Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung S4 Mini Anakart Değişimi

Samsung S4 Mini Anakart Değişimi

S4 Mini Anakart Değişimi

Samsung S4 Mini Anakart Değişimi; Samsung Galaxy S4 Mini cep telefonunuz kapandı ve birdaha da açılmadı, görüntü yok ses var fakat ekrandan kaynaklı bir arıza değil de anakartınızdan kaynaklandığını düşünüyorsanız veya şarj olmuyor ısınıyor kendiliğinden kapanıp açılıyor ağda kayıtlı değil hatası alıp da imei null hatası alıyorsanız bu tarz sorunlar genelde anakarttan kaynaklanmaktadır.

Samsung S4 Mini Anakart Değişimi; Telefonunuz, yapılacak olan arıza tespitine göre varılan sorunun kaynağı tespit edilerek müdahale edilir. Emmc değişimi imei null arızası hatası veya herhangi bir arızada bizlerden destek alabilirsiniz. Tüm samsung cep telefonlarının anakart tamiri yapılmaktadır. Detaylı bilgi için servisimize ulaşabilirsiniz

eMMC Chip Nedir

Emmc entegrasyonu, ürün yazılımının ve kişisel bilgilerin saklandığı akıllı telefondaki entegrasyon. Bu entegre bilgisayarlarda Sabit Disk gibidir. SAMSUNG markasının bazı modellerinde, bu entegre arıza genelde başarısız olur.

İlginizi Çekebilir: Samsung A30 Ekran Değişimi

Samsung S4 Mini eMMC Flash Chip Değişimi

Samsung S4 Mini eMMC Flash Chip Değişimi Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm şubelerimizde aynı gün yapılmaktadır. Şehir dışından bizi seçen müşterilerimiz PTT Kargo ile ücretsiz olarak göndermektedirler.

Samsung Galaxy S4 Mini i9190 ve arıza cihazınızda ilk açılmıyor Türkiyede ilk ve tek Cep Hastanesi olarak biz çözdük. Ve biz 300 üstünde tamir yaptık. S4 mini arıza açılmıyor. * 8 GB & 16 GB EMMC NAND FLASH çip orijinal yedek parça için kullanılan bu arıza hangi değiştirerek çözüldü.

Biz Cep Hastanesi Olarak size kurumsal bir hizmet vermektedir

Emmc Chip Neden Bozulur
Emmc Chip Neden Bozulur

eMMC Chip Neden Bozulur

Akıllı telefonunuzdaki uygulamaların sürekli yüklenmesi ve kaldırılması, sürekli dosya silme ve sık yazılım kurulumu eMMC çip bozulmasının ana nedenleridir.

eMMC Chip Arzıra Belirtileri Nelerdir

Akıllı telefonunuz kapanırsa ve açılmazsa, başlangıçta Samsung logosunda kalır ve ilerlemezse, ekran karıncalı açılır ve görüntülenmez, devamlı olarak donar ve yazılım kurulumuna rağmen açılmaz, yazılım kurulum sırasında yüklemeyi keser veya başarısız bir hata verirse telefon arama kısmına  *#06# yazıldığında imei numarası yerine NULL yazısı çıkıyor ise eMMC entegreniz arızalanmış demektir.

S4 Mini Açılmıyor Arızası Çözümü

Makinenizin entegre ve tüm işçilerini özel Endüstriyel makineler vasıtası ile kolayca sökebiliriz. Daha sonra ana kartınızı özel çözümler ile temizleyip uygulama konumuna getiriyoruz.

Bizim stok Galaxy S4 Mini orijinal emmc cips birini almak ve özel Fabrika akı ile bunları uygulayın. Daha sonra fabrikada kullanılan aynı makinaları anakarttaki emmc Çipinizle birleşme işlemini yapmak için kullanıyoruz. İşlemden sonra, ilk güne dönmek için cihazınıza en güncel sürümü yükleriz.

Samsung Mobile Anakart Değişimi Sonrası Imei Problemi

Galaxy S4 mini; yaklaşık 2 ay önce telefonumun bir sim kartı okumaması sorunu sebebiyle Samsung servisinin alınması sonucu anakartın yerine telefon geldi. Şimdi IMEI denilen telefonumdaki hatayı alıyorum kayıt dışı ve kapalı ve ağda kayıtlı değil. Bilgi, daha önce anakart tarafından değiştirilen Samsung servisini arayarak elde edildi ve IMEI numarası kayıtsız kaldı ve anakart değiştirildikten sonra güncellenmedi.

Servisim bana BTK’YA tekrar rapor edileceğini söyledi, ancak telefonumda 5 gün boyunca iyileşme olmadı, hizmetteki memur, hayatımda hiç böyle bir saçmalık hayatı görmediğim bir ayı bulabileceğini söyledi. Şu anda telefonu kullanamam.

eMMC Chip Arızası Nasıl Giderilir

Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi biri sebebiyle bize getirdiğiniz eMMC çipi, tecrübeli ve eğitimli teknisyenlerimiz tarafından dikkatli bir şekilde çıkarılır ve anakart üstünde fabrikasyon epoksi malzemeyle sabitlenir ve anakart üstünde 420 derece sıcaklıkta yeni Emmc çipi ile dikkatli bir şekilde sabitlenir. daha sonra üretici firmanın telefonunuz için çıkartmış olduğu son yazılım sürümü yüklenerek Akıllı Telefonunuz kullanıma hazır hale getirilir.

Samsung S4 Mini Anakart Tamiri

Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır. Tüm anakart arızaları 3 ay garantidir. Firmamız kurumsal bir yapıya sahiptir ve almış olduğunuz tüm işlemler kaydedilir. Anakart tamir ve yedek cam Firmamız alanında öncü ve Türkiye’de sektörde ilkini gerçekleştirmektedir. Toplamda 3000’den fazla cam değişikliği yaptık. Ve 5000 üstünde anakart tamir edildi. Firmamız yurt dışında çalışıyor ve desteklenmiş ve çalışanlarımız anakart tamir ve cam değiştirme için yurt dışında eğitilmiştir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung s4 mini anakart değişimi fiyatı , samsung s4 mini anakart fiyatları , samsung s4 mini i9195 anakart fiyatları , s4 mini anakart değişimi , samsung s4 mini anakart , samsung s4 mini anakart tamiri , samsung galaxy s4 mini i9190 anakart fiyatı , samsung galaxy s4 mini anakart tamiri , samsung s4 mini anakart fiyatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.