Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy S20 Sorunları

Samsung Galaxy S20 Sorunları

Samsung Galaxy S20 Sorunları

Samsung Galaxy S20 Sorunları, samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra, elinize alabileceğiniz en iyi amiral gemisi akıllı telefonlardan bazılarıdır. Ne yazık ki, bu telefonlar adil paylarına sahip değiller ve bunlar özellikle bir cihaza bin dolardan fazla para düşürdüğünüzde sarsıcı oluyor. Neyse ki, yazılım güncellemeleri ve basit geçici çözümler bazı endişeleri gidermeye yardımcı olur. İşte bazı Samsung Galaxy S20 serisi sorunları ve bazı geçici çözümleri.

Bildirim Sorunları

Samsung Galaxy S20 Sorunları, günümüzde her akıllı telefona eklenen pil tasarrufu özellikleri ve RAM ve görev yönetimi , telefonun olabildiğince uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlamanın mükemmel bir yoludur. Ancak bu, özellikle geciken uygulama bildirimleri söz konusu olduğunda Samsung Galaxy S20 cihazınız için bazı sorunlara da neden olabilir.

Geciken bildirimler fark ederseniz, bu uygulamaların “pil optimizasyonu” listesinde olmadığından emin olmanız gerekir, böylece ihtiyaç duyduğunuzda arka planda çalışmaya devam ederler. Pil ömründe bir sorun olabilir hemen Cep Hastanesi iletişime geçebilirsiniz.

120 Hz Yenileme Hızı Sorunları

Samsung Galaxy S20 serisi telefonlar, etkileyici 120 Hz ekranlarla birlikte gelir . Akılda tutulması gereken bir şey, her uygulamanın bu yüksek yenileme hızını desteklememesidir. Bu durumda, telefon otomatik olarak 120 Hz ve 60 Hz arasında geçiş yapar. Cihaz sıcaklığı 42 santigrat derecenin (107,6 F) üzerine çıkarsa yenileme hızı da 60 Hz’e düşer. Çok sayıda fotoğraf çektikten, uzun oyun oturumlarından ve diğer işlemci yoğun aktivitelerden sonra durum böyle olabilir. Sıcaklık bu eşiğin altına düştüğünde işler yoluna girecek. Pil seviyesi %5’in altına düştüğünde yenileme hızı da düşecektir.

Bazı kullanıcılar, geçişin otomatik olarak gerçekleşmediği talihsiz bir hatayla da karşılaştı. Çoğu durumda, tek seçenek ekran ayarlarına gitmek ve yenileme oranını manuel olarak 120 Hz’ye ayarlamaktır. Samsung tarafından yayınlanan bir yazılım güncellemesi bu sorunu çözebilir, bu nedenle telefonu güncel tuttuğunuzdan emin olun.

İlginizi Çekebilir: Oppo Reno 3 Pro Sorunları

Her Seferinde Yeniden Başlatma

Az sayıda kullanıcı Galaxy S20’lerinin rastgele yeniden başlatılmasıyla ilgili bir sorunla karşı karşıya. Bazı durumlarda, aslında o kadar rastgele değildir ve her beş dakikada bir ortaya çıkmaktadır. Diğerleri için, kablolu kulaklıkları her çıkardıklarında bu gerçekleşebilir.

Bu soruna bir uygulama neden olabilir. Telefonu güvenli moda başlatın. ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Olmazsa, neden sahte bir uygulamadır. En son güncellenen veya yüklenen uygulamaları kaldırın ve telefonun beklendiği gibi çalışıp çalışmadığını görün. Yazılım güncellemeleri bu sorunu birçok kişi için çözdü. Yine de karşılaşıyorsanız, muhtemelen en iyi seçenek bir yedek almak ve Samsung desteğe başvurmaktır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy s20 fe sorunları , samsung galaxy s20 ısınma sorunu , samsung galaxy s20 fe dokunmatik sorunu , samsung galaxy s20 fe şarj sorunu , samsung galaxy s20 fe ekran sorunu , samsung galaxy s20 özellikleri.