Samsung Tablet Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsung Tablet Ekran Değişimi, Tabletinizin ekranı kırılırsa, gerekli tüm servis koşullarının yerine getirildiği ve uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanların kullanıldığı ortamda ekran değişikliğini yapabilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

  1. Orijinal Ürün Samsung Galaxy tablet ekran değiştirme kullanılır.
  2. Ekran değiştirme süresi yaklaşık 1 saattir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz 2-way nakliye hizmeti kullandığınızda.
  3. Biçim, değişim sürecinde atılmaz. Bu şekilde, bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Tablet ekran kalitesi orijinal durumuna geri döner.
  5. Tablet, ekran performansında, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğünde herhangi bir değişiklik yaşamaz.
  6. Değiştirilen teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış. Bu sigortalı ve 24/7 güvenlik kameraları tarafından denetlenir.&Quot;≪Yoastmark

Samsung Galaxy tablet ekran değişikliğinden sonra, tabletiniz 3 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde, garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik ve donanım sorunu ücretsiz olarak çözülür.

İlginizi Çekebilir: Pubg Mobile Kasma Sorunu Çözümü

Ekranı Değiştirilebilen Samsung Tablet Modelleri

Kullandığınız tabletin ekranı kırıldığında veya ön cam kırıldığında, 2 şekilde değiştirilebilir. sadece dokunmatik cam değiştirme veya tam ekran değiştirme. Tablet değiştirme gerçekleştirmek için nasıl bilmek için teknisyenlerimiz tarafından test edilmelidir. Hizmetimizde Samsung Galaxy t110 t113 t116 t210 t230 t550 T580 t550 t530 N8000 p7300 tablet modellerinin ekran değişimi yapılmaktadır.

Tablet Ekran Değişimi
Tablet Ekran Değişimi

Ekran değişimi fiyatları için ise firmamız ile aşağıda bulunan telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Stok açılıp açılmayacağını ve fiyat bilgisini öğrenerek tabletinizin ekran değişiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.