Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Samsung Orta Kasa Değişimi

Samsung Orta Kasa Değişimi

Samsung Orta Kasa Değişimi

Samsung Orta Kasa Değişimi, Samsung akıllı telefonlar etkilerden zarar görebilir. Kasa çizilebilir. Kırıklar veya çatlaklar oluşabilir. Zamanla, güzel duyu görünümün renk değişikliği veya aşınması gözlemlenebilir. Bu sorunların çözümü kapağı değiştirmektir. Önce, Samsung kasa kırılma,yamulma durumunda değiştirme, çok önemlidir sağlık için aletinizin aşağıdaki öğeleri dikkat etmek.

 • Ustalaşmış bir SAMSUNG teknisyeni davayı değiştirmelidir.
 • Orijinal durumda kullanılmalıdır.
 • Yedek teknik servis odası lüzumlu tüm koşulları karşılamalıdır.
 • Samsung durumda değişiklik yapma sonrasında, telefonunuz durumda garanti kartı ile teslim edilmelidir.

Cep Hastanesi Samsung kasa değişimi iyi mi yapılır, dikkat edilir ve fiyatlandırma aşağıda detaylı olarak açıklanmaktadır.

Samsung Telefon Kasa Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Orta Kasa Değişimi, Samsung akıllı cep telefonları, deneyimli ve deneyimli Samsung teknisyenlerimiz tarafından özel üretim teknisyeni ekipmanı ve orijinal kutusu kullanılarak yapılır. Samsung durumda geçiş süresi 1 saat bizim teknik servis adresi gelirseniz (aşağıda paylaşılan) ve 3 (üç) iş günü bizim 2 taraflı ücretsiz nakliye hizmeti yarar.

 • Orijinal durumda telefon modeli için uygundur.
 • Değişiklikten sonrasında, kasa kalitesi ve görünümü orijinal durumuna geri rotatif.
 • Tamir edilen teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir, tamamen statik elektrikten arındırılır. 7/24 güvenlik kameraları tarafınca denetlenir ve telefon güvenliği için özel olarak sigortalıdır.

İlginizi Çekebilir: Xiaomi Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım

Samsung Orta Kasa Değişimi

 

 • Kasayı değiştirirken telefonunuz asla sıfırlanmayacaktır. Bu şekilde, cihazdaki bilgiler silinmeyecek, oldukları şeklinde kalacaktır.
 • Değişimden sonra, telefon davasını istediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa geri ödeme alma hakkına sahipsiniz.

Samsung durumda onarım sonra (değişiklik), telefonunuz için size teslim edilecektir 3 ay ile bir Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis garanti kartı verilir.

%100 Orijinal Yedek Parçalar

Samsung Orta Kasa Değişimi, Telefonunuzu Emanet ettiğiniz hizmetin işçiliğinin yanı sıra, kullanılan yedek parçaların ve malzemelerin markalar tarafınca onaylanan orijinal ürünler olması da önemlidir. Tamamımız tamamen kendi ithalatımız olan %100 orijinal yedek parça kullanıyoruz. İthal parçalarımızın her bir kısmı teknisyenlerimiz tarafınca onlarca kere kalite kontrolüne doğal olarak tutulduktan sonrasında, sorunlu olanlar sıralanır. Bu titizlik yardımıyla, telefon markanızın kalitesiyle uyumlu bir hizmet ve parça uyumluluğunu garanti ederiz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung note 3 orta kasa değişimi