Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung S10 – S10E – S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Samsung S10 – S10E – S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma

Samsung S10 - S10E - S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma

SamsungS10 – S10E – S10 Plus Ekran Görüntüsü Alma ,Samsung Galaxy S10 serisinin Android 9 Pie ile birlikte piyasaya çıkacağı da kesinleşmiş durumdadır ve ilginç olan başka bir şey de, Samsung One UI adlı Android üzerindeki yeni görünümü ile birlikte geliyor. Yeni bir cihaz sahibi olmak, bazı bilgileri öğrenmenizi gerektirebilir.

SamsungS10 – S10E – S10 PlusEkran GörüntüsüAlma

Bu yöntem Galaxy S10 modelleri için en çok tercih edilen, en hızlı ve herkese hitap edebilen yöntemler arasındadır. İşlemi gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

S10 S10E S10Plus Ekran Gorüntüsü Alma

  • Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulamaya / ekrana gidin.
  • Güç tuşu ve Ses azaltma tuşlarına aynı anda basılı tutun.
  • Ekranda bir animasyon görecek ve görüntünün alındığına dair bir ses duyacaksınız.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

SamsungS10 – S10E – S10 PlusEkran GörüntüsüAlma

Kaydırarak Ekran Görüntüsü Alma

Galaxy S10, S10 Plus ve S10e modelleri hareketlerimizi algılayabilen sensörlerle donatılmıştır. Ekran görüntüsü almak için yapacağımız el hareketi işimizi kolay hale getirmekte ve teknolojinin avantajlarını kullanıcılara sunmaktadır. Birkaç yıldır Samsung cihazlarında yararlanabildiğimiz elle kaydırarak görüntü yakalamanın nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Ayarlar > Hareket’e giderek jest özelliğini aktif hale getirin.
  • Hareket menüsünde “ElHareketleri” ne gidin.
  • Ekran görüntüsü için avuç kaydırmayı seçili duruma getirin.
  • Elinizi bir kenardan diğer kenara ekranın üzerinde düz olacak şekilde hareket ettirin. Bu işlemi ekranda yukarıdan aşağıya doğru da uygulayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri Nereye Kaydediliyor?

GalaxyS10, S10 Plus ve S10e için çekilen ekran resimlerinin kaydedildiği klasör “Galeri”dir. Burada “Resimler > Ekran Görüntüleri” klasörü içerisinden tüm yakalanan ekran resimleri görüntülenebilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; SamsungS10 – S10E – S10 PlusEkran GörüntüsüAlma samsung ekran görüntüsü alma j5, samsung ekran görüntüsü alma a7, samsung ekran görüntüsü alma j4, samsung ekran görüntüsü alma j7, samsung ekran görüntüsü alma j8, samsung ekran görüntüsü alma a6, samsung ekran görüntüsü alma ayarları, samsung s8 ekran görüntüsü alma ayarları, samsung j5 ekran görüntüsü alma ayarları