Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 676 Görüntülenme

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor

Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor ,Android’de yüklü cihazlar ile, güç, ses ve ev düğmelerinden daha fazla düğme yoktur. Sadece uzun güç düğmesine basarak açabilirsiniz ve yanıt vermezse panik gerekmez. Bazen bu sorunlar ortaya çıkabilir ve cihaz açmayı reddeder.

Yeniden başlatmak için yollar vardır.

Telefonunuz Açılmıyorsa Ne Yapmanız Gerekli ?

Belki de cihazınız ilk döngü güç döngüsü sırasında güç açıkken ve bu şekilde kaldığı için asla açılmadığında tıkanmıştı. Aksine, kapatmak veya yeniden başlatmak mümkün değildi. Bu durumda, cihaz donmuş olduğundan güç düğmesi artık çalışmayacaktır. Bazı cihazlarda, pilin çıkarılması ve yeniden takılması bir tedavi olacaktır, ancak arka kapak açılmalıdır. Durum böyle değilse, sıfırlamak için güç düğmesini 10 saniye basılı tutun. 10 saniyede değişmezse 30 saniyeye kadar bekleyebilirsiniz.

samsung telefon açılmıyor

Değilse, cihazı adaptöre bağlayın ve şarj etmeyi deneyin. Bazı cihazlar ekranı bu aşamada görüntüler ve cihazı başlatır. Belki de pil alt görmüş olabilir ve şarj ederek 10 dakika sonra tekrar deneyebilirsiniz. Pil tamamen şarj edilmişse ve hala açılmıyorsa, güç düğmesini basılı tutun ve bekleyin.

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası

telefon root atın

Cihaz inatçı ve açılmazsa, kurtarma menüsüne girmeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için, aynı anda ses açma ve güç düğmelerine basın ve ekranda logo görüntülendiğinde, güç düğmesini bırakın ve ses seviyesini yükseltmeye ve beklemeye devam edin. Robot görüntüsü ekranda görünecek ve kurtarma menüsü görünecektir. Bunu kullanarak Yeniden Başlat’ı seçin veya sistemi girin. Ses seviyesi tuşlarıyla hareket edebilir ve güç düğmesiyle onaylayabilirsiniz. Bu durumda güç düğmesi yanıt vermiyorsa, içindeki anahtar anahtarı kırılabilir.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.
Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  Samsung Telefonum Kapandı Açılmıyor  samsung telefonum bozuldu garanti, samsung telefonum bozuldu ne yapmalıyım, samsung telefonum bozuldu içindekileri nasıl kurtarabilirim, samsung telefonum bozuldu rehber, samsung telefonum dokunmatiği bozuldu, samsung telefonumun dokunmatiği bozuldu, samsung telefonun mikrofonu bozuldu, samsung telefonumun titreşimi bozuldu, samsung telefonumun ekranı bozuldu, samsung telefonun dokunmatiği bozuldu nasıl yapılır, samsung telefon ekran bozuldu, samsung telefon dokunmatik ekran bozuldu, samsung telefon şarj girişi bozuldu, samsung telefon kulaklık girişi bozuldu, samsung telefon hoparlörü bozuldu, samsung telefon klavye bozuldu, samsung telefon ekran kartı bozuldu, samsung telefonun şarj yeri bozuldu ne kadara yapılır, samsung telefonun ekran rengi bozuldu, samsung telefonumun ekran rengi bozuldu, samsung telefon titreşimi bozuldu, samsung telefon açma tuşu bozuldu, samsung telefonun şarj yeri bozuldu.

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir