Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Şarjı En Uzun Giden Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Telefonlar

Şarjı En Uzun Giden Telefonlar Performans ve kamera dışında, bir akıllı telefon satın alırken dikkat ettiğimiz en önemli özelliklerden biri şarj ömrüdür. İşte sorumlu en uzun giden telefonlar. Cep telefonları akıllı telefonlar olduktan sonra, konuşma ve mesajlaşma dışında gün boyunca farklı amaçlar için kullandığımız cihazlar oldular.

Ancak telefonlar şarj bittiğinde, bu cihazlar kullanılamaz hale gelir. Bu nedenle, telefonu satın alırken en önemli konulardan biri, şarjın ne kadar sürdüğüdür. Çünkü hiç kimse bitkin piller nedeniyle yarı yarıya kalmak ya da bir duvar soketi aramak ve bir powerbank taşımak istemiyor.

En Uzun Şarjı Giden Telefonlar

Akıllı telefon modellerine baktığımızda, en sık kullanılan modellerin şarj edilmesinin sadece 1 gün sürdüğünü görüyoruz. Bu nedenle, tüketiciler powerbank’ta çareler arıyor; Samsung ve Apple gibi bazı telefon üreticileri, kablosuz şarj gibi özelliklere sahip tüketicilere farklı olanaklar sunuyor. Uzman yorumları web sitesi, Okuyucularının hangi telefonu satın alacağına karar vermesine yardımcı olmak için bir test yaptı.

Telefonunuzun ne kadar muhteşem olursa olsun, pil bittiğinde, sadece bir metal parçasına dönüşür ”dedi.yeni bir telefon alırken performans ve kamera kalitesine bakan birçok kişi. Telefonlar araştırma için uçuş moduna geçirildi.

Hangi telefonun şarjının sürdüğünü hesaplamak için 170cd / m2 sabit ekran parlaklığının sabit bir video ve ses testi kullanıldı ve buna göre bir sıralama yapıldı. İşte uzman incelemelerine göre en uzun şarjlı akıllı telefonlar:

İlginizi Çekebilir: iPhone Arama Yapamıyorum Başarısız Diyor

Grafikte görebildiğimiz gibi, akıllı telefonların pil ömrü aslında her geçen gün gelişiyor. Modeller bir sonraki seviyeye geçerken, şarj performansının daha iyi olduğunu görebiliriz. En iyi 20 cep telefonunun çoğu Samsung Galaxy serisinden olmasına rağmen; pazara yeni girenler de dahil olmak üzere (birkaç ay önce Türkiye’ye) OnePlus gibi markalar da var.

Buna ek olarak, en uzun süre devam eden iOS cihazı 16 Saat ve 46 dakika ile iPhone SE. Sitenin açıklamasına göre, cihaz iPhone 6s Plus’ı 2 saatlik bir farkla ve hatta iPhone 7’i daha fazla zaman aştı.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; şarjı en uzun giden telefonlar 2021 , şarjı en uzun giden telefonlar 2020 , şarjı en uzun giden telefon 2019 , şarjı en uzun giden telefon tuşlu , şarjı en uzun giden akıllı telefonlar 2020 , şarjı en uzun giden akıllı telefonlar 2021 , şarjı en uzun giden tuşlu telefonlar , şarjı en uzun giden tuşlu telefonlar 2019 , şarjı en fazla giden telefon