Samsung Üçgen Simgesi Nedir
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Problemleri / / 0 Yorum / 740 Görüntülenme

Samsung Üçgen Simgesi Nedir

Samsung Üçgen Simgesi Nedir, Samsung telefon modellerinde kullanılan üçgen simgesi, birçok kişinin sinir bozduğu bir ayrıntıdır. Galaxy A, J ve Galaxy S5 S6 S7 gibi modellerde, güncellemeden sonra sağ üst üçgen işaretinin yayınlanması birçok kullanıcıda soru işaretleri oluşturdu.

En son Android güncellemesinden Samsung Galaxy telefonları daha sonra üçgen simgesinin sağ üst tarafında belirlenmeye başladı. Bu sembol birçok kişi tarafından adlandırılmadığından, bu konuda araştırma yaptık ve üçgen sembolü hakkında bir makale hazırladık. Bu simge bu zamana kadar görülemez, sadece android telefonunuzdaki bir özellik açık kaldığı için daha sonra güncelleme yapın. Her telefonda görünmemesinin nedeni, her telefonda değil, yalnızca belirli telefonlarda açık olmasıdır. Bu özellikler genellikle Galaxy S serisi ve Note serisinde ortaya çıkar. Bazı Huawei veya LG marka telefonlarda da görülebilir.

Üçgen Simgesi Nedir ?

Samsung Üçgen Simgesi Nedir, İnternet ile ilgili bir sorununuz varsa veya telefonla ilgili bir sorununuz varsa, akıllarında milyonlarca soru düşünen insanlar için yaptığımız araştırma sonucunda üçgen simgesinin en anlamlı olduğunu bulduk. Üçgen simgesi, telefonların veri tasarruf modu açık kaldığı için telefon tarafından gösterilen simgedir. Genellikle kontrollerinizde açılan bu simge, güncellemeler yapıldıktan sonrada görülebilir.

Samsung Üçgen İşareti Kaldırma

Veri Tasarrufu seçeneğini kapatmak için Samsung üçgen simgesini kaldırın, aşağıdaki yolu izleyin. Bazı modellerde Android
seçenek, sürümdeki farktan dolayı farklı bir konumda olabilir.

iPhone Apple Logosunda Sıkıştı Sorunu 4013 Hatası
Samsung Üçgen Simgesi Nedir
Samsung Üçgen Simgesi Nedir

Bazı telefonlarda Ayarlar bulunur. Yeni Samsung Galaxy modellerinde, genellikle ayarlarda cihazın bakımı ile yapılır.
Aşağıdaki adımları izleyerek üçgen simgesini kapatmak çok kolay olacaktır. Ancak yeni modellerde eldeki yukarı ve aşağı ok simgesi
şeklinde çıkıyor. Ok simgelerinin avucunda, kapanış adımlarını gösterildiği gibi göstereceğiz.

  • İsterseniz parmağınızla telefonun ekranından yukarıdan aşağıya doğru kaydırın. Kablosuz ve ses simgeleri bölümü kapalıysa, aynısını tekrar yapın.
  • Ekranı tekrar yukarıdan aşağıya kaydırın. Tüm seçenekler açılacaktır. Diğer açılır seçeneklerini görmek için parmağınızı ekranın sağından sola kaydırın. İşte ultra veri tasarrufu kısayolu. Buradan veri kaydetmeyi kapatabilirsiniz.
  • Diğer bölümdeki ayarların işlenmesi. Ayarlara girelim ve “Cihaz Bakımı” na dokunalım. Sağ alt kısma “Ultra Veri Tasarrufu” yazın.
    Açık metin’in yanındaki düğmeye dokunun. Şimdi ultra veri tasarrufu kapatılacak.

Cep Hastanesi İle İletişime Geçin

Hala sorununuz çözülmediyse bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Cep Telefonu Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir