Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Samsung Tablet Ekran Değişimi, Tabletinizin ekranı kırılırsa, gerekli tüm servis koşullarının yerine getirildiği ve uzman ve deneyimli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanların kullanıldığı ortamda ekran değişikliğini yapabilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran Değişimi Nasıl Yapılmaktadır

 1. Orijinal Ürün Samsung Galaxy tablet ekran değiştirme kullanılır.
 2. Ekran değiştirme süresi yaklaşık 1 saattir. Bu dönem 3 (üç) iş günü bizim ücretsiz 2-way nakliye hizmeti kullandığınızda.
 3. Biçim, değişim sürecinde atılmaz. Bu şekilde, bilgileriniz kesinlikle silinmez.
 4. Tablet ekran kalitesi orijinal durumuna geri döner.
 5. Tablet, ekran performansında, yani dokunmatik hız / hassasiyet ve ekran parlaklığı / çözünürlüğünde herhangi bir değişiklik yaşamaz.
 6. Değiştirilen teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış. Bu sigortalı ve 24/7 güvenlik kameraları tarafından denetlenir.

  samsung tablet ekran değişimi
  samsung tablet ekran değişimi

Samsung Galaxy tablet ekran değişikliğinden sonra, tabletiniz 6 ay Cep Hastanesi imzalı ve damgalı teknik servis ekran garanti kartı ile size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde, garanti süresi boyunca kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik ve donanım sorunu ücretsiz olarak çözülür.

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Cam Değişimi İçin Tıklayınız.”


Ekranı Değiştirilebilen Samsung Tablet Modelleri

Kullandığınız tabletin ekranı kırıldığında veya ön cam kırıldığında, 2 şekilde değiştirilebilir. Sadece dokunmatik ön cam değiştirme veya tam ekran değişimi. Samsung Tablet Ekran Değişimi ,Tablet, değiştirmenin nasıl gerçekleştirileceğini bilmek için teknisyenlerimiz tarafından test edilmelidir. Samsung Galaxy T110 T115 T510 T510 T550 T550 T580 T550 T530 T530 T550 T530 T530 T530

Tablet ekran değişimi
Tablet ekran değişimi

Ekran değişim fiyatları için aşağıdaki telefon numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir stok açmak ve tabletinizin ekranını değiştirmek için fiyat bilgilerini öğrenmek için öğrenebilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; samsung tablet ekran değişimi fiyat, samsung tablet ekran değişimi ankara, samsung tablet ekran değişimi izmir, samsung tablet ekran tamiri, samsung tablet ekran kırıldı fiyat, samsung tablet t113 ekran değişimi, samsung tablet iç ekran değişimi, samsung t110 tablet ekran değişimi, samsung t210 tablet ekran değişimi, Samsung Tablet Ekran Değişimi, samsung tablet ekran değişimi fiyatı, samsung tablet t113 ekran değişimi fiyatı, samsung tablet ekran camı değişimi, samsung tablet ekran camı kırıldı, samsung tablet ekran değişimi ne kadar, samsung tablet ekran kilidi değiştirme, samsung sm t113 tablet ekran değişimi, samsung tablet ekran tamiri fiyatı, samsung 10.1 tablet ekran değişimi, samsung 10.1 tablet ekran değişimi fiyatı,


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Samsung Tablet Ekran Değişimi
5 (100%) 3 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir