Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Batarya Değişimi / 1 Yorum / 743 Görüntülenme

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı Statik elektriğin bulunmadığı ve günün 24 saati güvenlik kameraları ile yakından izlenen özel bir alanda cereyan eden bu süreç tam anlamıyla alanının en iyileri denetimi altındadır.

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı

Günümüz teknolojisinin en tercih edilen cep telefonu modellerinden birisi olan Samsung Galaxy S7 Edge uzun batarya ömrüyle de ilgililerinin taleplerini fazlasıyla karşılayan son zamanların en gözde ürünlerinden birisidir. Gerekli görülen durumlarda Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi alanında deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilmekte ve  bütünüyle dezenfekte olmuş uzman teknik servis odalarında gerçekleştirilmektedir.


Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi sonrasında şarj ömrünüz telefonu ilk aldığınız günkü yüksek performans gücüne geri döner. Telefonda konuştuğunuz, oyun oynadığınız ya da herhangi bir uygulamayı kullandığınız sırada ani telefon kapanması durumu ile karşılaşmazsınız. Batarya değişimi şişmenin ekranınıza yaptığı baskı sonucu kırılmasını da önler.

Onay verdiğiniz takdirde elden teslimlerde 30 dakika, ücretsiz kargo hizmetinden faydalandığınız takdirde 3 iş günü içinde telefonunuz 6 ay GSM imzası taşıyarak, kaşeli garanti kartı ile sizlere teslim edilir.Batarya değişimi sonrasında sizlere verilen garanti kartı ile en küçük bir sorun yaşadığınızda bile ücretsiz yetkili servisten yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S7 Edge Batarya Değişimi Fiyatı Özellikle şarj soketinizde kırılma, oksitlenme, tıkanma gibi kendi tarafınızdan çözemediğiniz sorunlarda en yakın zamanda en yakınınızdaki teknik servise başvurmanızı öneririz. Sadece cihazınızda yaşadığınız batarya sorunu değil telefonunuzda gözlemlediğiniz bütün aksaklıklar için 7/24 çözüm odaklı çalışan ekiplere güvenmenizi tavsiye ederiz.

Batarya değiştirmenin kullanmakta olduğunuz cep telefonunu değiştirmekten çok daha hesaplı olduğu su götürmez bir gerçektir.

[table id=2 /]


Samsung Galaxy S7 Edge bataryanızı değiştirme zamanınızın geldiğine dair en güçlü işaretler:

 • Telefonunuzu ilk kullanmaya başladığınız zamanlarda şarjınız birkaç gün sizi fazlasıyla idare ediyorken pil ömrü gün içinde saatten saate hızla azalmaya başladıysa
 • Şarjınız yüksek seviyelerde iken birden yüzde 10’ların altına düşüyorsa,
 • Herhangi bir uygulamaya baktığınız ya da birisiyle telefonda konuştuğunuz anda beklenmedik bir şekilde kendi kendine kapanıyorsa,
 • Bataryanızın kullanım ömrü sınırını geçtiğinizi fark ettiyseniz ve bataryanızda gözle görülür bir şekilde şişme sorunu gözlemlediyseniz..
 • Hiç vakit kaybetmeden Samsung Galaxy S7 Edge telefonunuzun bataryasını değiştirme zamanınız gelmiş demektir.
Galaxy S7 Edge
Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge batarya değişimi fiyatı  150 TL olarak belirlenmiştir.

Sizde aşağıda bahsi geçen durumlardan en az iki tanesini yaşıyor iseniz

telefonunuzu tekrar eski performansına kavuşturacak ellere emanet etme zamanınız gelmiş demektir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir