Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri ; Samsung şarj cihazı soketinin değiştirilmesi, Pendik bölgesinde sistematik olarak nitelikli telefon bakım ve onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Pendik ve İstanbul’un pek çok bölgesinde 10 yılı aşkın bir süredir güvenilir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda, telefonlarınızın şarj soketindeki problemleri kısa zamanda ortadan kaldırabiliriz.

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri ; Aynı zamanda dokunmatik ekran değişikliği yapan ekiplerimiz sayesinde, telefonun ne tür bir problemi olduğu ve zaman kaybetmeden bakım ve onarım aşamalarının geçtiği belirlenir.

Bu konu da daima etkili ve sistematik bir düzenleme ile çalışmakta olan ekiplerimiz sayesinde, telefonlarınız gerçekten ilk günlerinin kalitesine ulaşmış olacak.

Pendik En Nitelikli Telefon Onarım-Tedavi Merkezi

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri ; Pendik bölgesinde Samsung şarj cihazı soket değişimi, telefonlarda altta yatan soruna odaklanmaktayız. Doğu soket bölgesindeki sıvı ve nem, dişlilere aşırı yük binmesi, soket içeri daralır ve soket kısa devrelerden sonra yanar, örneğin telefonunuzun şarj edilebilir durumu bunu zorlaştırır.

Bu yüzden önce bizimle iletişime geçmelisin. Sertifikalı teknisyenlerimiz ile soket kısa zamanda hasarlı soketten çıkarılır ve daha sağlam ve dayanıklı bir soket değişimi meydana gelir. Tüm bu aşamalara uygun olarak şekillenen tüm süreçler sayesinde, bir telefonun niteliğini detaylı olarak ortaya çıkarabileceğiz.

Kullanıcılar Tarafından Çözülebilen Şarj Sorunları

Bir telefon şarj olmuyorsa, bakmanız gerekli olan ilk şey telefon şarj cihazının veya şarj kablosunun düzgün çalışıp çalışmadığıdır. Yapmanız gerekli olan ilk şey, şarj cihazınızın ve kablonuzun ayrı bir telefon şarj edip etmediğidir. Veya orijinal bir android Şarj Cihazı bularak cihazınızın şarj olup olmadığını kontrol edin.

Bunu yaparak, sorunun kaynağının şarj cihazınız olup olmadığını anlayabilirsiniz. İnanmak zor gelebilir, ancak istatistiklerimiz bir şarj soketi değişikliğiyle teknik servisimize gelen her 20 kullanıcıdan birinin şarj cihazı veya şarj cihazı kablosu olduğunu göstermektedir. Sizin tarafınızdan çözülebilecek ikinci sorun şudur.

Şarj soketinin iç kısmı zamanla pamuk, toz, kir ve benzeri parçacıklarla doldurulur. Böyle bir durumda, şarj cihazının ucu ile şarj cihazı soketinin dişlileri birbirine temas etmez. Bu durumda, telefon şarj olmaz. Çok sert bastığınızda, anında şarj görürsünüz, ancak elinizi çektiğinizde şarj olmaz. Böyle bir durumda, herhangi bir parçanın (kürdan gibi) şarj soketine aydınlatılarak temizlenmesi öneri edilir.

İlginizi Çekebilir: Asus Ekran Tamiri

Samsung Şarj Soketi Değişimi

Şarj Soketi Tamiri

“Telefonum şarj olmuyor” pek çok akıllı telefon kullanıcısının ana şikayeti. Bunun sebebi, şarj yuvasının arızalanması.,

 • Darbe sonucu şarj yuvasının kırılması.
 • Telefonun çanta ve cepte olduğundan dolayı şarj soketini yabancı cisimlerin tıkaması.
 • Şarj soketi kısmına su ve benzeri sıvıların temas etmesi sonucu kısa devre olması.
 • Zorlama sonucu yuvanın dişlerinin deforme olması,kopması ve kırılması.
 • Şarj adaptörünün ya da kablosunun bozuk olması.

Şarj Soketi Değişim Süresi Nedir

Teknik servisimize gelen müşterilerimiz için şarj soketi değişimi test süresi dahil en çok 1 saat içerisinde (yoğunluğa göre değişebilir) gerçekleştirilir. Kargo taşımacılığında bu süre 3 iş gününe çıkar. Nakliye hakkında kapsamlı bilgi için kargo nasıl gönderilir? Sayfayı ziyaret edin.

Teknisyen Müdahalesi Gerektiren Durumlar

Samsung Şarj Giriş Yeri Bozuldu Tamiri ; Yukarıdaki iki çözümü söylüyorsanız, ancak telefonunuz hala şarj olmuyorsa, tek çözüm teknisyen müdahalesidir. Şarj soketinin değiştirilmesi. Peki teknisyen müdahalesini gerektiren koşullar nelerdir?

 • Sıvı ve nem temasından sonra şarj soketinin oksidasyonu
 • Aşırı kuvvet sebebiyle şarj soketi dişlilerinin arızalanması,
 • Telefonun pilini sadece yukarı ve aşağı ve sola basıldığında şarj etmek,
 • Şarj soketinin içe doğru çökmesi (gömülmesi),
 • Kısa devreler yaşandıktan sonra şarj soketi yanması,
 • Şarj soketi kırık, çatlamış, telefonun altından gelen darbelerden sonra hasar görmüş,

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; şarj giriş yeri bozuldu , telefon şarj giriş yeri bozuldu , telefonun şarj giriş yeri bozuldu
samsung şarj yeri tamiri , samsung şarj yeri bozuldu , şarj yeri bozuldu , şarj soket yeri bozulursa , tablet şarj giriş yeri bozuldu , samsung şarj yuvası bozuldu , telefonun soket yeri bozuldu , s6 şarj soketi tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.