Samsung Galaxy şarj olmuyor
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Samsung Galaxy Şarj Olmuyor

Kullandığınız akıllı telefon Samsung Galaxy markası ise kaliteye önem veriyorsunuz demektir. Özellikle kendi standartlarında olağanüstü bir telefon modeli ve serisi size kullanım konusunda avantaj sağlayabilir. İnsanların çok yoğun kullanımı ile birlikte zaman içerisinde Samsung Galaxy şarj olmuyor gibi bir sonuç ortaya çıkabilir. Özellikle şarj soketi sorunları ile birlikte yanlış kullanılan şarj cihazları bu konuda bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.


samsung-galaxy-sarj-olmuyor-arizasi
samsung-galaxy-sarj-olmuyor-arizasi

Elbette ki zaman içerisinde çok kullanımla birlikte veya yanlış kullanımı ile birlikte batarya değişimi söz konusu olabilir. Eğer Samsung Galaxy şarj olmuyor ve erekli derecede batarya dolmuyor ise burada gerekli adamı zamanı dağıtmak elbette ki önemlidir. Aksi halde verimli bir şekilde telefon kullanmanız kesinlikle mümkün olmaz.

Burada karşınıza çıkan sorun ile alakalı sebepleri kendiniz araştırabilirsiniz. Özellikle farklı veya değişik şarj cihazı kullanımı ile birlikte insanların bu tip sorunlara davetiye çıkardığı bilinmektedir. Zaman içerisinde dejenere olmuş bataryalar veya işlevselliğini kaybetmiş telefonlar pek çok arıza ile birlikte insanlara sorun çıkarabilir. Eğer Samsung Galaxy şarj olmuyor ise burada elbette ki batarya ve şarj soketi hakkında yapacağınız tahminler sizi doğru sonuca götürebilir. Özellikle piyasada kaliteli teknisyeni olarak telefon tamiratı noktasında insanlara hizmet veren adresler, daha bilinçli bir şekilde çalışma performansı ile insanlara yardımcı oluyor. O halde bu gibi sorunları giderme noktasında sizin de profesyonel bir yardım almanız gerekebilir.


Samsung Galaxy Batarya Fiyatları

Eğer sorunun bataryada olduğunu anlamış iseniz burada değişim çözümleri sizin için iyi bir fırsat yaratabilir. Özellikle de makul fiyatlı bir batarya tedariki ile birlikte bundan sonraki süreçte akıllı telefonunuzu çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Elbette ki bu tarz bir arıza olduğu zaman insanların aklına gelen ilk seçeneklerden biri batarya sorunlarıdır. Samsung Galaxy şarj olmuyor ise bunu batarya sorunu ile bağdaştırmak son derece mantıklı görünüyor. Eğer batarya değişimi ile birlikte normal şarj işlevselliğini sürdürüyor ise kesinlikle doğru bir tercih yapmış oluyorsunuz. Şarj cihazında bir sorun varsa bunu değiştirmek elbette ki daha kolay. Bununla beraber batarya ile oluşan sorunları gidermek elbette ki basit bir değişiklikle birlikte mümkün olmaktadır.

Samsung Galaxy yıllardan beri kalitenin ve güvenilir bir serinin göstergesi olmuştur. Son derece gelişmiş akıllı telefonlarla birlikte bu markanın ortaya koyduğu sonuçlar kullanıcılar için gerçekten iyi bir fırsat oluşturmuştur. Yoğun kullanıma bağlı olarak bataryanın zaman içerisinde işlevselliğini yitirmesi son derece normal bir sonuç olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung ekran değişimi için tıklayınız.

Samsung Galaxy A3 Ekran Değişimi390,00 ₺
Samsung Galaxy A5 Ekran Değişimi510,00 ₺
Samsung Galaxy A7 Ekran Değişimi630,00 ₺
Samsung Galaxy Ace4 Ekran Değişimi150,00 ₺
Samsung Galaxy Alpha Ekran Değişimi550,00 ₺
Samsung Galaxy E5 Ekran Değişimi450,00 ₺
Samsung Galaxy E7 Ekran Değişimi520,00 ₺
Samsung Galaxy Grand Neo Ekran Değişimi150,00 ₺
Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Değişimi150,00 ₺
Samsung Galaxy J1 Ekran Değişimi320,00 ₺
Samsung Galaxy J2 Ekran Değişimi390,00 ₺
Samsung Galaxy J3 Ekran Değişimi350,00 ₺
Samsung Galaxy J5 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
Samsung Galaxy J7 Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
Samsung Galaxy Mega Ekran Değişimi270,00 ₺
Samsung Galaxy Note 1 Ekran Değişimi400,00 ₺
Samsung Galaxy Note 2 Ekran Değişimi370,00 ₺
Samsung Galaxy Note 3 Ekran Değişimi520,00 ₺
Samsung Galaxy Note 4 Ekran Değişimi720,00 ₺
Samsung Galaxy Note 5 Ekran Değişimi820,00 ₺
Samsung Galaxy Note 3 Neo Ekran Değişimi540,00 ₺
Samsung Galaxy S3 Ekran Cam Değişimi290,00 ₺
Samsung Galaxy S3 Mini Ekran Cam Değişimi210,00 ₺
Samsung Galaxy S4 Ekran Değişimi300,00 ₺
Samsung Galaxy S4 Mini Ekran Değişimi290,00 ₺
Samsung Galaxy S5 Ekran Değişimi270,00 ₺
Samsung Galaxy S5 Mini Ekran Değişimi490,00 ₺
Samsung Galaxy S6 Ekran Değişimi580,00 ₺
Samsung Galaxy S7 Ekran Değişimi800,00 ₺
Samsung Galaxy S7 Edge Ekran Değişimi1.250,00 ₺
Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi1.300,00 ₺
Samsung S8 Plus Ekran Değişimi1.400,00 ₺
Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi1.400,00 ₺
Samsung Galaxy S4 Zoom Ekran Değişimi150,00 ₺


Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy Şarj Soketi Arızası

Eğer telefonunuz düzenli bir şekilde şarj olmuyorsa, buradaki sorun alternatiflerinden biri de şarj soketi olarak karşımıza çıkmaktadır. Elbette ki bu tip arızalar hem uygun fiyat bir çözümle hem de kaliteli bir parça ile birlikte rahatlıkla bertaraf edilmektedir. Genellikle bu konuda düzenli bir tamirci ve kaliteli bir teknisyenin sizin tercihiniz olmalıdır. Samsung Galaxy şarj olmuyor ise bunun şarj soketi değişimi ile birlikte bertaraf etmek ve ortadan kaldırmak mümkün görünmektedir. Özellikle son dönemler içerisinde akıllı telefon teknolojisi ve yedek parça teknolojisi gelişiyor. Bununla beraber teknisyen konusundaki yaşanan gelişimler akıllı telefon kullananlar için iyi bir fırsat oluşturmaya devam ediyor.

Eğer telefonunuz zamanında ve düzenli bir şekilde şarj işlemi yapmıyorsa burada birkaç seçenek aklınıza gelmektedir. Şarj soket değişimi elbette ki öncelikli olarak aklınıza gelen seçeneklerden biri olacaktır. Pek çok farklı arıza ile birlikte özellikle maliyetleri düşünüldüğü zaman uygun fiyatlı tercihler herkesin dikkatini çekmek durumundadır. Samsung Galaxy şarj olmuyor ise kaliteli bir şarj soketi takviyesi ile birlikte telefonun tekrardan eski dumanına kavuşması çok önemli. Bu sayede kaliteli ve kullanışlı bir telefonun avantajlarından yine en uygun koşullarda faydalanmaya devam edebilirsiniz. Eğer gerekli şarj yapılan tamirat ile birlikte düzenli bir sonuç ortaya koyarsa, problemlerin daha iyi bir şekilde çözüldüğünü anlamak mümkün olacaktır.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Samsung Galaxy Şarj Olmuyor
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir