Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Samsung Tamir
  3. Samsung Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi  şarj soketi ve Mikrofon ile entegre edilmiştir. Kulaklık soketini değiştirmek için, tüm şarj soketi değiştirilmelidir. Samsung kulaklıktan ses yok, Samsung kulaklık soketi yerinden oynatılıyor, Samsung kulaklıklarından biri çalışmıyor, Samsung kulaklıkları gibi şikayetleriniz varsa, muhtemelen kulaklık soketi nedeniyle tüm şarj soketini değiştirmeniz gerekiyor. sıvı temas, tozlama, sert darbeler, kulaklığı takmak ve çıkarmak çok zor.

Samsung Soketi Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız Samsung Kulaklık Soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 40 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

Telefon kulaklık girişi sorun çalışmıyor, birçok kullanıcı için can sıkıcı. Yeni Samsung modellerinde 3.5 mm kulaklık jakı olmamasına rağmen, bu kullanışlı ses bağlantı noktasına sahip milyonlarca Samsung var. Kulaklıklarla çalışmayan bir Samsung makaledeki çözümler size yardımcı olabilir. Kulaklık jakının arızalanmasına neden olmak için birden fazla neden olabilir. Samsung kulaklık jakı sorunu, kulaklıklardan ses veya tek bir kulaklıktan gelen ses olmamasıdır. Sorunun neden kaynaklandığına bağlı olarak, Samsung kulaklık girişi sorununu çözmenin çeşitli yolları vardır.

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi Fiyat Listesi – Nisan Ayı

Samsung kulaklık soketi değişimi fiyat listesi hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile kullanmakta olduğunuz telefon modeline göre paylaşılmıştır. Tablonun sol sütunundan telefon modelini, sağ sütunundan ise kulaklık girişi değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Samsung kulaklık soketi değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli tüm teknik servis koşullarının bir araya getirildiği teknik servis odasında, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal kulaklık soketi kullanılarak yapılır.

“Samsung kulaklık soketi değişimi” süresi teknik servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı Cep Hastanesi tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.