Samsung J7 Pro Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Batarya Değişimi / 2 Yorum / 5354 Görüntülenme

Samsung J7 Pro Batarya Değişimi

Samsung J7 Pro Batarya Değişimi, Telefonunuza güç iletemediği için piliniz arızalı olabilir. Ancak, değiştirerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Samsung Galaxy J7 Pro Batarya değiştirme işlemden sonra karşılaşabileceğiniz rastgele bir hata veya sorunlardan sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın.

Gerekli olan ekipmanlar

Sıcak hava tabancası

Sökme aparatı

Plastik kart

Çift taraflı bant

Cımbız

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya Değişimi

İşlemlere başlamadan önce telefonunuzu kapatmanız gerekir. Bunu yapmak için, seçim ekranı görünene kadar açma / kapatma tuşunu basılı tutun. Hemen peşinden telefonun kapanmasını beklemek için Kapat ve Tamam’a dokunun. Telefon kapatıldıktan sonra, SIM kart yuvasını çıkarın. Şimdi ekranınızı ısıtmanız gerekiyor.

Bunun için sıcak hava silahı veya saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Telefonun üst bölümüne gidin ve ısınmaya ve ekranı kaldırmaya çalışın. Ekranın kenarlarını ısıttıktan sonra, gezinmek için plastik bir kart kullanın. Bundan sonra, ekranınızı her taraftan kaldırmanız gerekir. Ancak ekranınızı kaldırmak için alttaki konektörü çıkarmanız gerekir. Ekranı çıkardıktan sonra vida kaldırma işlemine devam edebilirsiniz.

Samsung J7 Pro Pil Değişimi

En hızlı kalitede hizmet sunan Firmamız, SAMSUNG model cep telefonunuzda 20 ila 40 dakikalık bir süre içinde telefonunuzdaki bilgileri silmeden teknisyenlerimiz tarafından değiştirilebilmektedir. Piyasadaki tüm akıllı telefonlar belli bir ömrü var ve ne yazık ki hiçbir pil ömrü sonsuza kadar sürer.

Telefon Bataryaları Hakkında Bilgi

Samsung telefonunuzun kullanımına bağlı olarak, pil ömrü belirli bir süre sonra sona erecek yada şişme sonucu değişmelidir. Telefonunuzun pil göstergesinin % 80 olduğu bir zamanda % 40 yada % 30’a düştüğünü fark edebilirsiniz. Veya, pil göstergesi sürekli % 100 gösterirken, telefonu kullanırken kapanabilir. Veya, telefonunuzu şarj ederken % 40 oranında görünen pil göstergesi % 90’dan fazla gösterebilir.

Fişini çektiğinizde, hemen % 50’ye düşebilir. Bu, pilinizin ömrünün sonuna ulaştığını yada sonuna ulaştığını gösterir. Pil şarj süresi eski telefonunuzun performansı yada Türkiye kavuşur sonra değiştirin.Istanbul nerde olursa olsun ücretsiz

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya
Samsung Galaxy J7 Pro Batarya

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servis, Tamir, bakım ve onarım bölümünde, Samsung Galaxy USB Pro pil değiştirme işlemi uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipman ve tamir araçları kullanılarak yapılır ve siz kıymetli müşterilerimize 2 saat 30 dakika içerisinde teslim günlük iş yoğunluğuna göre değildir. Firmamızdaki tüm akü değiştirme işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

Akü değişiminde kullanılan tüm akü yedek parçaları, piyasada orijinal olarak kabul gören ve sözleşmeli olduğumuz cep telefonu yedek parçalarının tüm kontrolleri sonrasında ulaşılabilen a + nitelikli ürünlerdir. A + kalite yedek parça ürünleri piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer yada benzer fiyatlarla %100 orijinal yada seri numarası olarak listelenen ürünlerin varlığına itibar etmeyin.

2 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Merhaba telefonu şarjda bırakmak telefonunuza zarar vermez.

  • Doğukan Arslan

    Merhaba benim telefonum j7 pro yeni kasası 2 sene oldu kumandalı yeni hayla ama telefonu bikere yatmadan jarzda bıraktım baya jarzda kaldı 100 olmuşken 3 saat daha kaldı bu herhangi zarar verir mi tele karz 100 ken hizli bi şekilde gidiyo normalde böyle değildi ondan dolayı mi acaba yoksa sūrūm ‘le ilgilimi fabrika ayarlarina sıfırladım aynı ama

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir