Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 12 Yorum / 2003 Görüntülenme

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor ,Android’de yüklü cihazlar ile, güç, ses ve ev düğmelerinden daha fazla düğme yoktur. Sadece uzun güç düğmesine basarak açabilirsiniz ve yanıt vermezse panik gerekmez. Bazen bu sorunlar ortaya çıkabilir ve cihaz açmayı reddeder.

Yeniden başlatmak için yollar vardır.

Telefonunuz Açılmıyorsa Ne Yapmanız Gerekli ?

Belki de cihazınız ilk döngü güç döngüsü sırasında güç açıkken ve bu şekilde kaldığı için asla açılmadığında tıkanmıştı. Aksine, kapatmak veya yeniden başlatmak mümkün değildi. Bu durumda, cihaz donmuş olduğundan güç düğmesi artık çalışmayacaktır.

Bazı cihazlarda, pilin çıkarılması ve yeniden takılması bir tedavi olacaktır, ancak arka kapak açılmalıdır. Durum böyle değilse, sıfırlamak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun. 10 saniyede değişmezse 30 saniyeye kadar bekleyebilirsiniz.

samsung telefon açılmıyor

Değilse, cihazı adaptöre bağlayın ve şarj etmeyi deneyin. Bazı cihazlar ekranı bu aşamada görüntüler ve cihazı başlatır. Belki de pil alt görmüş olabilir ve şarj ederek 10 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Pil tamamen şarj edilmişse ve hala açılmıyorsa, güç düğmesini basılı tutun ve bekleyin.

telefon root atın

Cihaz inatçı ve açılmazsa, kurtarma menüsüne girmeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için, aynı anda ses açma ve güç düğmelerine basın ve ekranda logo görüntülendiğinde, güç düğmesini bırakın ve ses seviyesini yükseltmeye ve beklemeye devam edin. Robot görüntüsü ekranda görünecek ve kurtarma menüsü görünecektir.

Telefonum Suya Düştü Ne Yapmalıyım

Bunu kullanarak Yeniden Başlat’ı seçin veya sistemi girin. Ses seviyesi tuşlarıyla hareket edebilir ve güç düğmesiyle onaylayabilirsiniz. Bu durumda güç düğmesi yanıt vermiyorsa, içindeki anahtar anahtarı kırılabilir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor  samsung telefonum bozuldu garanti, samsung telefonum bozuldu ne yapmalıyım, samsung telefonum bozuldu içindekileri nasıl kurtarabilirim, samsung telefonum bozuldu rehber, samsung telefonum dokunmatiği bozuldu, samsung telefonumun dokunmatiği bozuldu, samsung telefonun mikrofonu bozuldu, samsung telefonumun titreşimi bozuldu, samsung telefonumun ekranı bozuldu, samsung telefonun dokunmatiği bozuldu nasıl yapılır, samsung telefon ekran bozuldu, samsung telefon dokunmatik ekran bozuldu, samsung telefon şarj girişi bozuldu, samsung telefon kulaklık girişi bozuldu, samsung telefon hoparlörü bozuldu, samsung telefon klavye bozuldu, samsung telefon ekran kartı bozuldu, samsung telefonun şarj yeri bozuldu ne kadara yapılır, samsung telefonun ekran rengi bozuldu, samsung telefonumun ekran rengi bozuldu, samsung telefon titreşimi bozuldu, samsung telefon açma tuşu bozuldu, samsung telefonun şarj yeri bozuldu.

12 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar Şule hanım;
  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
  Telefonunuzu iyi günlerde kullanınız.

 • şule torun

  merhaba telefonum kapanmıştı uzun süre açılmadı. dediklerinizi yaptım ve açıldı teşekkür ederim

 • Cep Hastanesi

  Merhabalar telefon açılmadan içindeki verileri kurtaramayız,arızasına bakmak için ustalarımızın cihaza bakıp arıza tespiti yapması gerekiyor.

 • Cep Hastanesi

  Merhaba arıza tespiti için ustalarımızın cihaza bakması gerekiyor.selamlar

 • saltuk yaşarbaş

  ekrananıma hıç bir şey gelmiyor ne yapabilirim

 • Cansu

  Merhabalar, telefonum bir anda kapandı ve açmaya çalıştığımda samsung yazısı yanıp sönüyor ve açılmıyor. Telefonum kapalıyken içindeki fotoğrafları kurtarma şansım var mı ?

 • Cep Hastanesi

  merhaba arıza tespti için ustaların cihaza bakması gerekiyor.

 • ZEYNEP GÜNDOĞDU

  MERABALAR TELEFONUM A 2 TELEFONUN ŞARJI BİİTİ VE VENDE ŞARJA GÖTÜRDÜ AMA ŞARJ OLMADI SONRA RESET ATTIM LOGO GÖZÜKTÜ AMA TEKRAR AÇILMADI SONRA BELİİ BİR SÜRE SONRA RESET ATTIĞIMDA LOGO GÖZÜKMEMEYE BAŞLADI YENİ TELEFONMU ALMALIYIM.

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN CİHAZINIZA BAKMAMIZ GEREKİYOR SRUN EKRANDAN İSE Samsung Galaxy J4 Core Ekran Değişimi Fiyatı 699 TL

 • Yiğit Kaan Yeğenağa

  merhabatelefonum j4 core telefona bakarken dondu 5-6 saniye sonra sistem arayüzü durdu uyarısı verdi.sonra telefon ekranı karardı telefonu hard reset yapmayı denedim ama sadece ss alabiliyor ve kapatma yeniden basma tuşları ekrana geliyor bastığımdada telefonunuzu kapatmak için tekrar basın diyor bastığımda hiçbir şey olmuyor tekrar siyah ekrana dönüyor.

 • Cep Hastanesi

  MERHABALAR; ARIZA TESPİTİ İÇİN CİHAZINIZA BAKMAMIZ GEREKİYOR BEYFENDİ

 • batuhan

  Akşamüstü telefonum kapalıydı sarjı 61’di. Sarjdan çıkartıp power tuşuna basılı tutmama rağmen ekran gelmedi daha sonra sarjda 1-1.30 saat kadar daha beklettim çıkartıp tekrar denedim ama olmadı. bu başıma bir kaç ay önce de gelmişti power tuşu home tuşu ve ses tuşuna basılı tuttuğumda açılmıştı ve halletmiştim ama şuan bunu denememe rağmen ekran gelmiyor. Durduğu yerde telefon bozuldu galiba yardımcı olur musunuz?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir