Samsung Galaxy S7 Kasa Değişimi

199 

Samsung Galaxy S7 Kasa Değişimi akıllı telefonların ortak sorun gruplarından biridir. Bu sorun, çeşitli Samsung modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, Samsung kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

Stok kodu: S7KYLY3A Kategoriler:

SAMSUNG S7 Kasa Değişimi akıllı telefonların ortak sorun gruplarından biridir. Bu sorun, çeşitli SAMSUNG modellerinde farklı şekillerde oluşabilir.

Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, SAMSUNG kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

SAMSUNG S7 Kasa Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Kasa Değişimi bugün telefon kullanıcılarının en çok tercih edilen markaları arasında yer alan SAMSUNG modelleri, bazı durumlarda sürekli olarak değiştirilmesi gereken servis arızaları için sunulmaktadır. Bu nedenle SAMSUNG telefon modelinin fiyat listesi kullanıcılar için önemli bir konudur.

MODELFİYAT
SAMSUNG S7 Kasa Değişimi 199 TL

3 ay garanti ile sunulan SAMSUNG S7 kasa değişimi servisimizde genellikle 1 saatlik bir çalışma süresine sahiptir. Servis garanti kartı ile damgalı şekilde de verilecektir. SAMSUNG S7 genellikle çok fazla teknik incelik gerektiren bir cihazdır. Bu nedenle, SAMSUNG serisinde uzmanlaşmış yetkili personel tarafından yapılmaktadır. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda meydana gelebilecek sorunlar sonrası ise yeniden orijinal bir SAMSUNG S7  kasası telefona entegre edilecektir.

SAMSUNG S7 Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik kameralarıyla kontrol edilen ve aynı zamanda cihaz güvenliği için sigortalanan teknik servis odamız, SAMSUNG güvenli değişim alanında deneyimli ve uzman SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından inşa edilmiştir.

  1. Kırılmış, ezilmiş, eğrilmiş, çatlamış kasa yerine orijinal kasa takılır.
  2. SAMSUNG kasa değişimi yapılır iken bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  3. Kasa değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir tereddütte ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  4. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi kasa garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Kasa ile ilgili garanti süresi içerisinde kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

SAMSUNG S7 Kasa Tamiri

SAMSUNG kasa değişimi, kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. SAMSUNG akıllı telefon kasanız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. SAMSUNG şasi değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Redmi 6 Ekran Değişimi

Dahası bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve iki yıl boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve SAMSUNG kasanızı değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz sözleşmeli kargo ile gönderebilirsiniz.

Ekran Değişim Vidosu

Ek bilgi

Marka

Samsung Galaxy

Model

S7

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Galaxy S7 Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir