Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Sony Tamiri
  3. Sony Arka Kapak Değişimi

Sony Arka Kapak Değişimi

Sony Cam Arka Kapak değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Sony Arka Kapak Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendikbaşta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

ModelFiyat
Sony Xperia XZSorunuz.
Sony Xperia C4Sorunuz.
Sony Xperia C5 UltraSorunuz.
Sony Xperia E5Sorunuz.
Sony Xperia M4 AquaSorunuz.
Sony Xperia M5Sorunuz.
Sony Xperia T2 UltraSorunuz.
Sony Xperia XSorunuz.
Sony Xperia Xa UltraSorunuz.
Sony Xperia Xa1 UltraSorunuz.
Sony Xperia ZSorunuz.
Sony Xperia Z1Sorunuz.
Sony Xperia Z1 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z2Sorunuz.
Sony Xperia Z3Sorunuz.
Sony Xperia Z3 CompactSorunuz.
Sony Xperia Z4Sorunuz.
Sony Xperia Z5Sorunuz.
Sony Xperia Z5 CompactSorunuz.

Sony Arka Kapak Değişim

Sony arka cam kapak değiştirme 1 ay  Cep Hastanesi garantisi Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, Ses açık, kapalı ve kapalı güç düğmesi orijinal üründe kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişiklik yoktur. Servisimiz söz konusu olduğunda değişim süresi 60 dakikadır, kargo teslimatı (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günü. tek atış yapabiliriz.

Sony Arka Cam Kapağı Değişimi Nasıl Yapılır

Sony arka cam kapak darbe aldığında,çizildiğinde,yamulduğunda Sony arka cam kapak değişimi yapılması gerekmektedir. Değişim sırasında aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Sony arka cam kapak değişiminde uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Değişim sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Sony ilk sorulan soru “Sony darbe aldığında garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.