Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Not 10 Plus iPhone XS Max

Samsung Not 10 Plus iPhone XS Max

Samsung Not 10 Plus Iphone Xs Max

Samsung Not 10 Plus iPhone XS Max, Samsung’un üst segment amiral gemisi Galaxy Note 10 Plus’ı, Apple’ın geçen yıl kullanıcılara tanıttığı iPhone Xs Max ile de karşılaştırdık. Galaxy Note 10 Plus ve iPhone Xs Max sizinle.

Samsung Not 10 Plus vs iPhone XS Max Tasarımı

Cihaz tasarımlarındaki değişiklikler oldukça modern bir tasarım çizgisi taşımaya devam ederken, geçen yıl tanıtılan iPhone Xs Max, Apple’ın iPhone X ile ilk kez getirdiği çentikli bir ekranla geldi. İnce çerçeveleriyle de dikkat çeken bu ekran, yana doğru uzanan bir çentik içeriyor. Yeni tanıtılan Galaxy Note 10 Plus, tasarımda geniş ekran gövde oranı sunan delikli bir kamera ile birlikte geliyor. Delikli kamera kameranın merkezinde ve güzel bir görüntü sağlıyor. Yeni cihaz ayrıca önceki cihazlardan daha ince bir çerçeveye sahip.

Samsung Not 10 Plus iPhone X’ler gibi aşağıdan aşağı çift kamera kurulumuna sahipken Galaxy Note 10 Plus, yukarıdan aşağı üçlü kamera kurulumuna ve ayrıca 3D TOF kameraya sahiptir. iPhone Xs Max’in düz yüzeyli bir ekranı olsa da, Galaxy Note 10 Plus, önceki cihazlardan biraz daha eğimli bir tasarıma rastlandı. Aslında, kendi hat tasarımları olarak iki cihazda korumaya devam ediyor.

Galaxy Note 10 Plus temel olarak siyah, gri ve beyaz, duman siyahı, ay tozu gri ve fildişi beyazı renkleri sunarken, iPhone Xs Max ise altın, uzay grisi, gümüş renkleri sunuyor. Her iki cihazın da IP68 sertifikası vardır. Bu sertifika ile cihazlar 30 dakikaya kadar suya, toza ve sıçramaya karşı dayanıklıdır. Ancak Galaxy Note 10 Plus, daha büyük bir ekran gövde oranı sunduğu için biraz daha avantajlı görünüyor.

Samsung Not 10 Plus vs iPhone XS Max Ekranı

iPhone Xs Max, 2688×1242 piksel çözünürlüğe sahip 6,5 inç, 458 ppi Süper Retina HD ekrana sahip. Ayrıca, çok çeşitli renklerle True Tone teknolojisiyle desteklenen parmak izine dayanıklı, yağsız kaplamalı bir ekrana sahiptir.

Galaxy Note 10 Plus’ın yan tarafında, kullanıcılar Dinamik AMOLED ve HDR 10 Plus teknolojisine sahip 3040×1440 piksel çözünürlüğe sahip 6.8 inç 498 ppi ekranla karşı karşıya. Corning Gorilla Glass 6 teknolojisiyle de desteklenen ekran, %92.02 ekran gövde oranı sunuyor.

Aslında, her iki cihaz da oldukça iyi bir ekran deneyimi sunuyor. iPhone Xs Max retina ekranı dikkat çekerken, Galaxy Note 10 ayrıca kullanıcılara Dynamic AMOLED ve HDR 10 Plus teknolojisi ile kaliteli bir deneyim sunuyor.

Samsung Not 10 Plus vs iPhone XS Max Kamerası

Bugün cihazların donanım ve tasarım özellikleri yerine kamera özellikleri düşünüldüğünde, iki cihaz kamera tarafında oldukça iddialı. iPhone Xs Max’in arka tarafında çift kamera kurulumu bulunuyor. 12 megapiksel ana kamera f / 1.8 diyafram açıklığına ve geniş açı sensörüne sahiptir. Diğer kamerada f / 2,4 diyafram açıklığına sahip 12 megapiksel telefoto lens bulunuyor. Her iki kamera da sağlanan OIS desteğine ek olarak 6 elementli bir lens kullandı. Ayrıca 60 FPS’de 4K video kaydedebilir ve saniyede 120 veya 240 kare desteğiyle 1080p ağır çekim video çekebilir. Ön kısımda 7 megapiksel RGB kamera bulunuyor. IR kamera ve nokta projektörü Face ID için de mevcuttur. Kameranın yan tarafında, portre modu ile resim çekerken diyaframı değiştirme şansı da vardır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung note 10 plus iphone xs max , samsung note 10 plus vs iphone xs max comparison
samsung galaxy note 10 plus iphone xs max , samsung note 10 plus mı iphone xs max mi , samsung galaxy note 10 plus vs apple iphone xs max , samsung note 10 plus và iphone xs max , samsung note 10 plus vs iphone xs max gsmarena , samsung note 10 plus vs iphone xs max camera , pilih samsung note 10 plus atau iphone xs max , compare samsung note 10 plus and iphone xs max.