Samsung J7 Prime Yorumlar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung

Samsung J7 Prime Yorumlar

Salih

Samsung J7 Prime Yorumlar; Arkadaşlar, telefonumu 1,5 senedir kullanıyorum. Telefonun sağlam ve dayanıklı bir metal kasası vardır. Kamera çok iyi, gündüz çekimleri çok iyi. Ön kamera 8MP 1080p ve çok iyi çünkü çok açık. Kameradaki tek sorun, gece çekimlerinin ılımlı olmasıdır. Ama 1300TL dolayında satılan tüm telefonların geceleri iyi değil resepsiyona sahip olduğuna dikkat edeyim.

Şimdiye kadar bir ısınma donması görmedim. Çok istikrarlı bir hızda çalışıyor. Ekranında dalgalanmalar var ve biraz sinir bozucu olabilir ve bundan hoşlanmıyorum. Bellek 16 gb yetersiz. 32 iyi olurdu. Zaten J7 prime2 32 gb bellek, ön kamera aynı fiyattan daha iyi olduğu için bu telefonun her iki kamerayı da almasına gerek yoktu

Rıdvan

Samsung J7 Prime Yorumlar; Telefonu 5 aydır kullanıyorum ve gerçekten muhteşem bir telefon olduğunu söylemeliyim ve aldığımda hala beğendim. Eminim bu telefon pek çok android kullanıcısını tatmin edecek.

Gerçekçi olarak, elbette, bu muhteşem bir telefon değil, ancak bir kullanıcı tecrübesi olarak, muhteşemya yakın olduğunu söyleyebilirim. Diğer telefonlarda, ekrandaki sensör düğmelerinin ekranın % 10’u sebebiyle ekranın bir kısmını kullanamadığım için ayrı düğmeler olmasını çok güzel buldum, örneğin.

Ekran Amoled değil ama renkler son derece doğal ve canlı görünüyor ve tüm görüntüler son derece keskin, gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki çoğu telefonun ekranı o kadar kötü. Kamera çok hızlıdır ve telefonun fiyatı için çok iyi fotoğraf ve videolar çekebilir. Ayrıca, kendi ön kamerasının flaşına sahip olmak, selfie’ler için büyük bir avantajdır. Telefondaki tek sorun, sd kartını hafızasına dahil etmemesidir.

Böylece medyayı sadece sd kartta saklayabilirsiniz. Uygulamaları taşımayı denediğinizde, telefon size bunun olduğunu söyler, ancak tam olarak değildir, çünkü taşıdığı şey taşıdığınız uygulamanın sahip olduğu medyadır, bu da son derece küçüktür.

Böylece dahili belleğinizi doldurmak mecburiyetinde kalmazsınız ya da incinebilirsiniz .. Buna ilave olarak, tüm uygulamalar çok hızlı açılır ve telefon çok ince bir telefon, bu %n cebime çok iyi uyuyor ve size her zaman hoş bir his veriyor .

Telefonla ilgili en iyi şey, muhteşem bir ekrana sahip olması ve uygulamaları açmak için kullanmış olduğu işlemcinin çok hızlı olmasıdır. Bu arada, telefonda o kadar’da hoş görünmeyen 3d oyunlar, ortalama diyebilirsiniz.

Görüşme sırasında telefonun sesi biraz daha yüksek olurmuş daha iyi olur, ama gerçekten bir sıkıntısı yok ve bu fiyata göre gerçekten iyi bir telefon ve piyasaya alınmaya hazır 2017 diyebilirim ki düşmüşken telefonları.

Samsung J7 Prime Yorumlar

Kadir

Samsung J7 Prime Yorumlar; Telefonu 7 aydır kullanıyorum ve dürüst bir yorum yazmak istedim.
Ekran: ekran kalitesi iyi. Renkler tutarlıdır ve 1080p video izlemenin veya Instagram’a göz atmanın keyfini çıkarın. Dış mekan modunu açarsanız, telefonunuzu güneş ışığında sıfır parlama ile kolayca kullanabilirsiniz. Ama onu amoled ile karşılaştırırsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, çünkü renkler amoled kadar renkli ve etkileyici değildir, ancak günlük kullanımda olduğu kadar kendi ekranınıza alıştığınızda da her şey son derece görünmeye başlar Güzel. Demek istediğim, kendi güzel ekranı var ve mutlaka bir sorun yaratmıyor.

Samsung Tablet Şarj Sorunu

Kamera: arka kameradan, 13 mp ana kamera gün ışığında güzel resimler çekebilir. Otomatik odaklamanın biraz yavaş olması dışında fotoğrafların hepsi çok keskin ve parlak ve ayrıntılıdır, bu sebeple ara sıra ekrana dokunmanız ve kendi odağınızı seçmeniz gerekir. HDR modu gerçekten güzel, HDR modu normal moddan daha doğal, çekilen resimlerin olduğunu söyleyebilirim. İç mekanlarda çekilen resimler hala güzel, ama gün ışığında çekilenlerden biraz daha az parlak ve daha az keskin diyebilirim. Düşük ışıkta kamera performansı iyidir, ancak çok iyi değildir, ara sıra bazı resimlerda gürültü yaşayabilirsiniz.

Doğan

Samsung J7 Prime’ı satın almadan önce okumanızı öneri ederim. Şu ana kadar dikkatimi çeken birkaç iyi ve iyi değil nitelik yazacağım.

İyi yanları:

 • Notifikasyon ışığı.
 • 3 gb ram.
 • Gorilla Glass 4 Ekran.
 • Parmak izi okuyucusu (%95 oranında tutarlı)
 • Full HD ekran.
 • 8 mp ön kamera.
 • Premium dizayn.

Şimdi kötü şeylere geçiyorum.

 • En iyi değil yanlarından biri kullanılan Tft ekran. Eğer ekrana biraz fazla bastırırsanız siyah noktalar çıkıyor. Samsung bu telefonunda nedense daima kullanmış olduğu amoled ekranı kullanmamış.
 • Gün ışığında telefonun ekranı çok çok iyi değil bir hale geliyor ve kullanamıyorsunuz.
 • 1080 p ekranı ve zayıf bir işlemcisi olduğundan ötürü oyun oynamaya müsait değil. Yüksek grafikli oyunlar çok fazla lag yapıyor.
 • Telefonda hiç bir sensör yok diyebilirim. Gyroskop, otomatik parlaklık sensörü ve pusula sensörü yok.
 • Dahili hafızası 16 gb ve bu 16 gb ın yalnızca 10 gb ını kullanabiliyorsunuz.
 • Hakettiğinden çok daha pahalı.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung j7 prime fiyat , samsung j7 prime fiyat teknosa , samsung j7 prime fiyat ikinci el
samsung j7 prime nasıl format atılır , samsung j7 prime fiyat vatan , samsung j7 prime nasıl sökülür , samsung j7 prime nasıl sıfırlanır , samsung j7 prime fiyat 16 gb , samsung j7 prime format nasıl atılır , samsung j7 prime nfc nasıl açılır

Batuhan

J7 prime adlı bir telefona para vermeyin, yalnızca iyi değil bir ekran ya da başka bir şey değil, ekranın vermiş olduğu renklerde yalnızca iyi değil ve amoled değil. Örneğin, diğer telefonum, galaksi s8, kırmızı renk tonda parlak ve keskin görünürken, bu telefonun kırmızı rengi resmi olarak pembe ve realist olmayan bir tnda olduğu ortaya çıkıyor. Rose PLS TFT olarak ayakta dururken saçma bir ekran kullandı, bu nedenle biraz fazla paranız var ise J7 Pro’yu edinin. Bu numaralı telefondan çok daha kuvvetli ve iyi bir telefon ve AMOLED ekrana sahip. Ancak paranızı atmayı düşünmezseniz, J7 Prime’ı alabilirsiniz. Benim tavsiyem, bir telefon görüşmesi alıp tüm özelliklere bakacağınız zaman düştüğüm hatayı yapmak ve karşılaştırmalar yapmak değil. Bu arada, telefonun ekran dışında çok fazla sorunu yok, seçim sizin.