Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 392 Görüntülenme

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası

Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası ,Kamerayla fotoğraf veya video çekmek için Samsung Galaxy S8 kullanıyorsanız, kamera uygulaması çekimden hemen sonra kapanabilir. Bu elbette olmamalı çünkü bu, çektiğiniz fotoğrafın kaydedilmediği anlamına da gelebilir. Bu nedenle, bir yazılım hatası veya donanım hatası olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki prosedürü uygulamanız gerekir:

Hataları Ortadan Kaldırmak İçin Kamera Uygulamasını Sıfırlayın:

Bunu yapmak için, lütfen Uygulama menüsünü ve ardından ayarları açın. Aşağı kaydırın ve “Uygulamalar” ı seçin. Uygulamalar listesinde, “Kamera” bölümüne göz atın ve uygulamayı seçin. Genişletilmiş uygulama bilgisi şimdi görünür. Burada “Bellek” seçeneğini seçin. Şimdi aşağıdaki iki düğmeyi birbiri ardına seçin:

 • Boş önbellek
 • Verileri sil
samsung s8 kamera
samsung s8 kamera

Dikkat! Kamera uygulaması içindeki ISO değeri, enstantane hızı vb. Gibi tüm ayarlar sıfırlanır (yalnızca kamera uygulamasında)

O zaman lütfen Samsung Galaxy S8’i yeniden başlatın. Fotoğraf çekmek. Hata devam ederse, lütfen kameranın düzgün çalıştığını kontrol edin:


1. Samsung Galaxy S8 Kamerayı Test Edin

Bunu yapmak için, şimdi Samsung Servis Menüsüne erişmelisiniz. Bunu yapmak için, telefon uygulamasını açın ve sonra tuş takımını açın. Şimdi servis menüsü için aşağıdaki kodu girin:

* # 0 * #

Şimdi Samsung Galaxy S8 telefonunuzun servis menüsünü göreceksiniz ve “Mega Cam” seçeneğini seçin. Bu şimdi kamera canlı görüntüsünü gösterecektir. Hata mesajı veya benzeri bir şey görünmemelidir. Test ayrıca iptal edilmemelidir. Bir hata oluşursa, S8 kamera modülü büyük olasılıkla arızalıdır. Bu durumda değilse, son ipucumuza geliriz.


2. Önbellek bölümünü sil

Önbellek Silme Bölümü, doğrudan bir nedene kadar izlenemeyen birçok soruna yardımcı olur. Bu ayrıca kameradaki hatayı da içerir. Samsung Galaxy S8’de Önbellek Silme bölümünü silebilirsiniz.

 1. Telefon Ayarlarına giriniz.
 2. Ayarlar kısmından Uygulamalara giriniz.

  uygulamalar kısmı
  uygulamalar kısmı
 3. Uygulamalar kısmından Kamera seçeneğini bulup tıklayınız.

  kamera kısmı
  kamera kısmı
 4. Kameraya tıkladıktan sonra Depolama kısmını seçiniz.

  depolama kısmı
  depolama kısmı
 5. Depolama kısmına tıkladıktan sonra Ön Belleği Temizle seçeneğine tıklayınız.
temizleme kısmı
temizleme kısmı

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung s8 kamera inceleme, samsung s8 kamera puslu, samsung s8 kamerası, samsung s8 kamera fiyatı, samsung s8 kamera flu, samsung s8 camera apk, samsung s8 kamerası nasıl, samsung s8 kamera ayarları, samsung s8 kamera ayarı, samsung s8 kamera özellikleri, samsung s8 kamera açılmıyor, samsung s8 kamera cekimi, Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası ,samsung s8 kamera chip, samsung s8 cift kamera, samsung s8 kamera çözünürlüğü, galaxy s8 cift kamera, samsung s8 plus kamera çekimi,samsung s8 kamera qr code, galaxy s8 kamera qr code, samsung s8 çift kamera, samsung s8 kamera bulanık çekiyor, galaxy s8 çift kamera, samsung s8 plus çift kamera, samsung s8 kamera defekt, samsung s8 kamera daten, samsung s8 kamera datum anzeigen, samsung s8 kamera diyafram, samsung s8 kamera değişimi,
samsung s8 kamera daten löschen, samsung s8 kamera depan, samsung s8 dual camera, samsung galaxy s8 plus dual kamera,

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri

0216 596 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Samsung Galaxy S8 Kamera Uygulama Durduruldu Hatası
5 (100%) 3 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir