Samsung Hoparlöre Su Kaçtı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 10 Yorum / 5204 Görüntülenme

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı; Samsung telefonu, müşteriler için en büyük problemlerden biri çünkü müzik çalarken veya birileri sizi aradığında ses gelmiyor. Samsung sorunu, telefonun hoparlöründe su bittiğinde cihazlarda yaygındır.

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı; Samsung telefonu, müzik dinlerken veya birileri sizi aradığında en can sıkıcı bir sorundur. Samsung telefonun soluk su duymadığı şikayeti, su koruması olmayan modellerde yaygındır.

Telefon Suya Düşünce Neler Yapmalı

Son 2 senede piyasaya çıkan yüksek nitelikli akıllı telefonlar suya dayanıklı olmasına karşın, genel akıllı telefon modellerine baktığımızda, cihazların su geçirmez olduğunu hala görüyoruz. Bu akıllı telefonlar gibi 12-24 veya 33 aylık ciddi kurulumların bir biçimde korunması gerekir. Telefonunuz suya dayanıklıysa, aşağıda belirtilen makaleleri okumanıza gerek kalmayabilir. Cihazınız gerçekten suyu geçmediği sürece

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı
Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Bazı yeni Samsung’ların su koruması olmasına karşın, IP sertifikası maalesef suyun hoparlörler ve mikrofonlar gibi bileşenlere erişemeyeceğini garanti etmiyor. Su hala bu bileşenlerle temas edebilir, bu da çabucak olmasa Samsung’un kalıcı hasar görmesine neden olabilir. Cihazı kurulayın ve Hoparlör sorunu devam ederse, aşağıdakileri yapın.

Samsung telefonunuzu taktıktan ve SIM kartı microSD ile çıkardıktan sonra, pilavla dolu bir kaba koyun. Samsung telefonunuzu 24 ila 48 saat boyunca kapta saklayın, ardından açın ve hoparlörün ses çıkardığını kontrol edin. Hala ses alamıyorsanız, Samsung hoparlörünün değiştirilmesi gerekecek demektir.

Garantili Telefon Tamircisi

Hoparlör çalışmıyorsa, Cep Hastanesi gibi oldukça tecrübeli servislerde herhangi bir Samsung telefonu için hoparlör değişikliği yapabilir ve 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlandığını görebilirsiniz. Ücretsiz gönderim hizmetimizden yararlanmayı unutmayın.

Hoparlör Soketi Değişimi

Teknik servisimizde hoparlör soketi değişimi, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özel donanımlar kullanılarak yapılmaktadır. Teknik servisimize gelirseniz, hoparlör değiştirme süresi 30 dakikadır ve tek taraflı ücretsiz nakliye hizmetimizden faydalanırsanız, 3 (üç) iş günüdür.

 • Hoparlör soketi değiştikten sonra karşı taraftaki ses yumuşak bir biçimde gelir ve hoparlör düzgün çalışır.
 • Bilgileriniz değişim işleminden sonra asla silinmez.
 • Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiştir ve statik elektrik içermemektedir. Ayrıca güvenlik kameraları tarafından 7/24 izlenir.

Samsung Hoparlöre Su Kaçtı

Akıllı Telefonları Nasıl Koruyoruz

Yüksek kıymetli akıllı telefonları korumak için, bir kılıf veya ekran koruyucu kullanılır. İnternette ve kitaplarda çizilmelere ve çarpmalara karşı korumak için yüzlerce bilgi söylenirken, telefonun su alması durumunda ne yapılması gerekli olduğu yeteri kadar bilinmemektedir.

Sıvı Temasında Ne Yapmak Gerekiyor Açıklıyoruz

Telefonun deniz kıyısında olması gerekmez, su alma riski vardır, çünkü cihaz çantadaki su şişesinden sızıntıdan su alırken, bulaşıkları yıkarken ya da televizyonun tadını çıkararak su dökebilir. Alkolsüz içecek Bu gibi durumlarda, ne yapılması gerektiğini söylemeden önce ne yapılmaması gerektiğini bilmek gerekir.

https://www.youtube.com/watch?v=T-BXBmuzFJY

10 Yorum

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN CİHAZINIZA BAKMAMIZ GEREKİYOR HOPÖRLER DEĞİŞİMİ YAPILMASI GEREKİYOR

 • Koray Şenol

  Telefonmun hopörlürüne 2-3 damla su kaçtı ses az gelmeye başladı ne yapabilirim

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar cihazınızın sökülüp bakılması gerekiyor.

 • Emine Nur

  Telefonum a10
  Yemek yerken süt kasesine düştü ama 1 saniye bile durmadan çıkardım kuruladım
  Ses cızırtılı ve çok boğuk geliyo
  Ne yapmam gerekiyor?

 • Cep Hastanesi

  merhabalar malesef sıvı temaslı cihazlara randuman vermediği için bakmıyoruz.selamlar

 • Cep Hastanesi

  merhaba hazal hanım telefonunuzun modeline göre fiyat değişmekte bizi arayarak net bir bilgi alabilirsiniz,selamlar.

 • Ege yılmaz

  Telefonum denize düştü çok kısa bi sürede hemen çıkardım 2 3 saniye kadar suda kaldı normal biri beni arayınca telefon çalıyor sesli bir şekilde eskisi gibi ama ahizeden konuşamıyorum sesim ne karşıya gidiyor nede bana geliyor ve müzik açamıyorum yardımcı olurmusunuz ne yapabilirim

 • Hazal

  Telefonumun hoporlerine şu kaçtı ses kısık ve cızırtılı geliyor ne yapmalıyım samsunf a serisi

 • Cep Hastanesi

  merhabalar hoperlör değişmesi gerekebilir cihaza bakmak gerek efendim.

 • Azım acar

  Samsung galaxy a 70 telefonum çay bardağının üzerine düştü hoparlörü boğuk ses vermeye başladı daha iki aylık cihaz ne yapabilirim yardımcı olur musunuz !!!

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir