Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung J7 Prime Ekran Sararması

Samsung J7 Prime Ekran Sararması

Samsung J7 Prime Ekran Sararması

Samsung J7 Prime Ekran Sararması; Yeni bir telefon aldığımızda her şeyin problemsiz geçmesini istiyoruz. Telefonu düşürmekten, telefonu yavaşlatmaktan, arızaya neden olmamaktan vb. Tereddüt etmiyoruz. Dikkat etsek de, bunlar çoğumuzun başına geldi. Bu durumlardan kaçınmak için kullandığımız alternatif çözümler var. Giyen durumlarda, bir ekran koruyucu kullanarak, telefon hızlandırıcı uygulamaları yükleme çözümlerinden bazılarıdır.

Samsung j7 Prime Ekran Sararması; Isı sorunları elimizdeki sorunlar arasındadır. Telefonu uzun süre kullandığımızda, pil ve içerisindeki teller ısınıyor ve ara sıra bir dereceye kadar çıkabilir. Bu telefonlar yaşlandıkça, bu sorunlar artar ve yenilerini satın almak mecburiyetinde kalabiliriz.

Ekran Sararması Neden Olur

Akıllı telefonlarda ekran sararması sorunu genelde yoğun kullanım sonucu olduğu bilinmektedir. Isıtılmış parçaların yoğun kullanımı ekrana zarar verir ve kalıcı olarak bu ekranın sararmasına neden olur. Akıllı telefonlarında ekran sararması ile karşı karşıya olan kullanıcıların bu sorunu çözmek için ekranlarını değiştirmeleri gerekmektedir, maalesef çözüm yok.

Ekran sararma sorunu engellemek için, uzun bir süre için telefonunuzu tutmak gerekir, böyle film izlerken ve TV izlerken gibi yani işlemleri telefon ısınmasına ve ısınmak için neden olacaktır.

Telefon Ekran Sararma Sebepleri

Birçok kişi telefonlarına ağır yüklendiğinden, şimdi ekran sararması ile alakalı bir sorun var. Telefonun ekranını sararmanın nedenleri genelde eski telefonlarda, hemde yeni nesil akıllı telefonlarda bulunur. Eski telefonlar, tanıtıldıkları andan itibaren ekran teknolojisini kullandıklarından, telefon ısınır ve sararma problemleri, bugüne kıyasla sık kullanım sebebiyle ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir: iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir

Samsung J7 Prime Ekran Sararması

Ekran Sararması Garanti Kapsamına Girer Mi

Telefonunuz garanti kapsamında böyle bir sorunla karşılaşırsa, o zaman şanslısınız çünkü ekran sararması problemleri garanti kapsamındadır, zaten bir ekran sararması sorunu olan bir ürün gönderdim, ki bu benim başıma gelen bir problemdi ve ekran değiştirildi. Bu sebeple, huzur ekran sararma karşı telefonunuzu garanti edebilir.

Bu sorun, iOS veya Android’den bağımsız olarak pek çok telefon, tablet ve hatta bilgisayarlarımızın ekranlarında görülebilir. Ancak telefonun daha sık kullanılmasının temel sebebi, pil sebebiyle ekranın arka kısmı ve aşırı ısı sebebiyle yoğun çalışma sebebiyle akıllı telefon ekranında sararma sorunu daha fazla gördü.

Sararma Nasıl Meydana Geliyor

Birçok telefonlarda, aynı sorun genelde sararma sorunu sebebiyle oluşur, telefon kullanıcı, sms, aramalar ve diğer bazı mobil işlemler uygulama sebebiyle kullanılan cihazın parçaları, bu ısınma sararma olarak ekrana yansır. Bu diğer akıllı cihazlarda olmasına karşın, genelde telefonlarda görülür, çünkü ekranın arkasındaki piller aşırı kullanım sırasında ısınır ve bu piller diğer cihazlardan daha düşük dayanıklılığa sahip olduğundan ekranda sararma oluşur. Böyle bir durumda, telefonun ekranını değiştirmenin bir yolu yoktur.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; j7 prime ekran sararması , samsung j7 ekran sararması , samsung j7 prime ekran isigi kisilmiyor , samsung j7 prime ekranda sarı leke , samsung j7 prime çıkma ekran , samsung j7 prime ekran sorunu , j7 prime ekranda sarı leke.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.