Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 673 Görüntülenme

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Günümüzde birçok model marka ve telefonlarda teknik bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Alanında uzman teknik servislerin verdiği hizmet sonucunda, telefonun teknik sorunlarına çözüm getirilebilmektedir. Telefonun uzun yıllar kullanımı sonucunda, orijinal parçaları da kullansanız, kimi parçaların ömrü azalarak, zamanla işlevini yitirmektedir.

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Hakkında 

Telefonun ekranı, bataryası, hoparlörü gibi birçok parçasında zamanla sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle telefonun en çok enerji kullanımı yaptığı bataryası, zamanı geldiğinde değişmek zorunda kalmaktadır. Batarya değişim zamanının gelip gelmediğini bazı sorunlardan anlayabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan kaynaklı telefonunuzun şarj olmama sorunu ortaya çıkmaya başlamışsa, ilk olarak, telefon bataryasından şüphelenmelisiniz. Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarda, yoğun enerji kullanımının gerçekleşmesi, telefonunuzun şarj olmama sorununu ortaya çıkarmaktadır. Teknik servisimiz batarya değişimi konusunda yardımcı olarak, telefonunuzun ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktadır.


Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi kısa sürede yapılarak, hizmetinize sunulmaktadır. Batarya değişimi, steril ortamda, cihazınıza uygun aletler kullanılarak, dikkat şekilde değişimi yapılmaktadır. Telefonunuzun bataryası değiştirilmeden önce, bataryada şişkinlik olup olmadığı incelenerek, Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi telefon modeline uygun, orijinal batarya ile değişimi sağlanmaktadır. Uygun fiyatlarda orijinal batarya değişimi ile telefonunuzu eski haline getiriyoruz. Batarya değişimi yapılırken öncelikle, sim kartı yuvasını yerinden çıkartarak, telefonun arka kapağına kontrollü bir şekilde ısı vererek, kapağın yavaş bir şekilde açılmasını sağlıyoruz. Arka kapak telefondan ayrıldıktan sonra, özel vida açıcılarla vidaları çıkarıyoruz. Telefonun batarya kısmına ulaştıktan sonra,ilk olarak batarya akımı kesildikten sonra, bataryası orijinal batarya ile değiştirilerek, tüm parçalar yerine gelecek şekilde montajı yapılır.

[table id=1 /]


Hangi Durumlarda Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Yapılmalıdır

Samsung Galaxy S8 telefon kullanıcıları, telefonlarının eskisi gibi uzun süre şarjının dayanmadı konusunda şikayetlerde bulunmaktadır. Bu şikayetler üzerine Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi için teknik servisimize gelmektedirler. Özellikle Batarya değişimi konusunda, teknik servisinizin orijinal ürün kullandığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer telefonunuzun şarjı uzun süre dayanırken, birden şarjın dayanma süresinde kısalma görüyorsanız, telefonunuzun bataryasının değişme zamanı gelmiş demektir. Telefon konuşması yaptığınız sırada, belli bir süre sonra telefonunuz kendiliğinden kapanıyorsa, bataryanın ömrü bitmiş demektir. En çok karşılaşılan durumlardan biri de telefon bataryanız doluyken, birden yüzdeliğinde düşme yaşanıyorsa ve bataryanızda şişkinlik bulunuyorsa, mutlaka telefon bataryasını değiştirmeniz gerekmektedir. Tüm teknik bilgiler hakkında ve telefonunuzun batarya değişimi hakkında destek almak için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Samsung Galaxy A Serisi İçin Batarya Değişimi yaptığımız ürünler:


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir