Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Popüler Aramalar: iPhone 8 Arka Cam Kapak DeğişimiiPhone 11 Ekran Değişimi

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı; Samsung telefonu, müşteriler için en büyük problemlerden biri çünkü müzik çalarken veya birileri sizi aradığında ses gelmiyor. Samsung sorunu, telefonun hoparlöründe su bittiğinde cihazlarda yaygındır.

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı; Samsung telefonu, müzik dinlerken veya birileri sizi aradığında en can sıkıcı bir sorundur. Samsung telefonun soluk su duymadığı şikayeti, su koruması olmayan modellerde yaygındır.

Telefon Suya Düşünce Neler Yapmalı

Son 2 senede piyasaya çıkan yüksek nitelikli akıllı telefonlar suya dayanıklı olmasına karşın, genel akıllı telefon modellerine baktığımızda, cihazların su geçirmez olduğunu hala görüyoruz. Bu akıllı telefonlar gibi 12-24 veya 33 aylık ciddi kurulumların bir biçimde korunması gerekir. Telefonunuz suya dayanıklıysa, aşağıda belirtilen makaleleri okumanıza gerek kalmayabilir. Cihazınız gerçekten suyu geçmediği sürece

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Bazı yeni Samsung’ların su koruması olmasına karşın, IP sertifikası maalesef suyun hoparlörler ve mikrofonlar gibi bileşenlere erişemeyeceğini garanti etmiyor. Su hala bu bileşenlerle temas edebilir, bu da çabucak olmasa Samsung’un kalıcı hasar görmesine neden olabilir. Cihazı kurulayın ve Hoparlör sorunu devam ederse, aşağıdakileri yapın.

Samsung telefonunuzu taktıktan ve SIM kartı microSD ile çıkardıktan sonra, pilavla dolu bir kaba koyun. Samsung telefonunuzu 24 ila 48 saat boyunca kapta saklayın, ardından açın ve hoparlörün ses çıkardığını kontrol edin. Hala ses alamıyorsanız, Samsung hoparlörünün değiştirilmesi gerekecek demektir.

Hoparlör çalışmıyorsa, Cep Hastanesi gibi oldukça tecrübeli servislerde herhangi bir Samsung telefonu için hoparlör değişikliği yapabilir ve 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy J7 Power Tuşu Tamiri

Hoparlör Soketi Değişimi

Teknik servisimizde hoparlör soketi değişimi, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel donanımlar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimize gelirseniz, hoparlör değiştirme süresi 30 dakikadır ve tek taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden faydalanırsanız, 3 (üç) iş günüdür.

  • Hoparlör soketi değiştikten sonra karşı taraftaki ses yumuşak bir biçimde gelir ve hoparlör düzgün çalışır.
  • Bilgileriniz değişim işleminden sonra asla silinmez.
  • Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiştir ve statik elektrik içermemektedir. Ayrıca güvenlik kameraları tarafından 7/24 izlenir.

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Akıllı Telefonları Nasıl Koruyoruz

Yüksek kıymetli akıllı telefonları korumak için, bir kılıf veya ekran koruyucu kullanılır. İnternette ve kitaplarda çizilmelere ve çarpmalara karşı korumak için yüzlerce bilgi söylenirken, telefonun su alması durumunda ne yapılması gerekli olduğu yeteri kadar bilinmemektedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung j7 prime hoparlöre su kaçtı , telefonun hoparlöre su kaçtı samsung , samsung a70 hoparlöre su kaçtı , hoparlöre su kaçtı , telefonun hoparlöre su kaçtı , telefon hoparlöre su kaçtı , hoparlöre su kaçtı samsung , hoparlöre su kaçarsa , iphone hoparlöre su kaçtı , samsung telefon hoparlör su kaçtı , telefon hoparlörüne su kaçtı samsung , hoparlöre su kaçtı huawei , hoparlöre su girdi.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar