Samsung S9 Batarya Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung S9 Batarya Değişimi Fiyatı

Cep Hastanesi olarak, Samsung S9 Batarya Değişimini en fazla 15-20 dakika içinde gerçekleştiriyoruz. Verilerinizin hiçbiri batarya değişimi sırasında kaybolmaz. Personelimiz bu işlemi gözlerinizin önünde yapmaktadır.

Samsung S9 Batarya Değişimini Ne Zaman Yaptırmalıyım ?

Samsung S9 Batarya Değişimini Ne Zaman Yaptırmalıyım ? Mobil cihazların pil kullanım süresi ortalama 1-2 yıldır, yani 500 döngüdür. Cihazınız ortalama 500 kez şarj edilebilir. Bu veriler dünya çapında profesyonel şirketler tarafından test edilmiş ve belirlenmiştir. Ne yazık ki, mobil cihaz kullanılmaya devam ederken pilin verimliliği azalır. Telefonun uzun süreli şarj edilmesi ve bir satış sonrası şarj cihazının kullanılması pilin ömrünü kısaltır.

Cihazınızın pil yüzdesi aniden çok hızlı bir şekilde düşerse (örneğin, şarj yüzdesi %80 iken şarj yüzdesi %30’a düşerse veya telefonunuzun bataryası dolu gösterirken bir anda boş gösterip kapanması tekrar açınca dolu göstermesi gibi), Samsung S9 Batarya Değişimi vaktinin geldiği anlamına gelir.

Samsung S9 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep hastanesi olarak batarya değişimini ortalama 15-20 dakika arası yapmaktayız. Firmamıza gelerek veyahut telefonunuzu bize göndererek Samsung S9 Batarya Değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Peki Samsung S9 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone Ekran Kaydı Ses Sorunu

Dikkat: Bu arada, bazı Samsung modellerinde flexi dediğimiz pilin altında bir film var ve bu bölüm çok hassas. Bu, değiştirme sırasında en önemli konudur. Takılı bataryanın çalışma süresi orijinalle aynıdır, çünkü mah (miliamper saat) değeri aynıdır,

Pil değişimi eğitimli ustalarımız tarafından gerçekleştirilir. Pil değiştirme sırasında, cihazınızın farklı bir sorunu olmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Telefonlar Neden Kendi Kendine Kapanır ?

Samsung S9 Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Eğer Samsung S9 telefonunuzun şarjı çabuk bitiyorsa batarya değişimi yaptırmalısınız. Batarya değişimi için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Peki Samsung S9 Batarya Değişimi Fiyatı ne kadar ?

Firmamıza gelerek Samsung S9 Batarya Değişimini 300 TL fiyatla yaptırabilirsiniz. Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır. Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz. Firmamız 15 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir batarya değişimini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Samsung S9 Batarya Değişimi Garanti Kapsamında Mı ?

Kullandığımız pilleri uzun zamandır piyasada bulunan birkaç güvenilir ve kurumsal şirketlerden tedarik ediyoruz. Bu şirketler bize sattıkları her batarya için bir garanti veriyor ve biz de siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile bu batarya değişimlerini yapabilmekteyiz. Prensip olarak, her zaman müşteri memnuniyetine odaklandık bu yüzden firmamızda yaptığımız batarya değişimlerinin hepsine 3 ay garanti vermekteyiz. Üç ay içinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız firmamıza gelip sorununuzu giderebilirsiniz.