Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung J7 Pro Update Ekran Sorunu

Samsung J7 Pro Update Ekran Sorunu

J7 Pro

Samsung J7 Pro Update Ekran Sorunu akıllı telefonlar uygun fiyatlarla ön plana çıkıyor. Cihazlar son haftalarda küçük bir güncelleme aldı. Ekran çıktıktan sonra Samsung J7 Pro güncellemesi son zamanlarda en çok merak edilen konulardan biri.

GalaxyJ7 Pro Güncellemesi Çalışmıyor

Kullanıcıların şikayeti Samsung J7 Pro Update Ekran Sorunutelefonlarının daha önce ekranı değiştirmiş olması. Güncelleme yüklendikten sonra, dokunmatik ekran işlevini kaybeder. Ekran görüntülenmeye devam etmesine rağmen, artık mevcut değil. Biçim, fabrika ayarlarına dönmek için bir çözüm değildir.

Soruna neden olan güncelleştirmenin boyutu yaklaşık 52 MB’dir ve sürüm numarası J730FXWU2ARF4’tür. Bu güncelleme beraberinde Haziran ayını getiriyor, ancak Samsung J7 Pro’da güncellemeden sonra dokunmatik ekran sorununa neden tam olarak neden olduğu bilinmiyor. Öyleyse böyle bir durumda J7 Pro touch problemini çözmek için ne yapılabilir?

GalaxyJ7 Pro Güncelleme Dokunmatik Çalışmıyor

Kullanıcının şikayeti, Samsung J7 Pro’nun ekranı daha önce değiştirmiş olmasıdır. Güncellemeyi yükledikten sonra, dokunmatik ekran işlevini kaybeder. Ekran görüntülenmeye devam etse de, artık kullanılamaz. Biçimi fırlatma, böylece fabrika ayarları çözüm değildir. Soruna sebep olan güncelleştirmenin boyutu yaklasık 52 MB’dir ve sürüm numarası J730FXWU2ARF4’TÜR.

İlginizi Çekebilir: Çift Ekranlı Vivo NEX Dual Display Edition Tanıtıldı

Bu güncelleme Haziran yamasını getiriyor, ancak Samsung J7 Pro, güncellemeden sonra dokunmatik ekran sorununa hangi özelliğin neden olduğunu tam olarak bilmiyor. Peki böyle bir durumda j7 Pro touch problemini deşifre etmek için ne yapılabilir? Samsung’un J7 Pro üçüncü parti Teknik Servisleri için yeni güncellemesi, ekranı kullanıcıların dokunuşuna göre değiştiriyor. Bu sorunu çözmek için, sadece aşağıdaki adımları izleyin. Ekranı yeniden değiştirmeniz gerekmediğini unutmayın. Çünkü sorunu çözmeyebilir. Şimdi adımlara geçelim:

Samsung’un J7 Pro için yeni güncelleştirmesi, üçüncü taraf teknik servislerde kullanıcıların ekran değiştirmesine neden oluyor. Bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Ekranı tekrar değiştirmeniz gerekmediğini unutmayın. Çünkü sorunu çözmeyebilir. Şimdi adımlara gidelim:

Öncelikle, Android 7.0 sistem dosyasını indirmeniz gerekir. Aşağıdaki bağlantıyı görebilirsiniz.

O zaman SamsungOdin’i aşağıdaki linkten indirmeniz gerekir.

Odin programını çalıştırın ve AP penceresinden J730 flash dosyasını seçin. Ardından, ses seviyesini azaltma, ev tuşunu basılı tutun ve aynı anda telefonunuzdaki tuşları açın.

Yeşil bir ekran göründüğünde, ses açma tuşuna basın. Ardından Odin programında Başlat düğmesine basarak işlemi başlatın.