Samsung Tab T290 Dokunmatik Sorunu
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Tab T290 Dokunmatik Sorunu

Samsung Tab T290 dokunmatik Sorunu çoğu kullanıcıda yaşanılabilecek bir sorundur. Bu sorunla karşılaşan insanların çoğu genellikle şaşırır ve internette araştırma yoluna gider. Bu makalemizde Samsung Tab T290 dokunmatik sorununun çözümünü anlattık. Makalemizin geri kalanını okuyarak sorununuza cevap bulabilirsiniz.

Samsung Tab T290 Dokunmatik Sorunu Neden Olur ?

Samsung Tab T290 dokunmatik sorunu neden olur ? Bu sorunun birçok nedeni vardır. Çoğu kullanıcının aklına ya anakart yada dokunmatik arızası gelmektedir. Donanımsal sorunların dışında bir diğer seçenek ise yazılımsa kaynaklıdır. Yazılımsa sorunları çözmek için ya mevcut sürümünüzü bir bilgisayar üzerinden eski bir sürüme düşürmek veyahut hard rest atmaktadır. Unutmayın hard rest atmak tabletinizdeki verilerin silinmesine yol açacaktır. Hard rest atmadan önce tabletinizdeki dosyaların yedeğini almayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Telefonların Aşırı Isınma Sebepleri Nelerdir

Samsung Tab T290 Dokunmatik Sorunu Çözümü

Samsung Tab T290 Dokunmatik Sorununu çözmek için önce sorunun neden kaynaklandığını bulmalı ve ona göre müdahale edilmelidir. Eğer yazılımsa sorunlar varsa ya en baştan yazılım atmalı yada hard rest atıp tabletinize format atmalısınız. Eğer hard rest atmayı bilmiyorsanız aşağıda ki makalemizi okuyarak hard rest atmayı öğrenebilirsiniz.

Ekranı Kırık Telefondan Veri Kurtarmak

Diğer seçenek olan yazılım için bilgisayarınıza yazılım uygulaması indirip modelinizin yazılım dosyasını indirdikten sonra yazılımı tabletinize yüklemeniz lazımdır. Eğer böyle işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız teknik servise götürerek yazılım attırabilirsiniz. Cep Hastanesi Teknik Servis olarak telefon ve tabletlere yazılım atmaktayız. Bizimle iletişime geçerek yazılım attırabilirsiniz.

Eğer bu çözümler işinize yaramadıysa tabletinizde donanımsal sorunlar olabilir. Eğer donanımsal sorunlar varsa bizimle iletişime geçerek hem arıza tespiti yaptırabilir hem de dokunmatik sorununuzu çözebilirsiniz.

 

Cep Hastanesi İletişim Bilgileri
Cep Hastanesi İletişim Bilgileri

Samsung Tab T290 Ekran Değişim Vidosu