Samsung S10 - S10E - S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Samsung S10 – S10E – S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Samsung S10 , S10E , S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma ,Samsung Galaxy S10 serisinin Android 9 Pie ile birlikte piyasaya çıkacağı da kesinleşmiş durumdadır ve ilginç olan başka bir şey de, Samsung One UI adlı Android üzerindeki yeni görünümü ile birlikte geliyor. Yeni bir cihaz sahibi olmak, bazı bilgileri öğrenmenizi gerektirebilir.

Tuşları Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

Bu yöntem Galaxy S10 modelleri için en çok tercih edilen, en hızlı ve herkese hitap edebilen yöntemler arasındadır. İşlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

s10 s10e s10plus ekran gorüntüsü alma

 • Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulamaya / ekrana gidin.
 • Güç tuşu ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda basılı tutun.
 • Ekranda bir animasyon görecek ve görüntünün alındığına dair bir ses duyacaksınız.

Kaydırarak Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy S10, S10 Plus ve S10e modelleri hareketlerimizi algılayabilen sensörlerle donatılmıştır. Ekran görüntüsü almak için yapacağımız el hareketi işimizi kolay hale getirmekte ve teknolojinin avantajlarını kullanıcılara sunmaktadır. Birkaç yıldır Samsung cihazlarında yararlanabildiğimiz elle kaydırarak görüntü yakalamanın nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Ayarlar > Hareket’e giderek jest özelliğini aktif hale getirin.
 • Hareket menüsünde “ElHareketleri” ne gidin.
 • Ekran görüntüsü için avuç kaydırmayı seçili duruma getirin.
 • Elinizi bir kenardan diğer kenara ekranın üzerinde düz olacak şekilde hareket ettirin. Bu işlemi ekranda yukarıdan aşağıya doğru da uygulayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri Nereye Kaydediliyor?

Galaxy S10, S10 Plus ve S10e için çekilen ekran resimlerinin kaydedildiği klasör “Galeri”dir. Burada “Resimler > Ekran Görüntüleri” klasörü içerisinden tüm yakalanan ekran resimleri görüntülenebilir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Samsung S10 , S10E , S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma samsung ekran görüntüsü alma j5, samsung ekran görüntüsü alma a7, samsung ekran görüntüsü alma j4, samsung ekran görüntüsü alma j7, samsung ekran görüntüsü alma j8, samsung ekran görüntüsü alma a6, samsung ekran görüntüsü alma ayarları, samsung s8 ekran görüntüsü alma ayarları, samsung j5 ekran görüntüsü alma ayarları, samsung a 7 ekran görüntüsü alma, samsung a 5 ekran görüntüsü alma, samsung a 8 ekran görüntüsü alma, samsung a s10 plus ekran görüntüsü alma, samsung a serisi ekran görüntüsü alma, samsung a6 ekran görüntüsü alma, samsung ekran görüntüsü alma j7 prime, samsung bilgisayar ekran görüntüsü alma, samsung ekran görüntüsü bilgisayara nasıl aktarılır, samsung ekran görüntüsü bozuldu, samsung ekran görüntüsü büyüdü, samsung ekran görüntüsü büyütme, samsung galaxy book ekran görüntüsü alma, samsung ekran görüntüsü alma c5, samsung ekran görüntüsü alma s10e , samsung ekran görüntüsü alma j7 core, samsung c8 ekran görüntüsü alma, samsung core ekran görüntüsü alma, samsung cihazlarda ekran görüntüsü alma, samsung c3 ekran görüntüsü alma, samsung s10 ekran görüntüsü alma, samsung ekran goruntusu cekmek, samsung ekran görüntüsü çekme, samsung ekran görüntüsü alma s8,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Samsung S10 – S10E – S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma
5 (100%) 3 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir