Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi; Samsung’un ön ve arka kamera değişimi farklı sebeplerle ortaya çıkabilir. Çatlama veya çatlama gibi sebeplerden dolayı kamerada değişiklik yapılması gerekebilir. Kamera değişikliklerine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, telefonlar zarar görebilir.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi; Kamera değişikliklerini sökmek bile kolay değil. Tüm telefona aynı anda zarar verebilirsiniz. Özenli değişiklikler gerekli. Akıllı telefonların tüm devreleri çok hassastır. Günümüzde teknolojik gelişmeler de çok büyük.

Bu yatırımlarda özellikle kamera çözünürlükleri ön plana çıkıyor. Kamera sorunu sosyal ağ adına da önemlidir. Bu sebeplerle, akıllı telefonlarda kullanılan kameralar son derece önemlidir. Genel çalışma prensibine göre birleştirilerek tam sonuçlar elde etmek mümkündür.

Samsung Kamerası Neden Arıza Yapar

Samsung telefonlar, ön tarafta tamamen cam olduğu bilinen bir özelliğe sahiptir. Kameranın önü tamamen camsa, ekran kırılırsa da kamera zarar görebilir. İç zemine inebilen derin kırıklar, kameranın telefonla çalışmasını engelleyebilir.

Bir diğeri, fotoğraf makinesinin bozulma sebebiyle dikkatsizce ele alınmasının bir sonucu olarak çizilmesidir. Çizilen kamera lensleri net görünmüyor ve insanları fotoğraf çekmeye zorluyor. Hasarlı Samsung ön kameranın değiştirilmesini yenileriyle garantili bir biçimde gönderiyoruz.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır

Samsung ön ve arka kamera değiştirme işlemi önce doğru bir sökme işlemi gerektirir. Sökme işleminde vidalar doğru biçimde çıkarılmalıdır. Ayrıca, yeniden montaj için kontrollü operasyonlar gerçekleştirilmelidir.

Sökme işleminden daha önemli olan montaj işlemidir. İlk olarak, arka kapak çıkarılmalı ve tüm vidalar düzgün şekilde çıkarılmalıdır. Bu vidanın çıkarılmasından sonra tüm devreler ortaya çıkar. Ön kamera, tuş takımı devresinin üstündeki yuvadadır. Bu yuvadan çıkardığınızda, sökme işlemi tamamlanmıştır.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Değişen Samsung Kameramın Uzun Süre Korumasını Nasıl Yaparım

Değiştirdikten sonra Samsung Kameranızın hangi özelliğinin bozuk olduğunu bilmeniz gerekir. Zemine düştüğü ve işlevsiz hale geldiği için kırılırsa, kenarları koruyabilen kapaklar sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Kameranız iyi değil bir biçimde çizilirse, kapaklı telefon kılıflarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, telefonlarınızı çantanıza veya cebinize yerleştirirken, aynı ortamda anahtar zincir veya çizici olmadığından emin olun. Böylece minimum etkilenen telefon kameranızı daha uzun seneler kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Huawei Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Isınma Sonucu Samsung Kamera Arızası

Samsung kameralar ara sıra dahili sebeplerle bozulabilir. Samsung Galaxy telefonları ısı sebebiyle açılmama özelliğine sahiptir. Bu sıcaklıkta kalma süresi arttıkça, içerisindeki bileşenlerden etkilenme süresi de artacaktır. Telefonlarınızı sıcakta bırakmamak donanım problemlerinin yazılım sorunlarına dönüşmesini önleyecektir.

Telefonlarınızı ülkenin her yerinden kargo ile bize gönderebilirsiniz. Güvenilir şirketimizde birden çok uzman personel ve teknisyen çalışmaktadır. Telefonlarınızı mümkün olan en kısa zamanda onarmamız ve kullanılabilir hale getirmemiz önemlidir.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Garantili ve Belgeli Hizmet Sağlamak

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla daima nitelikli hizmet ve en ideal fiyatlarda iş yaptık. Kalitesiz ürünleri yüksek fiyatlara insanlara satan işletmelerin tam tersine daima garanti kapsamında ve belgeleri ile çalışarak müşterilerimizin herhangi bir sıkıntı yaşadıklarında telefonlarını bizlere tekrardan göndermelerini sağlayabiliyoruz.

Parçadan parçaya değişebilen garanti süresi ön kamera değişimi için 3 ay olarak belirlenmiştir. Ürünlerimiz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için internet sitemiz sizlerin hizmetindedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung arka kamera değişimi , samsung arka kamera degisimi , samsung ön ve arka kamera aynı anda , samsung telefon kamera değişimi , samsung c5 kamera değişimi , samsung kamera değişimi , samsung kamera değişimi fiyat
a520 ön kamera , samsung s6 ön kamera , a750 ön kamera , a7 ön kamera

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Servis Avantajlarımız

Samsung ön ve arka kamera değişimi şirket garantimiz ile sunulmaktadır. Uzun senelerdir sizlere hizmet ediyoruz. Amacımız bu konu da nitelikli hizmet almanızdır. Akıllı telefon sayısındaki değişiklikler için 3 ay garanti veriyoruz. Tüm müdahalelerimiz parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

Ayrıca, ekiplerimiz size garanti sunmaktadır. Ayrıca İstanbul içerisinden aradığınızda araba servisimiz de mevcuttur. Araçla çalışmakta olan ekiplerimiz size gerekli yardımı sağlar. İstaanbul’dan yapılan sevkiyatlarda firmamız sizlerle. İstanbul dışı gönderiler kargo ile taşınır. Bu tür bir durumda kargo personeline müdahale ediyoruz.

15 dakika içerisinde onu kargo ile sana göndereceđiz. Bu işlemleri sizinle canlı olarak telefonla paylaşıyoruz. Böylece garantili ve doğru işlemler yapılır. Amacımız bu konu da daima mutlu olacaksınız.