SAMSUNG GALAXY S8 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ 1300 TL

samsung galaxy s8 plus ekran değişimi Teknik Servis’imizde profesyonel ekipman ile yapılmaktadır.

Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi
Samsung Galaxy S8 Plus Ekran Değişimi

Cep Hastanesi olarak Türkiye’de samsung galaxy s8 plus ekran değişimi Yapan ilk Firmayız.

Samsung galaxy s8 plus Telefonu’nuz Düştü ve Camı mı Çatladı?

• Telefonu’nuzda Görüntü yok yada dokunmatik çalışmıyormu?

• Dışarda Komple ekran değişimi yaptırıp yüksek fiyatlar ödemeyin!

 


STOK DURUMU VE ONARIM SÜRESİ İÇİN ARAYINIZ…

• Teknik Servis’imizde profesyonel ekipman ve yurtdışından özel getirttiğimiz oca laminatör, vakumlama ve presleme makinalarımız yardımıyla kırık olan samsung s8 plus cihazınızın ekranını’ını kolayca söküyoruz. 

• Değişim işlemi sonrası samsung galaxy s8 plus ekran değişimi sonrası telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti, LCD ekranın canlılığı ve koyuluğu telefonunuzu ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Ekran değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.


Cep Hastanesi Avantajları Nelerdir ?

• Firmamız 12 yıllık tecrübeye ve markaya sahiptir,

• Firmamızda kullanılan ürünler %100 orjinaldir,

• Onarım işlemleri ve yedek parça 6 AY garanti belgelidir,

• Yapılan işlemler sistemimizde kayıt altına alınır,

• Telefonunuzu firmamıza gönderirken kargo ücreti ödemezsiniz,


Samsung S8 Plus Cihazımı Size Nasıl Ulaştıracağım ?

İstanbul içinde ikamet ediyorsanız firmamıza gelerek servis yoğunluğuna göre 2-3 saat süre içerisinde samsung galaxy s8 plus ekran değişimi yaptırarak teslim alabilir’siniz.

Türkiye’nin her yerinden kurumsal anlaşmalı yurtiçi kargo ile 311748961 kodumuzu belirterek telefon’unuzu ücretsiz şekilde bize gönderebilirsiniz.Cihazınız aynı gün yapılıp kargoya verilir.

Ödeme işlemi cihazınızın onarımı tamamlandıkdan sonra hesap bilgileri kısmında bulunan hesap numaralarımız üzerinden EFT ve havale yöntemiyle yapabilir’siniz.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Firmamız Pendik noktasından tüm Türkiye’ye hızlı ve eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Telefon’unuzdan alacağınız keyfi katlayın, işi uzmanına bırakın…

Adres: Çamçeşme Mah.Selamet Cad.No:24/A Pendik/Istanbul

s8 plus ekran tamiri
s8 plus ekran tamiri


S8 PLUS EKRAN DEĞİŞİMİ

S serisinin sevilen telefonlarından olan S8 plus telefonun ekranında yaşanacak herhangi bir sıkıntıdan S8 plus ekran değişimi ile kurtulabilirsiniz. Artık herkes akıllı telefon kullanmaktadır ve bu akıllı telefonlar eski telefonlar gibi ekran ve tuş takımından değil komple dokunmatik ekrandan oluşmaktadır.  Samsung markasının S8 serisinin plus telefonu son dönemlerde hem kalitesi hem de rahat kullanımından dolayı tercih edilen bir telefondur. Kişilere son derece rahat bir kullanım sunan dokunmatik ekranlar bazı teknik ya da kullanım hatalarından dolayı arıza çıkarabilir. Bu gibi arıza durumlarında ekran dokunmatik işlevini yitirebilir ya da tamamen kararabilir. Dokunmatik ekranlar şu gibi durumlarda arıza durumu yaşayabilir.

  • Telefonun yüksek bir noktadan düşerek sert bir zemine çarpması ve dış ekranının kırılması ve dokunmatiğinin çalışmaması
  • Telefonun yüksek bir noktadan düştükten sonra iç ekranının kırılıp ekranın görüntü kaybı yaşaması
  • Telefonun bataryasının şişmesi ile ekrana basınç uygulayıp ekranı çatlatması
  • Dışarıdan gelen bir baskı sonucu ekranın kırılması
  • Ekranda telefonun ekran sorunu ile farklı renkli lekelerin oluşması

Samsung S8 Plus Telefonun Ekran Değişimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Samsung S8 plus telefonu kaliteli bir telefon olup yaşanan dış etkenler gibi sıkıntılardan dolayı S8 Plus ekran değişimi yapılması gerekebilir. Ekran değişimi pek çok yerde yapılabilir fakat iyi bir ekran değişimi için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Çünkü ekran değişimi sırasında odak sadece kırık ekranın onarılması olmamalıdır. Çünkü müşteri memnuniyeti önemsenmeden yapılan hizmet, ekran değişimi yapılırken tüm bilgilerin sıfırlanması ve değişim yapılıp yeni takılan parçanın kalitesi dikkat edilmesi gereken hususlardır. Kaliteli bir ekran değişimi hizmeti için şu hususlara dikkat edilmesi önemlidir:

  • Değiştirilen parçanın orijinal parça kullanılması önemlidir. Yan sanayi ürünü bir parça ile yapılan değişim telefonunuzun kalitesini düşürürken diğer yandan kullanım ömrü de kısa olmaktadır.
  • S8 plus ekran değişimini o telefonu tanıyan yani samsung teknikerleri tarafından yapılmalıdır. Başka bir markanın teknikere bir diğer markayı tam olarak tanımayabilir.
  • Değişim yapıldıktan sonra istemediğiniz bir sonuç ile karşılaştığınız da tekrar teknik servise başvuru yapabilme imkanınız ve para iadesi alabilme hakkınız bulunmalıdır.
  • Telefonunuzun ekran değişimi yapıldığında telefonunuzun içindeki bilgilerin saklanması mümkündür ve bu hakkınızı ekran değişimi yaparken aramalısınız.
  • S8 plus ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni takılan ekranın performansı kırılan ekranın sağlam halinden asla kötü olmamalıdır.

 


Samsung galaxy s8 plus ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hakkında aklınıza takılan bütün soruları dilerseniz teknik servisimizi arayarak isterseniz derhal altta bulunan yorum alanından sorabilir ve uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafınca detayları ile beraber cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir