Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim

Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim

Samsung Telefonumun Modelini Nasil Ogrenebilirim

Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim , Samsung telefonunuz modelinimi unuttunuz ? iPhone’un birkaç modelinden farklı olarak, yüzlerce Samsung telefon var ve bunların çoğu kafa karıştırıcı isimlere sahip.

Birisi size hangi telefonun olduğunu sorduysa ve model adını unuttuysanız ya da sadece referans için bilmek istiyorsanız, işte nasıl bulabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Bir telefon kılıfı gibi aksesuarlar satın almak istediğinizde ne tür bir Samsung telefonunuzu düşünüyorsanız . Telefon modelinizi bulmak için birden fazla yöntem olsa da, onu kullanmak işe yaramaz. Bilgili telefonlarda çıkarılabilir bir arka Plaka ve pil yoktur, bu da bilgiyi bu şekilde bulmanızı engeller.

Bataryanın Arkasını Kontrol Edin

Samsung telefonunuzda çıkarılabilir bir arka plaka ve batarya varsa, telefonunuzdaki modelle ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Bazı telefonlar ve operatörler, telefonun gerçek model adını listeleyebilse de, sadece bir model numarası bulabilirsiniz. Bu durumda, “Samsung” ve model numarasını bir arama motoruna girerek model adını bulun.

91Ywvfqb93L. Sx679

Alternatif olarak, Samsung’un destek sitesini ziyaret edin ve telefonunuzun adı da dahil olmak üzere daha fazla bilgi edinmek için model numarasını girin. Telefonunuzun pilini veya arka kapağını çıkarmadan önce, ne tür Samsung telefonunuz olduğunu güvenle bulmak için cihazı kapattığınızdan emin olun.

İlginizi Çekebilir: Touch ID Etkinleştirilemiyor Hatası Çözümü

Samsung Ayarlar Kısmından  Model Öğrenme

Samsung telefonunuz Android işletim sistemini kullanıyorsa, cihazınızın ayarlarından ne tür Samsung telefonlara sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Android Ayarları menüsünü açın ve “Sistem” i ve ardından “Telefon Hakkında” yı seçin. Burada telefonun model adını veya numarasını göreceksiniz.

Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenirim (EN BASİT YÖNTEM)

Samsung telefonunuz var ve modelini bilmiyormusunuz ? Samsungun, samsung kullanıcıları için basit bir yöntem sunmuş ve bu basit sistemi nasıl yapıldığını öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin. Sizler için en basit yöntemi göstereceğiz. Telefonun arama yerine gelin ve *#1234# tuşlayarak telefonunuzun modelini en basit bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Samsung Telefonumun Modelini Nasıl Öğrenebilirim