Samsung Silinen Fotoğrafları Geri Nasıl Getiririm
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Silinen Fotoğrafları Geri Nasıl Getiririm

Samsung Silinen Fotoğrafları Geri Nasıl Getiririm  Bu makalede, çok sayıda kullanıcının başına gelen talihsiz olaylar nedeniyle silinen fotoğraflarınızı nasıl kurtaracağınızı öğrenebilir ve bu adımları adım adım izleyerek silinen fotoğraflarınızı geri yükleyebilirsiniz. Bizim akıllı telefon kullanım süresi ve kullanım alanları her geçen gün artmaktadır.

Birkaç yıl önce, sadece konuştuğumuz ve metin kullandığımız Cep Telefonları, Fotoğraf çekebileceğimiz, bu fotoğrafları birbirleriyle ve dünyayla paylaşabileceğimiz, bankacılık işlemleri yapabileceğimiz, düşüncelerimizi ifade edebileceğimiz, sipariş edebileceğimiz ve günlük ve hatta profesyonel çalışmalarımızı yapabileceğimiz süper cihazlar haline geldi.

Android Cihazlarda Silinen Fotoğrafları Kurtarma

Bunlarla birlikte, her anı kaydetmek istiyoruz. Bu anıları ceplerimizde dijital olarak taşıyabileceğimiz bir cihazda saklamak fiziksel olarak çok daha kolay ve daha az maliyetlidir. Anılar, herhangi bir ulaşım, konser, tiyatro, etkinlik vb. dışında. biz internet üzerinden satın.

Bilet bilgileri yerine birkaç saniye içinde baskı veya yazma ekran sayesinde biz kayıt ve zaman geldiğinde kullanabilirsiniz. O kadar ki, akıllı telefonlarla çektiğimiz fotoğraflar ve bu cihazlardan alabileceğimiz ekran görüntüleri birçok sektör için hayati hale geldi.  Akıllı telefonlar ile anılan şeyler yapabilmek için iyi, ama bir takım riskleri içerir.

Bazı fotoğrafları yanlışlıkla silebilir veya telefonunuzdaki bir arıza nedeniyle bunları kaybedebilirsiniz. Silinen fotoğraflarınızı ve resimlerinizi geri yüklemek için birçok yol vardır. Apple iPhone akıllı telefon kullanıcıları, paylaştığımız daha önce yayınlanmış bir makalede silinen fotoğrafları nasıl kurtarabiliriz.

Samsung Silinen Fotoğrafları Geri Nasıl Getiririm Bu makaleyi burada bulabilirsiniz. Bu nedenle, bu makalede, Android işletim sistemini kullanarak akıllı telefonlarda silinen fotoğrafları nasıl geri yükleyeceğimizi ve kurtaracağımızı paylaşacağız.

Play Store’dan indirilebilir birçok ücretli ve ücretsiz veri kurtarma uygulaması vardır. Bununla birlikte, önerimiz size paraya mal olmamasıdır ve diskdigger photo recovery adlı orijinal ücretsiz uygulamaya yakın olarak fotoğrafların orijinal çözünürlüklerini geri getirmek istersiniz. Bu makalede, silinen fotoğraflarınızı DiskDigger uygulamasıyla adım adım nasıl geri yükleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu Kablo Aksesuar Onaylı Değil

iPHone’lerde Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

kolayca iPhone cihazınızda hatadan sonra yanlışlıkla silinmiş veya kayıp dosyaları kurtarmak için tasarlanmış Leawo iPhone Veri Kurtarma uygulaması yardımıyla, dosyaları, resimleri, videoları ve iOS cihazlarda sildiniz birçok şeyi geri yükleyebilirsiniz.

Leawo iPhone veri kurtarma yazılımı indirmek ve bilgisayarınızda kullanmak için ücretsiz bilgisayarınıza yüklemek ve silinen dosyaları kurtarmak için fırsat sunuyor.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; android silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir , samsung telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim , samsung da silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir , android telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim , samsung silinen fotoğrafları geri getirme uygulaması , samsung silinen resmi kurtarma , samsung silinen foto kurtarma , samsung telefonda silinen fotoğraflar nasıl geri getirilir

DiskDigger photo recovery ile Silinen Fotoğrafları Kurtarma

DiskDigger Photo Recovery uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Uygulamayı çalıştırdıktan sonra, ekranda görünen “Start Basic Photo Scan” düğmesine dokunun. Ardından “Allow” düğmesini seçin ve uygulamanın erişim gerektirdiği dosyaları bekleyin. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Scan Completed”  görüntülendiğinde, tarama tamamlandı ve Ok” düğmesine dokunarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

samsung silinen fotoğraflari geri yükleme

Dilerseniz geri getirmek istediğiniz fotoğraflarınızı tek tek seçebilirsiniz. Uygulamanın tarayarak bulduğu tüm fotoğrafları geri getirmek istiyorsanız “Select all” seçeneğini seçebilirsiniz. Bu işlemin ardından ekranınızın alt kısmında kalan “RECOVERY”butonuna dokunun. Ekranınızda beliren “Dosyaları bereye yüklemek istersiniz” sorusuna eğer yine telefonunuza kaydetmek ve galerinizde görmek istiyorsanız 2. sırada bulunan “Save the files to custom location on your device” seçeneğini seçin.

samsung silinen fotoğraflari geri yükleme

Bu noktada, kurtarılan fotoğrafların açılan ekranda kaydedileceği yer olarak cihazınızın dahili depolama alanını veya SD kartını seçebilirsiniz. Dahili depolamayı seçerseniz, “DCIM” klasörünü ve ardından Camera klasörünü seçin. Böylece alınan fotoğraflarınızı doğrudan galerinizde bulabilirsiniz.

samsung silinen fotoğraflari geri yükleme