Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası

Sinirli Erisim Degistirildi Hatasi

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası, akıllı telefon kullanıcıları son zamanlarda İnternet ile ilgili bir sorun bildirdiler. Bu sorun, bildirim çubuğunda sınırlı bir erişim değişikliği hatası olarak gelir. Sorunun nedeni birden fazla sebep olduğundan, birden fazla şekilde çözülebilir.

Sınırlı erişim değiştirildi hatası genellikle internette gezinti yaptıktan sonra ortaya çıkan bir durum oluyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için birkaç adımla sizlere çözümleri sağladık.

Sınırlı Erişim Değiştirildi Hatası Çözümü

Sorunun ilk nedeni bir internet paketi olarak belirlenir. Kullanıcıların bulunduğu ve internet hızının yüksek olduğu bölgelerde iyi bir bağlantı ağı varsa, internet paketleri daha hızlı biter. Bu durumda, paketin sonuna yakın sınırlı bir erişim değişikliği hatasıyla karşılaşabilirsiniz, bu nedenle hata ilk çözüm olarak görüldükten sonra internet paketini kontrol edin.

İlginizi Çekebilir: iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

Şebeke Ç-yukseltme-fiyatlari/ekim Gücü Sorunu

Sorunun bir başka nedeni çekimde zorluk. Akıllı telefonlardaki en son ağ teknolojisi 4.5 G olduğundan, yüksek internet hızına sahip olmak ilk öğede sorunlara neden olabilir. Öte yandan, WCDMA seçeneği yerine GSM / WCDMA ağını seçmeniz gerekir. bu durumda, bölgenizdeki ağ gücü 2G ile 4.5 g arasında değiştiğinde aynı hatayı almayı önleyebilirsiniz.

Sınırlı Erişim Hatası
Sınırlı Erişim Hatası

Son Çare Telefon Anteni Değişimi

Sınırlı erişim değiştirilen hata almak için ilk iki öğe çözülmezse, bir donanım sorununuz var. Bu yaşadığınız en büyük sorun. Bunu aşağıdaki gibi açıklayabiliriz;

  • Telefonu düşürdüğünüz zaman yada darbe aldığı zaman akıllı telefonlarda anten bozulması nedeni ile “Sınırlı Erişim Problemi Çözümü” hatası yaşanabiliyor.
  • Anten arızalandığı zaman telefon görüşmesi yada internet ile SMS gibi hiçbir erişim şansınız kalmıyor.
  • Genellikle kullanıcı hatalı olan bu arıza büyük maliyetlerin çıkmasına neden olabiliyor.
  • Antende donanımsal bir sorun olup olmadığını test etmek için aynı ortamda kendi telefonunuz ve ikinci bir telefon ile art arda aynı numarayı aramayı deneyin.
  • Eğer ikinci telefon başarılı bir şekilde arama yapıyorsa ve sizin ilk iki maddedeki sorununuz yoksa anten donanımında arıza olduğu anlamına gelir.

Kısıtlı erişim değiştirilen hata anten arızasından kaynaklanıyorsa, cihazınızı Cep Hastanesi şubemize getirerek tamir ettirebilirsiniz.  Ayrıca, anten arızası durumunda hattı çıkarma ve başka bir telefona bağlama seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, sorunun donanım olup olmadığından daha emin olabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; sınırlı erişim değiştirildi ne demek , sınırlı erişim hatası , sınırlı erişim hatası çözümü , ağ sınırlı erişim sorunu , ağ bağlantısı sınırlı erişim sorunu , ağ erişimi yok sınırlı erişim , ağ bağlantısı sınırlı sorunu , sınırlı erişim hatası neden olur , sınırlı erişim nasıl düzeltilir , sınırlı erişim sorunu , neden sınırlı erişim diyor , sınırlı erişim hatası windows 7.