Samsung J7 Pro Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung J7 Pro Batarya Değişimi

Samsung J7 Pro Batarya Değişimi, Telefonunuza güç iletemediği için piliniz arızalı olabilir. Ancak, değiştirerek bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Samsung Galaxy J7 Pro Batarya değiştirme işlemden sonra karşılaşabileceğiniz rastgele bir hata veya sorunlardan sorumlu olduğunuzu lütfen unutmayın.

Gerekli olan ekipmanlar

Sıcak hava tabancası

Sökme aparatı

Plastik kart

Çift taraflı bant

Cımbız

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya Değişimi

İşlemlere başlamadan önce telefonunuzu kapatmanız gerekir. Bunu yapmak için, seçim ekranı görünene kadar açma / kapatma tuşunu basılı tutun. Hemen peşinden telefonun kapanmasını beklemek için Kapat ve Tamam’a dokunun. Telefon kapatıldıktan sonra, SIM kart yuvasını çıkarın. Şimdi ekranınızı ısıtmanız gerekiyor.

Bunun için sıcak hava silahı veya saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Telefonun üst bölümüne gidin ve ısınmaya ve ekranı kaldırmaya çalışın. Ekranın kenarlarını ısıttıktan sonra, gezinmek için plastik bir kart kullanın. Bundan sonra, ekranınızı her taraftan kaldırmanız gerekir. Ancak ekranınızı kaldırmak için alttaki konektörü çıkarmanız gerekir. Ekranı çıkardıktan sonra vida kaldırma işlemine devam edebilirsiniz.

Samsung J7 Pro Pil Değişimi

En hızlı kalitede hizmet sunan Firmamız, SAMSUNG model cep telefonunuzda 20 ila 40 dakikalık bir süre içinde telefonunuzdaki bilgileri silmeden teknisyenlerimiz tarafından değiştirilebilmektedir. Piyasadaki tüm akıllı telefonlar belli bir ömrü var ve ne yazık ki hiçbir pil ömrü sonsuza kadar sürer.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Mi 6 Batarya Değişimi

Samsung telefonunuzun kullanımına bağlı olarak, pil ömrü belirli bir süre sonra sona erecek yada şişme sonucu değişmelidir. Telefonunuzun pil göstergesinin % 80 olduğu bir zamanda % 40 yada % 30’a düştüğünü fark edebilirsiniz. Veya, pil göstergesi sürekli % 100 gösterirken, telefonu kullanırken kapanabilir. Veya, telefonunuzu şarj ederken % 40 oranında görünen pil göstergesi % 90’dan fazla gösterebilir.

Fişini çektiğinizde, hemen % 50’ye düşebilir. Bu, pilinizin ömrünün sonuna ulaştığını yada sonuna ulaştığını gösterir. Pil şarj süresi eski telefonunuzun performansı yada Türkiye kavuşur sonra değiştirin.Istanbul nerde olursa olsun ücretsiz

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya
Samsung Galaxy J7 Pro Batarya

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung j7 pro pil değişimi , samsung j7 pro batarya fiyatı , samsung galaxy j7 pro batarya değişimi , samsung j7 pro orjinal batarya fiyatı , j7 pro batarya değişimi , samsung galaxy j7 pro batarya , samsung galaxy j7 pro batarya fiyatı
galaxy j7 pro batarya , j7 pro batarya değişimi fiyatı , j7pro batarya değişimi , j7 pro batarya fiyatı , j7 pro batarya , j7 pro pil değişimi , samsung j7 pro batarya çıkarma , j7 pro batarya cikarma

Samsung Galaxy J7 Pro Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servis, Tamir, bakım ve onarım bölümünde, Samsung Galaxy USB Pro pil değiştirme işlemi uzman teknisyenlerimiz tarafından son teknoloji profesyonel ekipman ve tamir araçları kullanılarak yapılır ve siz kıymetli müşterilerimize 2 saat 30 dakika içerisinde teslim günlük iş yoğunluğuna göre değildir. Firmamızdaki tüm akü değiştirme işlemleri 365 gün yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

Akü değişiminde kullanılan tüm akü yedek parçaları, piyasada orijinal olarak kabul gören ve sözleşmeli olduğumuz cep telefonu yedek parçalarının tüm kontrolleri sonrasında ulaşılabilen a + nitelikli ürünlerdir. A + kalite yedek parça ürünleri piyasada kullanıcılara orijinal adı altında satılan ürünlerdir. Eşdeğer yada benzer fiyatlarla %100 orijinal yada seri numarası olarak listelenen ürünlerin varlığına itibar etmeyin.