Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası ,Kamerayla fotoğraf veya video çekmek için Samsung GalaxyS8 kullanıyorsanız, kamera uygulaması çekimden hemen sonra kapanabilir.

Bu elbette olmamalı çünkü bu, çektiğiniz fotoğrafın kaydedilmediği anlamına da gelebilir. Bu nedenle, bir yazılım hatası veya donanım hatası olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki prosedürü uygulamanız gerekir:

Hataları Ortadan Kaldırmak İçin Kamera Uygulamasını Sıfırlayın:

Bunu yapmak için, lütfen Uygulama menüsünü ve ardından ayarları açın. Aşağı kaydırın ve “Uygulamalar” ı seçin. Uygulamalar listesinde, “Kamera” bölümüne göz atın ve uygulamayı seçin. Genişletilmiş uygulama bilgisi şimdi görünür. Burada “Bellek” seçeneğini seçin. Şimdi aşağıdaki iki düğmeyi birbiri ardına seçin:

  • Boş önbellek
  • Verileri sil
Samsung S8 Kamera
Samsung S8 Kamera

Dikkat! Kamera uygulaması içindeki ISO değeri, enstantane hızı vb. Gibi tüm ayarlar sıfırlanır (yalnızca kamera uygulamasında)

O zaman lütfen Samsung Galaxy S8’i yeniden başlatın. Fotoğraf çekmek. Hata devam ederse, lütfen kameranın düzgün çalıştığını kontrol edin:

İlginizi Çekebilir: 2019 En İyi Mobil Oyunları

1. Samsung Galaxy S8 Kamerayı Test Edin

Bunu yapmak için, şimdi Samsung Servis Menüsüne erişmelisiniz. Bunu yapmak için, telefon uygulamasını açın ve sonra tuş takımını açın. Şimdi servis menüsü için aşağıdaki kodu girin:

* # 0 * #

Şimdi Samsung GalaxyS8 telefonunuzun servis menüsünü göreceksiniz ve “Mega Cam” seçeneğini seçin. Bu şimdi kamera canlı görüntüsünü gösterecektir. Hata mesajı veya benzeri bir şey görünmemelidir. Test ayrıca iptal edilmemelidir. Bir hata oluşursa, S8 kamera modülü büyük olasılıkla arızalıdır. Bu durumda değilse, son ipucumuza geliriz.

2. Önbellek bölümünü sil

Önbellek Silme Bölümü, doğrudan bir nedene kadar izlenemeyen birçok soruna yardımcı olur. Bu ayrıca kameradaki hatayı da içerir. Samsung Galaxy S8’de Önbellek Silme bölümünü silebilirsiniz.

  1. Telefon Ayarlarına giriniz.
  2. Ayarlar kısmından Uygulamalara giriniz.
  3. Uygulamalar kısmından Kamera seçeneğini bulup tıklayınız.
  4. Kameraya tıkladıktan sonra Depolama kısmını seçiniz.
  5. Depolama kısmına tıkladıktan sonra Ön Belleği Temizle seçeneğine tıklayınız.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung s8 kamera inceleme, samsung s8 kamera puslu, samsung s8 kamerası, samsung s8 kamera fiyatı, samsung s8 kamera flu, samsung s8 camera apk, samsung s8 kamerası nasıl, samsung s8 kamera ayarları, samsung s8 kamera ayarı