Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır

Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır

Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır

Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır ? , Samsung telefonundaki klavye seslerini kapatmak için gerekli araştırmaları yaptık. Günlük hayatımızda, cep telefonlarımız artık düşmüyor. Bazen tuşların basıldığını hissetmek için tuş takımı tonlarını açarız. Bununla birlikte, eğer bir filmdeysek veya yaşam ortamında veya evde sohbet edersek, telefonunuzdaki sesler bize sorun yaratabilir.

Bu sorunla ilgili telefonun ses ayarlarını kapatmak için gereklidir. Bazen telefonu sessiz sesle aldığımızda anahtar seslerin sesini görmek mümkündür. Gelen aramayı susturmak ve duymak yerine klavye seslerini kapatmak daha yararlı olacaktır. Samsung ve galaxy serisi için, telefon klavye seslerini kapatmak için ne yapılması gerektiğini araştırdık. Telefonumuzun “Ayarlar” bölümünde, bu durum işlem adımlarından sonra ortadan kaldırılacak ve artık telefonun düğme sesini kapatarak tura devam edebileceksiniz. Arama ekranında tuş takımlarına bastığınızda, gelen ses bazı kullanıcılar için yüksek sesle ve can sıkıcı olabilir. Sadece tuş takımı tonlarını çevirerek tüm tuş takımı tonlarını kapatabilir veya kapatabilirsiniz.

Samsung Telefonumda Tuş Sesini Kapatamıyorum

Samsung klavye sesini kapatma, Samsung tuşunu kapatma, Samsung telefonumun tonunu kapatma, Samsung galaxy tuş sesini kapatma, samsung tuş sesi kapanmıyor, samsung telefonun klavyesinin sesini kapatmak istiyorum, samsung tuş tonu nerede? Telefonu sessizce veya sesle arayabiliriz. Anahtar sesleri daha sonra sağlanan ayarlara bağlı olarak açılır ve kapanır. Ancak, gelen arama seslerini duymak istiyorsanız ancak tuş seslerini duymak istemiyorsanız, aşağıdaki ayarlar ayrıntılı olarak sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Saat ve Tarih Hatası Nasıl Düzeltilir

Samsung Klavyedeki Gelen Sesi Kapatma

Güncel versiyon samsung telefonlarda Ayarlar / Sesler ve titreşim seçeneğine giriş yapın.

Samsung Klavye Sesi Kapatma

Arama klavye sesleri seçeneğini sola kaydırarak kapalı duruma getirin.

Arama klavye sesleri: Arama tuş takımındaki tuşlara dokunduğunuzda ses çıkar.

Samsung Klavye Sesi Kapatma

Menüyü kapattıktan sonra arama ekranına girerek test yapabilirsiniz. Tüm samsung marka telefonlarda aynı adımları takip edebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung Klavye Sesi Nasıl Kapatılır bilgisayar klavye tuş sesi kapatma, samsung tuşlu telefon tuş sesi kapatma, huawei klavye sesi açma, klavye sesi indir, huawei p10 klavye titreşim kapatma, general mobile klavye sesi kapatma, huawei klavye titreşim kapatma, huawei mate 10 klavye titreşimi kapatma