Kablosuz Şarjı Destekleyen Telefonlar ,Geleceğin sonunda burada olması harika değil mi? Sonuçta, fütüristik filmlere veya geleceğin mağazasında olan diğer tasvirlere baktığınızda, her zaman belirgin bir şekilde eksik olan bir şey var – kablolar! Şimdi, akıllı telefonlar için kablosuz şarjın ortaya çıkmasıyla, sanırım hepimiz çok uzun zamandır hayal ettiğimiz o parlak, parlak geleceğe kesin olarak vardık.

iPhone Kulaklık Giriş Yeri Bozuldu

iPhone Kulaklık Giriş Yeri Bozuldu , Yeterli teknik tecrübeniz ve ekipmanınız yoksa, ürünü teknik bir hizmetle alın. iPhone 6 Kulaklık soketi değişimi (değişim sonrası testler dahil) yaklaşık 40 dakika sürer. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 40 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.

iPhone Hoparlör Temizleme Cep telefonları ve tablet bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Her gün bizimle birlikte taşıdığımız ve uzun süre tuttuğumuz telefonlar birkaç ay kullanımdan sonra kirleniyor. Dokunmatik ekran size kirli bir ekran oluyor. Hoparlör ve mikrofon mikropları deliklere yerleştiriyor. Bir süre sonra, telefonunuz bir pislik olur. Konuyu hemen konuya geri uzatmayalım.

Discovery şarj soketi değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / / 1 Yorum / 565 Görüntülenme

General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi General Mobile şirketinin piyasaya sürdüğü bir çok seride cep telefonu bulunmaktadır. Discovery General Mobile şirketi de diğer cep telefonu şirketleri gibi teknolojiyi ve piyasayı takip ederek, artan teknolojiyle beraber yeni seri cep telefonları piyasaya sürmektedir. Her cep telefonu üreticisi gibi General Mobile Discovery cep telefonu üreten bir şirkette de ekran büyüklüğü, …

iPhone şarj soketi arızaları ve soket değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 537 Görüntülenme

iPhone şarj soketi arızaları ve soket değişimi özellikle evden dışarıda olduğumuz dönemlerde telefonu şarj etmek için başka şarj cihazları kullanabilirsiniz. Telefonu şarja takarken çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Şarj soketi zaman içerisinde yıpranabilir ve arızalı bir şekilde karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlar telefonun bundan sonraki süreçte daha zor şarj olmasına neden olabilir. Bazı durumlarda ise telefonun bataryası …

Samsung Galaxy şarj olmuyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 508 Görüntülenme

Kullandığınız akıllı telefon Samsung Galaxy markası ise kaliteye önem veriyorsunuz demektir. Özellikle kendi standartlarında olağanüstü bir telefon modeli ve serisi size kullanım konusunda avantaj sağlayabilir. İnsanların çok yoğun kullanımı ile birlikte zaman içerisinde Samsung Galaxy şarj olmuyor gibi bir sonuç ortaya çıkabilir. Özellikle şarj soketi sorunları ile birlikte yanlış kullanılan şarj cihazları bu konuda bir …

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 857 Görüntülenme

Günümüzde akıllı telefonlar, gündelik hayatımızda birçok şeyin kolaylaşmasını sağlamaktadır. İşimize yarayacak birçok uygulama ve gün içerisinde kullanılan internet gibi uygulamaların giderek artması nedeniyle, telefonların şarjlarının uzun süre dayanmamasına neden olmaktadır. Gün geçtikçe, yeni uygulama ve seçeneklerin artması ile telefonların enerji kullanımı da artmaya başlamıştır. Bu da şarjın kısa sürede bitmesine neden olmaktadır. Kimi telefonlar insanı yarı yolda bırakacak kadar şarjı dayanmamaktadır.

Telefonum Şarj Almıyor Sorunu Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 7 Yorum / 998 Görüntülenme

Teknolojik cihazların hızla gelişmesi, enerji kullanımı artan cihazlar ve hemen biten bataryalar gibi sorunlara bir yenisi daha eklenerek, telefonun şarj olmama sorunu gündeme gelmiştir. Akıllı telefon kullanıcıları, telefonun şarj olmama sorununu önemsemeyerek, kendi yöntemleriyle çözmeye çalışmaktadır.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Şarj Soketi Değişimi / 1 Yorum / 520 Görüntülenme

Telefonların şarj olması ve bataryasının uzun süre dayanabilir olması, kullanışlılık açısından önemli bir konudur. Kimi zaman telefonu şarj etmek istediğimizde, şarja takarız fakat telefonun bir türlü şarj olmadığına şahit oluruz.