Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Cep Hastanesi Pendik
/ Yazan:Teknisyen / Samsung / 0 Yorum / 83 Görüntülenme

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Günümüzde birçok model marka ve telefonlarda teknik bazı sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Alanında uzman teknik servislerin verdiği hizmet sonucunda, telefonun teknik sorunlarına çözüm getirilebilmektedir. Telefonun uzun yıllar kullanımı sonucunda, orijinal parçaları da kullansanız, kimi parçaların ömrü azalarak, zamanla işlevini yitirmektedir.

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Hakkında 

Telefonun ekranı, bataryası, hoparlörü gibi birçok parçasında zamanla sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle telefonun en çok enerji kullanımı yaptığı bataryası, zamanı geldiğinde değişmek zorunda kalmaktadır. Batarya değişim zamanının gelip gelmediğini bazı sorunlardan anlayabilirsiniz. Eğer telefonunuzdan kaynaklı telefonunuzun şarj olmama sorunu ortaya çıkmaya başlamışsa, ilk olarak, telefon bataryasından şüphelenmelisiniz. Samsung Galaxy S8 akıllı telefonlarda, yoğun enerji kullanımının gerçekleşmesi, telefonunuzun şarj olmama sorununu ortaya çıkarmaktadır. Teknik servisimiz batarya değişimi konusunda yardımcı olarak, telefonunuzun ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaktadır.


Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi kısa sürede yapılarak, hizmetinize sunulmaktadır. Batarya değişimi, steril ortamda, cihazınıza uygun aletler kullanılarak, dikkat şekilde değişimi yapılmaktadır. Telefonunuzun bataryası değiştirilmeden önce, bataryada şişkinlik olup olmadığı incelenerek, Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi telefon modeline uygun, orijinal batarya ile değişimi sağlanmaktadır. Uygun fiyatlarda orijinal batarya değişimi ile telefonunuzu eski haline getiriyoruz. Batarya değişimi yapılırken öncelikle, sim kartı yuvasını yerinden çıkartarak, telefonun arka kapağına kontrollü bir şekilde ısı vererek, kapağın yavaş bir şekilde açılmasını sağlıyoruz. Arka kapak telefondan ayrıldıktan sonra, özel vida açıcılarla vidaları çıkarıyoruz. Telefonun batarya kısmına ulaştıktan sonra,ilk olarak batarya akımı kesildikten sonra, bataryası orijinal batarya ile değiştirilerek, tüm parçalar yerine gelecek şekilde montajı yapılır.

iPhone X Ekran Değişimi Fiyatı1800,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺


Hangi Durumlarda Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi Yapılmalıdır

Samsung Galaxy S8 telefon kullanıcıları, telefonlarının eskisi gibi uzun süre şarjının dayanmadı konusunda şikayetlerde bulunmaktadır. Bu şikayetler üzerine Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi için teknik servisimize gelmektedirler. Özellikle Batarya değişimi konusunda, teknik servisinizin orijinal ürün kullandığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer telefonunuzun şarjı uzun süre dayanırken, birden şarjın dayanma süresinde kısalma görüyorsanız, telefonunuzun bataryasının değişme zamanı gelmiş demektir. Telefon konuşması yaptığınız sırada, belli bir süre sonra telefonunuz kendiliğinden kapanıyorsa, bataryanın ömrü bitmiş demektir. En çok karşılaşılan durumlardan biri de telefon bataryanız doluyken, birden yüzdeliğinde düşme yaşanıyorsa ve bataryanızda şişkinlik bulunuyorsa, mutlaka telefon bataryasını değiştirmeniz gerekmektedir. Tüm teknik bilgiler hakkında ve telefonunuzun batarya değişimi hakkında destek almak için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Samsung Galaxy A Serisi İçin Batarya Değişimi yaptığımız ürünler:

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Samsung » Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi
Samsung Galaxy S8 Batarya Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir