinin Fiyatı ve Lansman Tarihi Ortaya Çıktı

Dünya üzerinde en hatırı sayılır markalar arasında yer alan Samsung’un, yeni amiral gemisi telefonunu 2019 yılının Şubat ayında düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtacağına yönelik bilgiler kulaktan kulağa dolaşıyor. Şayet ortaya çikan fiyat etiketleri gerçeği yansıtıyor ise Galaxy S10 serisi gerçekten çok cep yakacak gibi görünüyor. Dolayısıyla da anlayacağınız üzere Samsung Galaxy S10 serisinin fiyatı ve lansman tarihi ortaya çıktı.

Samsung markasına ait Galaxy S10 modelinin, 2019 yılının 20 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi’nin hemen öncesinde düzenlemeyi planlamış olduğu Unpacked etkinliğinde tanıtımının yapılacağı ifade ediliyor.


Samsung Galaxy S10 Serisi Özellikleri

Samsung’un Amiral gemisi telefonunun çıkış tarihine yönelik olarak öne süsürülen bilgiler ile birlikte 6.4 inç değerinde Galaxy S10 Plus’ın 1 TB dahili depolama alanına sahip bir şeklinin olacağı ifade edildi.

Daha küçük 5.8 inç değerine sahip olan S10 Lite model cihazının depolama kapasitesi ise 128 GB olarak karşımıza çıkıyor. Standart Samsung Galaxy S10 ise 6.1 inç değerinde bir ekran özelligine sahip olup; 512 GB’a varan bir depolama özelliğini bizlere sunuyor.

s10 Tanıtıldı
s10 Tanıtıldı

Tüm bunların yanı sıra Galaxy S10 serisinin fiyatlarının hangi aralıklarda olacağına yönelik olarak da bilgi verildi. Verilen bu bilgilere göre Galaxy S10 Lite fiyatı 845 dolar olarak satışa sunulacakken; standart Galaxy S10 128 GB değerindeki versiyonu 1000 dolar ve 512 GB değerindeki versiyonu ise 1260 dolar olarak karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S10 Plus’ın 128 GB değerindeki depolama alanı olan varyantı için, talep eden kullanıcılara 1.135 dolar fiyat çıkarılacağı ifade ediliyor. Aynı cihazın 512 GB değerindeki varyantı 1.385 dolar değerine sahip olacakken; 1 TB hafızaya sahip olan model için ise 1.765 dolar gibi yüksek bir meblağ talep edilecek.


Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Konu ile alakalı olarak ilgililerin sunmuş olduğu habere göre akıllı telefon şirket tarafından aynı gün hemen siparişe sunulacak olup önümüzdeki 8 Mart tarihinde de raflarda satışa sunularak alıcıları ile buluşacak.

Samsung markasına ait Galaxy S10 serisinin akıllı telefonlarının ülkemizdeki fiyat değerinin ne şekilde olacağına yönelik olarak henüz bir fikir ortaya konulamasa da yukarıda belirtmiş olduğumuz fiyatlarla kıyasladığımızda daha yüksek fiyatlarda karşımıza çıkacağına kesin bir gözle bakabiliriz. Tüm bunların yanı sıra Samsung markasının 5G modemine sahip olan 6.7 inç değerindeki Samsung Galaxy S10 modelini de piyasaya sürmeyi planlamakta olduğunu da belirtmek isteriz. Galaxy S10 Lite’nin haricindeki diğer tüm modeller, kavisli Infinity’O ekran ve aynı zamanda da ekrana entegre parmak izi tarayıcısıyla karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Tüm bu bilgilerin yanı sıra belirtmek istiyoruz ki; telefonunuz hangi marka ya da modele sahip olursa olsun; telefonlarınız ile alakalı her türlü arızayı tam anlamı ile çözen ve minimum süre zarfında tarafınıza teslimat sağlayan firmamız; özel bir eğitim sürecinden geçerek sağlam bir deneyim edinmiş ve alanında uzman hale gelmiş olan teknik ekibi ile her zaman için sizlere hizmet sağlamaktan büyük bir haz ve keyif alacaktır. 

Samsung Galaxy S10 Serisinin Fiyatı ve Lansman Tarihi Ortaya Çıktı
Samsung Galaxy S10 Serisinin Fiyatı ve Lansman Tarihi Ortaya Çıktı

Firmamıza herhangi bir arıza ya da problem gidermek üzere teslim ettiğiniz telefonlarınız, minimum süre zarfında, tüm sorunları giderilmek üzere büyük bir titizlik gösterilerek onarılır ve emen ardından tekrar tarafınıza teslimatı sağlanır. Sitemiz bünyesinde yer alan telefon numaralarımızı kullanmak suretiyle bizimle dilediğiniz her an iletişim kurabilir, hatta eğer dilerseniz önce whatsapp üzerinden resim göndermek suretiyle telefonunuzun mevcut sorun ya da arızasına yönelik olarak detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Bu şekilde whatsapp yolu ile tarafımızdan fiyat bilgisi de alabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Samsung Galaxy S10 Serisinin Fiyatı ve Lansman Tarihi Ortaya Çıktı
5 (100%) 2 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir