j7 pro
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 0 Yorum / 657 Görüntülenme

Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu

Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu akıllı telefonlar uygun fiyatlarla ön plana çıkıyor. Cihazlar son haftalarda küçük bir güncelleme aldı. Ekran çıktıktan sonra Samsung J7 Pro güncellemesi son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri.

GalaxyJ7 Pro Güncellemesi Çalışmıyor

Kullanıcıların şikayeti Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunutelefonlarının daha önce ekranı değiştirmiş olması. Güncelleme yüklendikten sonra, dokunmatik ekran işlevini kaybeder. Ekran görüntülenmeye devam etmesine rağmen, artık mevcut değil. Biçim, fabrika ayarlarına dönmek için bir çözüm değildir.

Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu
Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu

Soruna neden olan güncelleştirmenin boyutu yaklaşık 52 MB’dir ve sürüm numarası J730FXWU2ARF4’tür. Bu güncelleme beraberinde Haziran ayını getiriyor, ancak Samsung J7 Pro’da güncellemeden sonra dokunmatik ekran sorununa neden tam olarak neden olduğu bilinmiyor. Öyleyse böyle bir durumda J7 Pro touch problemini çözmek için ne yapılabilir?

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”

Samsung’un J7 Pro için yeni güncelleştirmesi, üçüncü taraf teknik servislerde kullanıcıların ekran değiştirmesine neden oluyor. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Ekranı tekrar değiştirmeniz gerekmediğini unutmayın. Çünkü sorunu çözmeyebilir. Şimdi adımlara gidelim:

Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu
Samsung J7 Pro Update Post Ekran Sorunu

Öncelikle, Android 7.0 sistem dosyasını indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantıyı görebilirsiniz.

https://rapidgator.net/file/d54f85677d8345805f6fdd96b7fcb26f

O zaman SamsungOdin’i aşağıdaki linkten indirmeniz gerekir.

https://odindownload.com/download/#.xbfi42ngrıv

Odin programını çalıştırın ve AP penceresinden J730 flash dosyasını seçin. Ardından, ses seviyesini azaltma, ev tuşunu basılı tutun ve aynı anda telefonunuzdaki tuşları açın.

Yeşil bir ekran göründüğünde, ses açma tuşuna basın. Ardından Odin programında Başlat düğmesine basarak işlemi başlatın.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir