Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Note Kalem Çalışmıyor

Samsung Note Kalem Çalışmıyor

Samsung Note Kalem Çalışmıyor

Samsung Note Kalem Çalışmıyor, samsung Galaxy Note 5 modeli birçok kullanıcı tarafından beğenildi. Bu modelde büyük ilgi gören bazı sorunlar var. İnternetteki araştırmalarımızda, bu sorunun çok fazla insanda görünmediğini görüyoruz.

Genel olarak, öncelikle bu sorunu çözmek için, telefonun Güç Tasarrufu modu kapatılmalı ve cihaz fabrika ayarlarına sıfırlanacaktır. Değerli ziyaretçilerimizden herhangi biri bu sorunu yaşıyorsa ve bize bir yorum göndererek çözüm yöntemini bulursa, bu sorunla karşılaşan diğer kullanıcılara yönlendirilecektir.

S Pen Yuvası Tamiri

Galaxy Note 5’te yapılan değişiklikler yeni bir fotoğrafta ortaya çıktı. Geliştirilen S Pen yuvası artık daha zor bir kırılma algılama anahtarı ile birlikte geliyor. Bu, kalemi baş aşağı takmaya ve çıkarmaya çalıştığınızda mekanizmayı kırmayacağınız anlamına gelir.

Not 5 kalemi ters takıldığında, kalem yuvaya sıkışabilir veya kalemin takılı olup olmadığını algılayan mekanizmaya zarar verebilir. Samsung, sorun ortaya çıktıktan sonra telefonun kutusuna çeşitli uyarı etiketleri eklemeye başladı ve kullanım kılavuzunu okurken sorun yaşayan kullanıcılara tavsiyede bulundu.

Not 5’deki onarım, telefonun en yeni modellerine sessizce dahil edildiğinden, hangi telefonların yenilenmiş bir s Pen yuvası ile geldiğini söylemek zor olacaktır. Ancak, bir sonraki notun kalem yuvasının böyle bir problemle gelmeyeceğini hayal edebiliriz.

Samsung Galaxy Note5 S Pen Sorunu

Samsung Galaxy Note5 kalemi, telefona zarar verme konusunda endişeleniyor. Daha önce BM’nin kılavuzu okuduğunu söyleyen Samsung, nihayet ilk somut adımı attı ve kalem mekanizmasının tasarımını değiştirdi. Not 5’i tersine taksanız bile, cihaza zarar vermeden kaldırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, Galaxy Note5’in duyurusu ile hayatımıza küçük bir sorun geldi. Bu kullanıcı kaynaklı sorun yanlışlıkla telefona geri note5 kalem itti, kalem ya hiç geri gelmek ya da olsa bile sensörleri kırmak için neden.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekranının Yarısı Farklı Renkte

Samsung Note Kalem Sorunu

Samsung’un bu konudaki tek hatası, note5’in kalem tasarımından dolayı s kalemine ters takılabilmesiydi. Önceki not cihazlarında durum böyle değildi. Neyse ki, Samsung, zihin kullanıcıları için sorunu çözmek için Note5’in iç tasarımını değiştirdi. Phandroid tarafından tanıtılan yeni tasarımda, kalem mekanizmaya sokulsa bile, sensörlere zarar vermeden kolayca çıkarılabilir. Bunun için hangi Note5 cihazlarının geçerli olduğunu bilmiyoruz, ancak Samsung’un odak noktası önemli bir gelişmedir. Yeni tasarlanmış olanı satın alsanız bile, kalemi düzgün bir şekilde yerinde tutabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung note 4 kalem çalışmıyor , samsung note 5 kalem çalışmıyor , samsung note 3 kalem çalışmıyor , samsung note 2 kalem çalışmıyor , samsung note 8 kalem çalışmıyor , samsung note 2 dokunmatik çalışmıyor kalem çalışıyor , samsung note 5 dokunmatik çalışmıyor kalem çalışıyor , note 4 kalem çalışmıyor , samsung note kalem , note 8 kalem çalışmıyor , samsung galaxy note 4 kalem çalışmıyor , samsung note 3 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , samsung note kalem kullanımı , samsung note kalemi , note 4 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , note 5 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , note 5 kalem çalışmıyor.