Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 578 Görüntülenme

Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi

Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi, Telefonunuzun arka kapağı eskimiş, yıpranmış veya zarar görmüş olabilir. Bu nedenle arka kapağının değişmesinin vakti gelmiş demektir. Sizlere Samsung Note 5 Arka Kapak değişimi işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Gerekli olan ekipmanlar eğer sizde mevcut ise anlatımımızı lütfen dikkatle okuyun. İşlem sonrasında karşılaşabileceğiniz hata veya sorunların sorumluluğunun kendinize ait olduğunu unutmayınız.

Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung Galaxy Note 5 arka cam kapağı değiştirme fiyatı 100 TL’dir. Arka kapakta yere düşme veya kasıtsız bir baskı nedeniyle bir düşüş varsa, deneyimli ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından bir değişiklik yapabilirsiniz. Samsung Galaxy Note 5 arka cam kapağının değiştirilmesi teknik servisimiz için 45 dakikadır ve 2 taraflı ücretsiz gönderim için 3 (üç) iş günü.

note 5 kapak değişim

Samsung Galaxy Note 5 arka cam kırık, kırık eğer tamamen statik elektrik, periyodik sterilize, 7/24 güvenlik kameraları tarafından denetlenen ve aynı zamanda cihazın güvenliği için sigortalı bizim teknik servis odasında yapılır.

 1. Telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Bilgileriniz silinmez.
 2. Orijinal Ürün arka cam kapak değiştirme için kullanılır.
 3. Arka, ilk günün desen kalitesine geri döner.
 4. Telefonunuz 6 ay Cep Hastanesi arka cam kapak garanti kartı ile size teslim edilecektir.
 5. Garanti süresi boyunca, kullanıcı hatası dışındaki arka cam kapağının teknik sorunları ücretsiz olarak çözülür.

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Samsung Galaxy Note 5 Arka Kapak Değişiminde Bilgilerim Silinir mi ?

Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi yada herhangi bir teknik sorun ile şubemize gelen cihazlarda veri onarım öncesi ve sonrası kontrolleri yapılmaktadır. Herhangi bir veri kaybı olması olmaması için cihazınız yedeklenip veri kaybının önüne  geçilmektedir.

note 5 kapak
note 5 kapak

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  note 5 arka kapak değişimi fiyatı, note 5 arka kapak değişimi video, samsung note 5 arka kapak değişimi, note 5 kapak değişimi, note 5 arka cam değişimi, note 5 arka camı değişimi, note 5 arka cam değişimi ne kadar,
note 5 kasa değişimi fiyatı, note 5 arka kamera değişimi fiyatı,Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi, galaxy note 5 arka kapak değişimi, samsung galaxy note 5 arka kapak değişimi, galaxy note 5 kasa değişimi, note 5 arka kamera değişimi, note 5 kasa değişimi nasıl yapılır, not 5 arka kapak değişimi, samsung note 5 arka cam değişimi, samsung note 5 kasa değişimi, samsung note 5 kasa değişimi fiyatı, samsung note 5 arka kamera değişimi, samsung galaxy note 5 arka kapak değişimi


Samsung Note 5 Arka Kapak Değişimi
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir