Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi

149 

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi 3 ay Cep Hastanesi teknik servis garantisi altında yapılmaktadır. Cihazınız onarılırken telefonunuz sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kargo ile gönderilen cihazlarda aynı gün onarım yapılmaktadır.

Stok kodu: BVFRMBD9 Kategoriler:

Açıklama

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir. Şu an cep telefonu piyasasının en çok satışı yapılan ve en iyi şekilde kullanım sağlayan cep telefonu Samsung j6 Plus cep telefonu serileridir.

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi Fiyatı – Haziran Ayı

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişim Fiyatı 149 TL

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi Fiyatları yaklaşık olarak 150 TL karşılığında değiştirilerek, sizlere teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda arka kapak cam değişimi, ön cam değişimi, LCD ekran değişimi ve bir çok teknik arıza tamiri de yapılmaktadır.

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

Piyasanın en iyi ve en kaliteli cep telefonlarından biri olan Samsung j6 Plus cep telefonlarının arka Kapak camı ile ilgili yaşanılabilecek sorunlardan biri olan, arka cam kırılmaları ve arka cam çizilmeleri sorununu firmamız en hızlı ve en uygun fiyatlarla tamir ve değişimi yapmaktadır. Firmamız cep telefonu tamiri piyasasında öncü firmalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle sonsuz güven içerisinde telefonlarınızı bize teslim edebilir ve en iyi şekilde tekrar alabilirsiniz.

Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka Kapak cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir. Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi cep telefonunuzda oluşan arka cam kırıklarını ve arka cam çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki Samsung j6 Plus Arka Kapak Değişimi ile ilgili bir sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız. En uygun ödeme şekilleri ve fiyat garantili hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Samsung S21 Ultra Ekran Değişimi

Samsung j6 Arka Kapak Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Samsung j6 Plus Arka Kapak Cam Değişimi yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orijinale yakın olarak bulunmaktadır. Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orijinali kullanılarak değişim yapılmaktadır.

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi

Bir çok firma, Samsung j6 Plus cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsa ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirilen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.