Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung Hoparlör Değişimi ,Aşağıdaki onarım ve fiyatlar Samsung için geçerlidir. Hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz onarım işlemi altındaki bilgi bağlantısını tıklayarak işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm onarımlar 6 ay garantilidir.

Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung hoparlörü ekranın sağ alt köşesindeki ızgaranın altında bulunur ve 78 desibel ses sağlayabilir. Samsung hoparlör sorunu, Samsung hoparlör sesi, Samsung hoparlör arızası, Samsung , çalışmıyor gibi şikayetleriniz varsa, hizmetimize erişerek bizden destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Hoparlör Değişimi

Samsung Hoparlör Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung hoparlör değiştirme 7/24 güvenlik önlemleri yerine getirilmiş ve teknik servis odamızda uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipman kullanılarak gerekli şartlar yerine getirilmiştir.

  • Samsung hoparlör değişim süresi 30 dakika içinde teknik servis yapılır. Bu dönem nakliye için 3 (üç) iş günüdür. Nakliye ücreti 2 taraflı Cep Hastanesi ile kaplıdır.
  • Hoparlör değişiminden sonra cihazda bulunan bilgiler silinmez.
    Telefon performansında herhangi bir değişiklik yoktur, ancak hoparlör değiştirilirken dahili temizleme işlemi yapıldığı için performans iyileştirmeleri gözlenir.
  • Cihazınızı istediğiniz kadar test edebilirsiniz. Ücretinizi inceleme aşamasında en ufak bir şüpheyle iade edebilirsiniz.
  • Samsung haznesi değiştikten sonra, telefonunuz 6 aylık Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, hoparlörle ilgili en ufak bir sorun bile ücretsiz olarak çözülebilir.

Cep Hastanesi Telefonu ekran onarım ve değiştirme Türkiye kayıt sahibi ile donatılmıştır. Teknik servisimiz tarafından çekilen videolarımızı Hakkımızda sayfamızdan izleyebilirsiniz. Aşağıda teknik servisimizin iletişim bilgileri ve ayrıca kargo nasıl gönderilir.