Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Kimi telefonlar insanı yarı yolda bırakacak kadar şarjı dayanmamaktadır. Bu konuda taşınabilir şarj aletleri üretilerek, gündelik hayat kolaylaştırılmaya çalışılmaktadır. Telefon satın alırken, bataryası uzun süre dayanan telefonları seçmeye dikkat edilmektedir. Teknik anlamda, telefon şarjının uzun süre dayanması için çalışmalar yapılarak, şarjı en uzun süre giden, akıllı telefonlar tespit edilmiştir.


Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar

Günümüzde akıllı telefonlar, gündelik hayatımızda birçok şeyin kolaylaşmasını sağlamaktadır. İşimize yarayacak birçok uygulama ve gün içerisinde kullanılan internet gibi uygulamaların giderek artması nedeniyle, telefonların şarjlarının uzun süre dayanmamasına neden olmaktadır. Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar Gün geçtikçe, yeni uygulama ve seçeneklerin artması ile telefonların enerji kullanımı da artmaya başlamıştır. Bu da şarjın kısa sürede bitmesine neden olmaktadır. 


Her Modelin Özelliğine Göre Şarjı Uzun Süre Dayanan Telefonlar

Teknolojik ilerleme, cep telefonlarının içerisine yüklenen onlarca uygulama, şarjın çabuk bitmesi konusunda yetersiz kalmaktadır. Enerji tüketiminin fazla olmasından kaynaklı olarak, şarjın hemen bitmesi, insanları gündelik hayatta zor durumda bırakabilmektedir. Bu konuya çözüm bulma amaçlı birçok farklı çalışma yapılarak, Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar araştırılmıştır. Bunlardan ilki, Sony Xperia Xa marka telefon şarjı, tam olarak 7 saat dayanıklılık göstermektedir.  Sony Xperia E5 modelinde 8 saat 40 dakikalık bir süre dayanıklılık tespit edilmiştir.

Sony Xperia M5 modeli 8 saat, HTC Desire 530 9 saat 15 dakika,  HONOR 5C 9 buçuk saat, Sony Xperia Z5 Premium 9 saat 40 dakika, Vodafone Smart Ultra 7 modeli 10 saat, Microsoft Lumia 10 saat 3 dakika, HTC One A9 10 saat 5 dakika, HTC Desire 626 10 saat 8 dakika, Google Nexus 5X 10 saat 15 dakika, LG K8 modeli 10 saat 18 dakika, Huawei Mate S modeli 10 saat 35 dakika,  HONOR 5X 10 saat 40 dakika, LG G5 11 saat 15 dakika dayanmaktadır.

Cep telefonu ekran cam değişimleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


29 Saatle En Uzun Süre Şarj Dayanıklılığı Gösteren Telefon

Cep telefonu modelleri arasında Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar markaların kendi içerisindeki modellerine göre, şarjı uzun süre dayanan telefonlar bulunmaktadır. Bu modellerden, Oneplus 2, 11 saat 15 dakika olarak şarjı dayanırken, İphone 6S, LG G4, Huawei P9, Sony, Google Nexus, HTC, Samsung, Motorola, telefon ve modelleri ise kademeli olarak, şarj dayanma süresi artmaktadır. Telefon modelleri arasında en uzun süre şarjı dayanıklılık gösteren telefon, Lenovo P2 olarak belirlenmiştir. Tam olarak 29 saat şarj dayanıklılığı göstererek, şarjı uzun süre dayanan telefonlar arasında ön plana çıkan bir modeldir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Şarjı En Uzun Giden Akıllı Telefonlar
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir