Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark

Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark; Sosyal medyanın çokça kullanıldığı bu zamanda telefon neredeyse elimizden düşmüyor. Samsung telefonunuzun Ekranı kırıldığı zaman telefonsuz kalıyoruz ve teknik servislere gidiyoruz. Peki Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Farkı nasıl anlarsınız ?

Orijinal Ekran ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark Nedir ?

Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark; Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmezi, sağlıktan hukuka, iş uygulamalarından bankacılık işlemlerine kadar her şeyi artık cep telefonlarımızla yapmak mümkün. Sosyal medya uygulamalarının yoğun olarak kullanıldığı göz önüne alındığında, bunun hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. Aslında, şu anda telefonların %99’u dokunmatik ekrana sahip. Komple LCD bölümlerinden oluşan cep telefonu ekranları, çarpma ve düşme sonucu kolayca kırılabilir. Ekranı göstermeyen bir telefon iyi çalışmıyor, ancak onarım tarafında sorunlar kırılmaya başlıyor.

Cep telefonu ekran değiştirme fiyatları kalite ve özgünlüğe bağlı olarak değişebileceğinden ve Samsung ekran değiştirme fiyatlarındaki orijinal ve kaliteli ekran fiyatları arasındaki fark oldukça yüksektir ve seçim yapmak zordur. Bir renk farkı olacak mı, dokunma hassasiyetindeki değişiklikler ne olacak ? ve birçok benzer soru aklımızı karıştırıyor. En önemlisi, ekran değiştirildikten sonra herhangi bir garanti kapsamı var mı ?

İlginizi Çekebilir: iPhone Ekran Titremesi

Orijinal İle Yan Sanayi Ekran Arasındaki En Önemli Fark Nedir ?

Samsung Orijinal Ve Yan Sanayi Ekran Arasındaki Fark; Bu kapsama hangi durumları kapsıyor ya da kapsamıyor? Bu makaleyi, değerli müşterilerimizden gelen bu konuyla ilgili yoğun soruları tek bir makalede cevaplamak için hazırladık. Aşağıda, aklınızdaki birçok soruyu cevaplayacak yazılar bulunmaktadır ve telefonunuzun ekranını değiştirmek istiyorsanız ve aklınızda birçok cevapsız soru varsa, makalemizin geri kalanını okumanızı kesinlikle öneririz. Peki Orijinal İle Yan Sanayi Ekran Arasındaki En Önemli Fark Nedir ?

Bu aslında en çok duyduğumuz sorulardan biri, orijinal ekran telefonun fabrika kalitesinde gördüğünüz renkleri veriyor, renk tonu daha canlı. Dokunma hassasiyeti dolu.
Yan Sanayi ekran (kaliteli bir Ekran) Renk Geçişi orijinalinden biraz daha düşüktür, ancak bunu anlamak oldukça zordu, ekranın çoğu beyaz olsa da, genellikle dokunma hassasiyetinde bir fark olmadığını anlayabilirsiniz. Ancak burada önemli olan bu ekranın kalite sınıfıdır. Cep Hastanesi olarak orijinal ekran kullanmanızı öneririz.

Samsung Yan Sanayi Ekran Sorunları

Birinci sorun kullanım süresidir. Ekranların bozulma süresi genellikle kullanım ve kullanım şekline göre değişir, telefonunuzun ekranı kaliteli olsa bile, genellikle ekran değiştirildikten sonraki ömür orijinal ekrana çok yakındır. Peki yan sanayinin dokunma hassasiyeti nasıldır ? Genellikle aynı standarttadır, çünkü düşük hassasiyet seviyesi üretici tarafındaki maliyetleri arttırır, çünkü hiçbir üretici bu satış oranını düşürmek istemez. Cep Hastanesi olarak firmamızda yapılan her işlem 3 ay cep hastanesi garantisi altındadır. Firmamızda yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınmaktadır. Ekran Değişimi konusunda tek adresiniz Cep Hastanesi Teknik Servis olmalıdır.