Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Samsung Yetkili Servis Telefon Tamiri

Samsung Yetkili Servis Telefon Tamiri

Samsung Yetkili Servis Telefon

Samsung yetkili servis telefon Tamiri konusu Bu sebeple cihazınızı servise götürme ihtiyacınız doğduğunda direk olarak Samsung çağrı merkeziyle iletişime geçmeniz önem taşımaktadır.

Çağrı merkezi çalışanları gerekli bilgilerle sizi en doğru yere en kısa sürede yönlendireceklerdir

Samsung Yetkili Servis Telefon Hakkında ?

Samsung yetkili servis telefon numarası 444 77 11 olup, Samsung çağrı merkezi numarasıdır. teknik servis için bütün illerde yönlendirme yapmaktadır. Samsung bu konuda yaptığı açıklamada, müşterilerinin bu numaradan başka bir numaradan servis talep etmemesi gerektiğini, kendini internet ve telefon aracılığıyla Samsung yetkili servisi olarak tanıtan sahte yerler olduğunu ve bunların cihazları servis adına elden alıp bir daha geri getirmediklerini duyurmuştur.

Samsung Yetkili Teknik Servis Telefon Tamiri ?

Samsung yetkili servis telefon tamirini veya servisini, Samsung’un resmi sitesinden dolduracağınız formun ardından telefonunuzu şarj cihazı, USB kablosu ve batarya gibi donanımlarıyla beraber kargo ile gönderim yaparak gerçekleştirebilir.

Samsung Çağrı merkezini, Samsung yetkili servis telefon numarasından arayıp bilgi alarak, Yaşadığınız bölgeye en yakın. Samsung resmi teknik servisine cihazınızı götürerek de yaptırabilirsiniz.

Ayrıca telefonunuzun tamirini veya servisini, bazı büyük illerde bulunan KVK teknik servisine ulaşarak veya bu büyük illerde değilseniz. KVK ile iletişime geçip cihazınızı gerekli donanım ve belgelerle beraber, yetkili servisine kargo ile gönderim yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Telefon Yedek Parça Nereden Temin Edebilirim ?

Samsung Yetkili Servis Hizmetleri ?

Samsung Yetkili Servisi cihazınızın servise ilk ulaşmasından, sizin elinize geçene kadar takibini yapmaktadır ve bu bilgileri gerekli bilgileri alarak internet veya telefon üzerinden sizinle paylaşmaktadır.

Bulunduğunuz şehre göre parça temini, kargo süreleri ve tamir sürelerini göz önünde bulundurarak tamir sürelerini ortalama olarak resmi sitesinde paylaşmaktadır. Samsung yetkili servis telefon numaralarından çağrı merkezine ulaşıp cihazınızla ilgili her türlü bilgiyi edinmeniz mümkündür.

Cihazınızın garanti süresi içinde olup olmadığı, yapılan işlemin garanti koşullarını kapsayıp kapsamadığı, cihazın tamiri için masraf çıkıp çıkmayacağı gibi tüm bilgileri Samsung yetkili servisi size ulaşarak söylemektedir.

Ayrıca yetkili servis değişim yapılan parçalara da, parçasına ve işlemine göre değişen garanti süreleri vermektedir. Bu süre içinde arızalanan parçalar ücretsiz olarak değiştirilmektedir.