Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / / 1 Yorum / 164 Görüntülenme

Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor

Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor, Samsung telefon modelini kullanan insanlar birçok olayla karşı karşıya kaldı. Fotoğraf makinesinin ön kamerasıyla bir fotoğraf çekmek istiyorsunuz ve fotoğraf çektikten sonra cihazın fotoğrafı tersine çevirdiğini göreceksiniz ve bunun yok olmasını istiyorsunuz. Yani Samsung ön kamera fotoğraf ters hata çözümü ile sorun nedir. Bu makaleyi, bu konunun kurbanı olan arkadaşlarımız için bir teknoloji 365 ekibi olarak hazırladık.

Samsung telefonun ön kamerasıyla fotoğraf çekindiğiniz de cihaz fotoğrafı ters döndürmektedir. Yani siz sağa bakıyorsanız telefon sizi sağa bakıyor gibi göstermektedir. Peki bu hata nasıl giderilir.

Ön Kamera Fotoğrafı Ters Döndürüyor Hatası Çözümü (Resimli Anlatım)

   1. İlk olarak kamerayı açın ve sağ üst köşede bulunan samsung simge ayarı simgeye tıklıyoruz.
    kamera ayarı
   2. Şimdi karşınıza çıkan alandan Fotoğrafları Ön İzlendiği Gibi Kaydet bölümünü işaretleyiniz.
    kamera ayarı

Bundan sonra çekindiğiniz tüm fotoğraflar önizlendiğiniz gibi gösterilecektir. Yani ek olarak fotoğrafınızın önizlendiği gibi gösterilmesi için Instagram, Cam, Retrica vb. gibi uygulamaları indirerek buradan fotoğraf çekinmenize gerek yoktur. Bazı telefon markalarında bu ayar bulunmadığı için bu kullanıcıların ilgili programları indirmesi mecburidir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor samsung kamera ayarları sıfırlama, samsung kamera ayarlarını sıfırlama, samsung kamera ayarları açılmıyor, samsung kamera ayar kodu, samsung j7 kamera ayarı, samsung s8 kamera ayarı, samsung a7 kamera ayarı, samsung s5 kamera ayarı, samsung s6 kamera ayari,  samsung kamera ayarları nasıl yapılır, samsung a9 kamera ayarları nasıl yapılır, samsung a3 kamera ayarları nasıl yapılır, samsung j8 kamera ayarları nasıl yapılır, samsung s4 kamera ayarları nasıl yapılır, samsung kamera başarısız sorunu, samsung s3 kamera sorunu çözümü, samsung s7 edge kamera ayarı, samsung kamera ışık ayarı, samsung j5 kamera ayarı, samsung kamera kasma sorunu,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Samsung Ön Kamerası Fotoğrafı Ters Döndürüyor
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir