Samsung S7 Edge Batarya Değişimi

249 TL

Samsung S7 Edge Batarya Değişimi fiyatı 249 TL. Batarya (pil) değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim uygulaman ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Stok kodu: 6VCH9WSJ Kategoriler:

Açıklama

SAMSUNG S7 EDGE Batarya Değişimi fiyatı batarya (pil) değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim uygulaman ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.
Batarya Değişimi süresi teknik servisimize uğramış olduğunuz taktirde en kısa 45 dakika, kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

SAMSUNG S7 EDGE Batarya – Şubat ayı

SAMSUNG S7 EDGE Batarya 249 TL

SAMSUNG S7 EDGE Batarya Değişimi Nasıl Yapılır

  1. Batarya değişiminde orijinal 3600 MAH ürün kullanılır.
  2. Batarya değişim süreçlerinde telefon sıfırlanmaz.
  3. Bilgileriniz ne olursa olsun silinmez.
  4. Telefon şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri rotatif.
  5. S7 EDGE pil değişimi sonrasında telefonunuz 3 ay CEP HASTANESİ onaylı güvence kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
  6. Güvence süresi içinde batarya ile ilgili kullanıcı hatası haricinde karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca çözüme kavuşturulur.
  7. Batarya onarımı hemen sonra telefonunuzu arzu ettiğiniz kadar inceleme, batarya ile ilgili herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  8. Şarjın çabuk sonlanıyor olması ve batarya şişmesi sorunları tamamen ortadan kalkar.
  9. S7 EDGE batarya sorunu çözen teknisyenlerimiz 15 yıllık bir tecrübeye sahiptirler.

SAMSUNG S7 EDGE Batarya Özellikleri ve Fiyatları

Batarya Değişimi yazımızda tüm değişimi fiyatlarını sizler için derlemeye çalıştık. Tüm SAMSUNG modelleri bu yazıda. Kullanıcıları tarafından özellikle performansı, hızı ve uzun süre dayanan şarjı nedeni ile tercih edilen cihazlar için bataryanın bozulması oldukça can sıkıcı bir problem. Çünkü bataryası bozulan cihazda şarj olmama, bataryanın hızla tükenmesi, şarjın anormal şekilde düşüşler yaşaması normaldir.

Bu sebepler de günlük hayatımızda önemli bir yer tutan SAMSUNG verimli bir şekilde kullanmamızı engeller.
Üstelik herhangi bir durumdan dolayı şişen bataryaların alev alması ve ciddi sağlık sorunlarına yol açması ihtimal dahilindedir. Cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal müşteri yorumları alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ek bilgi

Marka

Samsung

Model

Galaxy S7 Edge

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung S7 Edge Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir