Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi, Bilindiği gibi, Samsung Galaxy modelleri neredeyse her ay bir dizi cihazla, neredeyse kullanıcının iPhone telefonları için vazgeçilmez, Android işletim sistemi nedeniyle yaygın servis ağı ve güçlü seçimlerinden vazgeçemeyen birçok kullanıcı oluyor. Artan kullanım oranının bir sonucu olarak, Samsung cep telefonu onarımına ihtiyaç duyuluyor ve bu alan bir onarım hizmeti olarak hizmet veriyor.

Telefonun arka kapağında en çok karşılaşılan arızalardan biri kırılıyor ve sonra Samsung’a geri gel, bu değişiklikten sonra müşterilerimizden duyduğumuz bazı soruları haliye olduktan sonra her modelin arka kapağı kırılmış veya Samsung telefonlarında arka kapak kırılmış veya kırılmış bir kronik arıza sorusudur. Samsung Galaxy telefonlarda kapağı kırmak kronik midir ?

Samsung Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi ?

Bu sorunun cevabı kronik olarak adlandırılamaz çünkü arka kapak aslında çok kaliteli bir plastik malzemeden oluşur, ancak Samsung arka kapağındaki ince cam yüzey oldukça hassastır, bu da çarpma ve düşmelerde hızlı bir şekilde kırılmasına neden olabilir, yani aslında, arka kapak kırık değil, ama parlak Mika cam yüzeyi dış bu aşamada telefonunuzun arka kapağını değiştirmeniz gerekir.

Çünkü bu durum aslında kırık görüntü dışında çirkin bir yüzey dökülebilir veya kalkan parçaları vücuda zarar vermesi muhtemeldir ve bu tür çatlakların en büyük tehlikesi, kapağınızın yanlışlıkla dökülen küçük parçalarla değiştirilmesinden sonra bu durumun çözülmesidir, ancak bir Yeniden kırılmayı önlemek için arka parçayı tamamen kaplayan kapak servisimizin aksesuar bölümünde, telefonunuz için uygun bir kılıf kullanabilirsiniz. Ayrıca Samsung kapağı değiştirilirken verileriniz silinmez ve arka kapağınız vidasızdır. Bu nedenle, ısı ile çıkarılır ve daha sonra özel yapışkan bant ile tekrar yapıştırılır ve kurulum basit pres yöntemiyle tamamlanır.

İlginizi Çekebilir: Telefon Suya Düşünce Ne Yapılması Gerekir

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi

Samsung Galaxy Telefonlarda Arka Kapak Kırılması Kronik Mi, Zamanla, Samsung Galaxy akıllı telefonların arka kapaklarının renkleri solabilir, eski, çizik veya yıpranmış olabilir. Cam olan arka kapaklar, darbelerden sonra kırılabilir, çatlayabilir. Bu sorunların çözümü arka kapağı değiştirmektir. Samsung Galaxy arka kapak değişimi;

  1. Profesyonel teknisyenler işlem yapmalı,
  2. Kullanılan ürün orjinal olmalı,
  3. Teknik servis ortamı gerekli tüm koşulları sağlamalı,
  4. Telefonunuz arka kapak garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmelidir.

Bu makalemizde Cep Hastanesi‘nde Samsung Galaxy akıllı cep telefonlarının arka kapak değişim fiyatı listesi sizlerle paylaşılacaktır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Fiyat Listesi

Samsung Galaxy arka kapak değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz Samsung Galaxy modeline göre değişiklik gösterebilir. Hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile sahip olduğunuz Samsung model telefonunuzun arka kapak değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz. Sol kısımda modeller sağ kısımda ise arka cam kapak değişimi ücretleri bulunmaktadır. Aşağıdaki tabloda telefon modeliniz mevcut değil ise ya da fiyat bilgisi yoksa servisimizi arayarak veya yorum alanından yazarak stok açılıp açılamayacağını ve arka kapak değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Samsung Galaxy Telefonlarda , Arka Kapak Kırılması Kronik Mi.