Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung J7 Pro Ekranda Morluk

Samsung J7 Pro Ekranda Morluk

Samsung J7 Pro Ekranda Morluk

Samsung J7 Pro Ekranda Morluk Nasıl Geçer ; Samsung galaxy j7 Pro kullanarak mor lekenin nasıl geçileceği sorusundan önce, j7 pro telefonlarında morlukların neden oluştuğunu ve j7 Pro telefon ekranının özelliğini öğrenelim.

Samsung galaxy j7 pro telefonundaki mor lekeler anakart veya telefonun herhangi bir kısmı ile ilgili olmadığını, sadece ekranla ilgili bir sorun olduğunu belirtmek gerekir. Telefonun çarpma, kırık veya hasar gibi görünür bir hasarı yoksa, telefonun garanti kapasitesinden yararlanarak ücretsiz bir ekran değişimi yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Pro Ekranda Morluk Neden Oluşur ?

Samsung J7 Pro Ekranda Morluk Nasıl Geçer; Samsung j7 pro telefonlarının ekranlarındaki morarma, görüntüyü aldığınız dahili ekranın arızalanmasından kaynaklanıyor. Bu morluk başlangıçta küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen, zamanla ekranı tamamen kaplar ve kullanılamaz hale getirir. Bu ekran arızası, ekranın sona ermeye başlaması, telefonun düşmesi ve çarpması gibi durumlarda ekranın hasar görmesi veya telefonun uzun süre ağır bir nesnenin altında kalması nedeniyle ezilmesinden kaynaklanır. Ekrandaki mor leke, j7 pro telefonlarındaki en büyük şikayetlerden biridir.

Samsung Galaxy J7 Pro Ekranı Özellikleri

Samsung J7 Pro Ekranda Morluk Nasıl Geçer; Samsung Galaxy J7 Pro telefonun ekranı 1080 × 1920 piksel çözünürlüğe sahip. Süper AMOLED ekran teknolojisi ile birlikte bu ekran çözünürlüğü, çok güzel bir görüntü kalitesi veren bir telefon ekranı ile birlikte gelir. Bununla birlikte, telefonda kullanılan bu süper AMOLED ekranların yanı sıra verdikleri yüksek görüntü kalitesi, kötü tarafı, kullandıkları her telefonda farklı arızalara neden olmalarıdır. Bazı telefonlar ekranda mor lekeler ve morluklar gösterir. Samsung’un bu süper AMOLED ekranları kullandığı diğer telefonlarda, ekranda yukarıdan aşağıya veya sağdan sola kırmızı ve beyaz çizgiler belirir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Servis Yok Sorunu

Samsung Galaxy J7 Pro Ekranda Mürekkep Dağılması Neden Olur ?

Samsung J7 Pro ekranındaki mürekkep lekesi sorunu, ekrandaki mor lekeler ve ekrandaki morluklar ile aynı nedenlerden kaynaklanıyor. Bu arızanın nedeni, görüntüyü aldığınız ekranın bozulmasıyla başlar. Telefonun görüntüsünü çektiğiniz ekranda bozulma ve görüntü kaybı yaşarsanız da, dokunmatik ekranınız sorunsuz çalışır.

Bu durumda, ekranımın arızalı olup olmadığını merak ediyorum, başka bir arıza olup olmadığını kullanıcıları karıştırıyor. Sorun tamamen görüntü aldığımız dahili ekranın arızalanması ve bozulmasıyla ilgilidir. Mürekkep saçılması, j7 pro telefonundaki en yaygın ekran Arızalarından biridir.

Şimdi, ekrandaki mor lekelerin ve morlukların Samsung j7 Pro telefonlarından nasıl geçtiği sorusunun cevabına gelelim.

Samsung Galaxy J7 Pro Ekranda Mor Leke Nasıl Geçer ?

Telefonun ekranındaki mor leke ve ekranın kaybolması için tek çözüm ekran değiştirme ile sağlanır. Samsung Galaxy J7 Pro ekran değiştirme, uzman teknik servis personelimiz tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilir. Bu işlemden sonra, telefon genel testler yapılarak kullanıma ve teslimata hazır hale getirilir. Samsung servisi tarafından önerilen ekran değiştirme fiyatlarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Samsung J7 Pro Ekran Fiyatı

Samsung J7 Pro ekran fiyatı, kullanılacak parçaya göre değişir. Orijinal j7 Pro ekran ve CWR marka A kalite J7 Pro ekran hizmetimizde değiştirilir. Bu ekranlardan ikisinde montaj da dahil olmak üzere fiyatla yapılan işlemler sonucunda teknik servisimizde 3 ay garanti verilmektedir.

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Samsung J7 Pro ekranda mor leke , Telefon ekranda mor , Leke Nasıl Geçer J7 Pro Ekran Fiyatı , J7 Pro mor ekran , Samsung ekranda pembe leke.