Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı Camı Çatladı
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı Camı Çatladı

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı Camı Çatladı Konusu 

Samsung Galaxy S8 Ekranı Kırıldı Camı Çatladı

Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı  camı çatladı durumlarında ön camının, dış yüzeyin, dokunmatik alanının  ve iç ekranının komple parça değişimi yapılması gerekir.Bu işlemlerin alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından, statikten elektrikten tamamen arındırılmış, özenle sterilize edilmiş ve 7 /24 güvenlik kameraları denetimi altındaki teknik odalarda gerçekleştirilmeleri gerekir.Bir diğer önemli hususta ekranı kırılan, camı çatlayan samsung  galaxy s8 telefonun yenisi ile değiştirilen parçalarının kesinlikle orijinal olmalarına dikkat edilmesidir.


Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı  camı çatladı
Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı  camı çatladı

Yan ya da sahte parça olarak adlandırılan malzemeler akıllı telefonunuza kalıcı hasarlar verebilmekte hatta kısa sürede telefonunuzu kaybetmenize neden olmaktadırlar.

Samsung Galaxy S 8 parça değişimleriniz teknik servise bizzat yapacağınız başvurularda 30 dakika içinde size teslim edilir. Ücretsiz kargo gönderim hizmeti almayı tercih ettiğinizde 3 (üç) iş günü içerisinde adresinize ulaştırılır.


Samsung Galaxy S8 ekran değişimi fiyatı 6 ay süreli teknik servisten imzalı ve kaşeli garanti kartı ile birlikte 1400 tl olarak belirlenmiştir Size verilen garanti kartı sayesinde (kullanıcı tarafından hatalardan kaynaklanmayan ) telefonunuzla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan teknik servis desteğinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda temkinli davranmanız gereken tek nokta size verilen garanti kartını unutmayacağınız bir yere koymak olacaktır.


Samsung Galaxy S8.jpg
Samsung Galaxy S8.jpg

Ekran değişimi sonrasında Samsung Galaxy S8 ekranı kırıldı  camı çatladı telefonumun içindeki bilgiler silinir mi?

Hayır, ekran değişimi sırasında ve sonrasında telefonunuzda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmezler Telefonunuzun performansında olumlu anlamda değişiklikler gözlemlersiniz.

Ekranı yenilenen telefonunuz ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve dokunmatik hızı ile ilk aldığınız günkü çevikliğine ve göz dolduran performansına tekrar kavuşur.Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız ya da tereddüt yaşadığınızı bildirirseniz ekran değişimi sonrasında telefonunuzu dilediğiniz kadar test edebilir, ödediğiniz parayı geri alabilirsiniz Kullanıcıların en merak ettikleri sorulardan birisi:


Samsung-Galaxy-S8-
Samsung-Galaxy-S8-

Yada sayfamızdan https://www.cephastanesi.org/samsung-servisi/samsung-galaxy-s8-ekran-degisimi/ kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir