Samsung Galaxy S6 Edge Batarya Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Samsung Galaxy S6 Edge Batarya Değişimi

Samsung galaxy s6 edge batarya değişimiElektronik cihazlar arasında akıllı telefon ve tabletler çok amaçlı kullanıma sahip cihazlar olarak bilinmektedir. Fakat zaman içinde çok fazla kullanımdan ötürü birçok sorun oluşturmaları da mümkün olmaktadır.

Orjinal Batarya Satışı Ve Uygun Fiyat Anlayışı

Bu sorunlardan en basiti ise hiç şüphesiz ki batarya sorunu olarak bilinmektedir. Basit dendiğine bakmamalı ve eğerki çözüm bulamazsanız cihazdan hiçbir şeklide fayda sağlayamazsınız. Bu anlamda size kaliteli hizmeti verecek olan firmamız Samsung Galaxy S6 edge gibi önemli marka ve modellerin sorunlarını gidermesinin yanı sıra aynı zamanda batarya sorunlarına da çözüm bulmaktadır. Samsung galaxy s6 edge batarya değişimi hizmetimiz sizler için sunulmaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge Batarya
Samsung Galaxy S6 Edge Batarya

Birçok kişi batarya sorunu yüzünden daha önce başvurdukları yerlerden aldıkları batarya yüzünden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmış olmaları ile bilinmektedir. Yanlış ve orijinal olmayan batarya kullanımı telefonun ömrünü azaltır ve kısa süre sora yine aynı sorunların yaşanmasının yanı sıra birde cihazın kendinde sorunla oluşabilir. Bu sebep ile doğru bir adres olan firmamız ile görüşerek sizde cihazınız için  orijinal samsung galaxy s6 edge batarya değişimi ile cihazınızı daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy S6 Edge Batarya Değişimi İçin En Doğru Adres

Hizmetlerimiz sadece batarya dolumu veya tamiri yada satışı ile sınırlı olmadığını sizlere vurgulamak isteriz. Telefon batarya sorun ve çözümlerinin yanı sıra tüm telefon modelleri ve sorunları ile ilgili çözüm yollarını biliyor ve bu doğrultuda da hizmet veriyoruz. Alanında tecrübe edinmiş ekibimiz aynı zamanda eğitimli olmaları da sorun çözümlerinde avantaj sağlamaktadır. Samsung galaxy s6 edge batarya değişimi Ayrıca sorunlu telefon çözümleri olarak hemen tespit yapma ve kısa sürede sorunu çözerek sizlere sunma olanaklarını da yine bizler ile elde edeceksiniz. Eğer sizde cihaz sorunlarını giderecek veya uygun fiyatlı orijinal batarya ile size en kaliteli hizmet verecek bir yer arıyorsanız sizlere de hizmet vermekten onur duyacağız.


Kaliteli Hizmetin Yanı Sıra Cihaz Tesliminde En Hızlı Firma

Samsung galaxy s6 edge batarya değişimi Her daim sizlerin önceliğini düşünen firmamız kısa süreli teslimiyet sağlayarak da sizlere u durumu kanıtlamaktadır. Cihaz sorunları tespiti sonrası hemen çözümü gerçekleştiren başarılı ekibimiz cihazınızı da aynı doğrultuda kısa sürede teslimiyetini yapacaktır.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

cep-hastanesi-atolye-bolumu
cep-hastanesi-atolye-bolumu

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir