Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung Tamir
  3. Samsung Galaxy Kasa Değişimi

Samsung Galaxy Kasa Değişimi

Samsung Galaxy Kasa Değişimi  akıllı telefonların ortak sorun gruplarından biridir. Bu sorun, çeşitli Samsung modellerinde farklı şekillerde oluşabilir. Tüm olaylar sorunlarını, yapılması gerekenleri ve garanti durumunu tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıda, Samsung Galaxy kasa sorunları hakkında ayrıntılı yorumlar yapacağız.

Samsung Galaxy Kasa Değişimi ve Tamiri

Samsung kılıf değişimi, kırma, çizik ve kullanım nedeniyle etkileri nedeniyle kırık ve çatlaklar nedeniyle. Samsung  akıllı telefon kılıfınız zamanla ezilebilir, çizilebilir veya çarpılabilir. Bazı durumlarda, renk solması ile kırılma ve çatlama meydana gelebilir. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında, çözüm kasiyeri değiştirmektir. Samsung  şasi değişimi, Cep Hastanesi’ndeki uzman SAMSUNG teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Kasa Değişimi

Dahası, bu değişim süreci için servise gelmenize gerek yoktur. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, Cep Hastanesi teknisyenleri yerinize gelir ve değişim süreçlerini gözlerinizin önünde 30 dakika içinde gerçekleştirir. Yedek parça orijinal üründür ve iki yıl boyunca Cep Hastanesi garantisi altındadır. Bizi İstanbul dışına çıkartıyorsanız ve Samsung kasanızı değiştirmek istiyorsanız, telefonunuzu ücretsiz sözleşmeli kargo ile gönderebilirsiniz.